Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
5. mar 2008

monti, veru sa nestratia, sak sme v anglicku a jej nerobi nic problem v skole, strasne rychlo sa uci.....
hepu....a to ti bude staci??

heppu
5. mar 2008

no bude lebo som akurat pred hodinkou este natlacila spenat xa xa

dididi30
5. mar 2008

no ani spenat nieje take syte jedlo, aspon si mala k tomu zemiaky? 😀
napis mi to ip tvoj nick, potom ti napisem mam tam nejake foto 😉

montinka
5. mar 2008

didi preco si sa pytala ci chodim na azetko? heppu kde si vzala teraz melon?

dididi30
5. mar 2008

monti....lebo tam chodim tiez sem tam a mam tam nick

heppu
5. mar 2008

no mam ho z kauflandu je taky zlty a maju tam inak kadeco super na ovocie a zeleninu chodim len tak som si minule dala aj maliny a cucoriedky

montinka
5. mar 2008

mnam ja som mala iba jahodky. a na melon sa tesim juj cez leto mnam

heppu
5. mar 2008

aj ja mnam cerveny je super ale aj zlty je v pohode

dididi30
5. mar 2008

monti no tak to sa tes, ci sa vobec dotesis...ak budes kojit tak melon nebudes moct 😒

heppu
5. mar 2008

preco melon nie?????

montinka
5. mar 2008

ale ved v juli mam este len rodit takze budem moct. 😝 preco sa zase melon nemoze ked kojis?

dididi30
5. mar 2008

no to hej, potvorka, len ci bude zrely 😝 ......no lebo bude boliet brusko a este aj tie jadierka tam....neviem proste sa nemoze, vlastne skoro nic, len take dietne.....

heppu
5. mar 2008

aspon schudneme co naberieme 🙂

montinka
5. mar 2008

cooo hm jadierka povyhadzujem. dokelu moj melon.☹ ale no nevadi coho sa nevzdam kvoli drobcovi

dididi30
5. mar 2008

ale sak ak si das raz do pusy, to hadam nevadi 😉
no hej schudnes, ak budes kojit, lebo ak nebudes tak to pojde pomalsie.......

montinka
5. mar 2008

didi ja ta z videnia odniekadial poznam!

dididi30
5. mar 2008

uz si ma kukala? ty si ale sikula..no neviem asi tazko, mozno sa ti len na nejaku babu podobam 😀

montinka
5. mar 2008

no asi ale si mi znama strasne. samozrejme ze som kukala aj som ti uz napisala.🙂

dididi30
5. mar 2008

no mozno ale neviem odkial🙂 🙂 idem mrknut 😉

montinka
5. mar 2008

hm dobre.🙂

heppu
5. mar 2008

ozaj montinka vies uz kde pojdes rodit??ja sa toho dsot bojiiiim a este neviem kam pojdem

montinka
5. mar 2008

ja do *Ziliny ale zaplatim si tu nadstandartnu izbu a co ja viem ja sa bojim akurat toho zasivania. nedavno rodila spoluziacka a ze sasa to da prezit ze v pohode len ze to zasivanie bolo pre nu tazke

heppu
5. mar 2008

joj do ziliny by som nesla ani keby co bol ja by som chcela aby ma nenastrihavali a najradsej by som isla do vody ak to pojde ...o ziline som pocula vsetko len zle zevraj Martin je super ale moj gynekolog rodi v Kubine tak asi tam lebo chcem aby ma on odrodil

montinka
5. mar 2008

aha no ja neviem ale vraj prvorodicky nastrihuju vzdy ale ved to mozes aj tu povedat ze nechces aby ta nastrihoali len tu nie je ta vana

heppu
5. mar 2008

ale na zilinu mi kamosky hovorili len vsetko zle aki su tu arogantni a nestaraju sa preto chcem ist inde ..ved si necham poradit od doktora ze kde je super a urcite si tiez zaplatime nadstandard

montinka
5. mar 2008

hm no praveze ta kamoska mi pisala ako sa k tebe super spravaju ked mas tu nadstandartnu izbu a to sa mi ale nepaci podla mna by sa mali rovnako spravat ku vsetkym no nie?

heppu
5. mar 2008

jasne presne tak nepaci sa mi ze vsade chcu len peniaze koli tomu som aj gynekologa zmenila lebo moj sa nestaral o mna tak som si zaplatila sukromneho a mam 24 hodinovu starostlivost mozem mu aj v noci zavolat a pride

dididi30
5. mar 2008

jej monti ti si ale sikula 😀 🤐 tak ja zatim padam, cmuk

montinka
5. mar 2008

aj ja som si zmenila ked som potratila. no vidis didi. tak ahoj a prijemny kupel.🙂

montinka
6. mar 2008

ahojte je tu niekto? didina si tu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre