Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

lia
2. feb 2008

ahoj lossik,ako sa mas??aky si si objednala nakoniec kocik??

miriamka
2. feb 2008

Loss...a aky si si vybrala?

loss
autor
2. feb 2008

ten vintage prada foto dodam ked dojde

miriamka
2. feb 2008

A kolko stal?

loss
autor
2. feb 2008

juj moc 20000sk 🙂

lia
2. feb 2008

to je ten,co mas v albume??

loss
autor
2. feb 2008

ano ten len stvorkolka

weroni
2. feb 2008

caute baby ja som vobec nestihala od stvrtku...
mame kociiiiiiiiiiiiiik 🙂 je v albume, mozte mrknut, neni sice novy, je po prvom dietatku ale spolu s tym vajickom by novy stal okolo 13 000 a takto sme to mali spolu za 6 000 🙂 a je este do jula v zaruke 🙂

ako sa inac mate?

pupicek: uz je vsetko v poriadku?
sandrika sa ako ma neviete?

inac baby, konecne som bola vo stvrtok plavat, bolo to nieco uzasne po skoro polroku 🙂 kazdy stvrtok by som teraz chcela chodit 🙂

miriamka
2. feb 2008

Weroni...krasny kocik!
Ach,ked vidim ze uz mate skoro vsetky kociky mam vycitky ze ja ho este neriesim a davam si na cas 😀

weroni
2. feb 2008

miriamka: nemaj vycitky, aspon ta nic nebude zrat ak natrafis na nieco lepsie ako si si vybrala 😀 😝 😀
my sme inac povodne tiez chceli kupit az niekedy v maji ale takato sanca sa nemohla premeskat 🙂 odisiel by do dvoch dni ten kocik za tuto cenu 🙂
miramka inac ako sa citis? 🙂

miriamka
2. feb 2008

No je pravda ze kocik co sa mi pacil prd mesiacom sa mi uz dnes nepaci,takze riadne sa to meni...kto vie co nakoniec kupime 🙂
Citim sa fajn,maly ma teraz nejaku aktivnu hodinku a skace tam az sa mi brusko trasie 😀

weroni
2. feb 2008

miriamka: moje malicke zlaticko zase oddychuje lebo vcera cely den vyskakoval - asi od radosti z vozika 😀 😀 😀
inac som skonstatovala ze chudacik moj nema v tom brusku skoro ziaden klud ked ma musi od rana do vecera nonstopo pocuvat ako rozpravam 😅 😅 😅 preto sa asi tak extremne jasi ked vecer zalahnem a stichnem - asi oslavuje ze "konecne ta mama stichla" 😀 😀 😀

miriamka
2. feb 2008

Weroni...no ale budme radi ked su aktivne,aspon vieme ze ich tam mame 🙂

weroni
2. feb 2008

miriamka: ja som neskutocne rada 🙂 a vzdy ked sa pohemzi to drobciatko tak si zelam aby som ho takto v brusku mohla nosit cely zivot 😵 😵 😵 milujem tie pocity ked sa premrva 😵 😵 😵

miriamka
2. feb 2008

Aj ja to mam rada ked sa maly toci...ale myslim,ze az budeme mat par tyzdnov pred porodom uz budeme chcet aby bolo vonku lebo to uz nebudu kopanceky ale kopance 😀

weroni
2. feb 2008

miriamka: ano mas pravdu, zrejme nas to caka 🙂 preto si to vychutnavam plnymi duskami teraz, lebo to tak hrozne rychlo leti ze to ani pravda nie je a ani sa nenazdame babenka budu tu pri nas a na kopkanie v brusku budeme len spominat... aj ked, to ze budu tu pri nas prinesie zase kopec novych krassnych zazitkov vsak 😵 😵 😵

miriamka
2. feb 2008

Veru...ani sa nenazdame a rodime 🙂

weroni
2. feb 2008

miriamka: inac som ti mrkla ten kocik co mas v albume - my sme ho vcera skusali a je hrozne tazky ☹ 😖

okrem toho je tvoje syncek strasne milucky na utz 😵 😵 😵

miriamka
2. feb 2008

Weroni...ja viem ze ten kocik je tazky...ale zase je ucelny.Ja nebudem kocik davat kazdy den do auta,takze mne je jedno ci bude tazsi...ja potrebujem velky kocik,vhodny to terenu,ked budeme chodit na stavbu okolo domceka...Aj ked je pravda,ze urcite do auta to nebude lahoda davat,ale to tak casto nebude 😉
Dakujem,drobec sa teda na ultrazvuku nehanbil 😵

weroni
2. feb 2008

miriamka: ano tak to mas pravdu - ked ho nebudete skladat do auta kazdodenne tak je to v poho 🙂 a si si ho skusala osobne? myslim manipulaciu a tak 🙂

nas caka 3D 11-teho februara tak sa hrozne moc tesiiiiiiim 😵

loss
autor
2. feb 2008

weroni a co myslis co vam povedia ze mate v brusku 🙂

weroni
2. feb 2008

loss: nepovedia lebo moj drahy nechce vediet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som si zo zaciatku nevedela predstavit ako to vydrzim - nedat si povedat a teraz som sama zo seba prekvapena ze som celkom rada ze je to take tajomstvo pre nas 😵
ale mame obaja s manzelom tucha na chalana 😉

ajkabezka
2. feb 2008

weroni. dívla jsem na kočík, je moc pěkný, asi se bude dobře aj udržovat, my ještě musíme naplašit autosedačku..včera jsem koupila aj novorozenecké košilky, takové krásné za super ceny, tak jak bude čas, nafotím výbavičku jako to máte vy...jdu na chvilku poležet u Daniho, aby usnul, bo prská, kýchá, soplíky tečouj ak o život...je hrozné, když člověk by mu nějako rád pomohl, ale nevím už jako, snad mu už bude líp na večer nebo zítra..
weroni- asi bych nevydžela jako ty nenechat si říct, jsi dobrá, že to zvládáš..tak zatím papa

weroni
2. feb 2008

ajkabezka: ahojcek 🙂
dik 🙂 ano som spokojna s kupou 🙂 aj ked - este sa moze v praxi vselico vyskytnut, ale dufam ze nie 🙂

k tomu pohlaviu: ja som sama zo seba prekavpena ze to vydrzim, som totiz hrozne zvedavy clovek ale vidis, zatial sa mi dari 😅 aj ked, na tom morfologickom ked sa nas opytala ci chceme vediet tak som zavahala ale manzel to udrzal 😀 😀 😀

drzim palce aby sa danimu cim skor ulavilo

ajkabezka
2. feb 2008

dakujem dufam ze cim skor

ajkabezka
2. feb 2008

přihodila jsem dvě fotky kočárku, tak jak chcete, můžete mrknout 😉 ...Dani usnul a chrápe jak chlap, tak jdu žehlit 🙂

skrecok
2. feb 2008

Ahojte baby... 🙂
Kedy vam robil lekar prvu prehliadku v tehotenstve? Mne zobrali krv, robil mi UZV a nic viac. V utorok dostanem tehotensku knizku, ale... Prehliadku mi urobi az v 10tt. Nie je to neskoro? 😕

weroni
2. feb 2008

ajkabezka: krasny kocik 🙂 ale nie je mala ta vanicka? 😕

skrecok: ty si zo senca? 🙂 aj ja som este donedavna bola 🙂 sice teraz byvam vo velkych ulanoch, v senci robim kazdy den okrem utorkov 🙂
ja som volala doky ked som si nasla dve ciarky na tesiku, to mi povedala ze moze byt taky 5 tt - podla toho kedy som mala poslednu MS, a objednala ma na 7tt - vtedy mi urobila utz kde sme videli srdiecko 😵 😵 😵 knizku povedala ze mi zalozi az na dalsi raz co pridem - to uz bolo na konci prveho trimestru - v 12-tom tyzdni a vtedy sme mimusko videli uz poriadne - davalo si rucky do pusinky, kopkalo nozkami, malo vtedy 56 mm 😵 😵 😵
ku ktorej doky chodis?

montinka
2. feb 2008

ahojte dievcata. Mam taku malu prosbu o radu? Neviete ake lieky by som si mohla dat na super nachladnutie zatial bez horucky. Skusala som to doteraz bez liekov viete cibulovy caj,kloktanie hrda slanou vodou a tak ale nepomaha. Dnes som si musela supnut paralen lebo mi asi streli hlava. Nechcela som hned bezat na pohotovst ved na co ked nemam teplotu.

loss
autor
2. feb 2008

montinka kup si homeopaticke lieky myslim ze sa volaju paragripe su pre tehotne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre