Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

weroni
4. jan 2008

miriamka aky to bol pocit ked sa z toho "neurciteho babenka" vyklul chlapcek? 😵 moj drahy chce nech sa nechame prekvapit ale ja to asi nevydrzim 😀

miriamka
5. jan 2008

Bolo to nadherne!Doky sa nas spytal,ci chceme vediet co to je,ze on uz to vie...a my ze ano tak nam ukazal monitor a nemusel nic hovorit,bolo to jasne 😵 😵

weroni
5. jan 2008

miriamka to je super 🙂 no ja som zvedava ci vydrzim nedozvediet sa to, manzel by chcel prekvapko az do porodu 😀

miriamka
5. jan 2008

No my sme prekvapko nechceli,lebo sme chceli uz kupovat modre alebo ruzove vecicky 😵

sandrika
5. jan 2008

Ano ja som nechcela prekvapko 😵

loss
autor
5. jan 2008

ani ja som nechcela prekvapko nevedela som sa dockat co tam mame myslela som ze chlapcek a ked nam povedal ze dievcatko bol to prival neskutocneho stastia
ja by som to urcite do porodu nevydrzala a uz aj kupujeme ruzove vecicky 😵

ajkabezka
5. jan 2008

Ahojte děvčata, píšu sice česky, ale žiju už 4 roky na krásném Slovensku. Zaujalo mě vaše téma "druhý trimestr"-dnes končíme 5.t.t. 24.1.jdeme na 3D sono, tak se nemlžeme dočkat, až nám prozradí, co to bude- já bych moc moc chtěla holčičku- jednoho lumpíka 2,5r doma máme, manžílek zas radši chlapíka. Tak jsem zvědavá kdo "vyhraje". Přeji vám krásné chvilky s vašimi miminečky a mužíčky...Ajka Běžka 😉

loss
autor
5. jan 2008

ahoj Ajka tak drzim palce nech mas v brusku dievcatko
ty si v 5tt a ides na 3D sono?Pohlavie vam povedia najskor od 15tt

weroni
5. jan 2008

baby mam taky pocit ze tusim som tu nevidela jednu babu ktora by chcela prekvapko 🙂
a ako su na tom vase polovicky? nemuseli ste ich lamat? lebo moj muz velmi chce prekvapco 😅

lucka0122
6. jan 2008

ahojte tak ako sa mate?ja idem konecne 10.1. na sono tak mi uz hadam povie co to bude ci chlapcek ci dievcatko ja si myslim ze chlapcek....citim to tak....akurat idem do roboty a do osmej boze nece sa mi...uz chodit do roboty vsetko ma boli...

loss
autor
6. jan 2008

ahoj Lucka tak nech ti to v robote rychlo ubehne a kde vlastne robis?
weroni ja som s prekvapkom nemala problem rovnako ako ja aj drahy chcel vediet co je v brusku 🙂

lucka0122
6. jan 2008

ja v tescu male ma kope stale aj v robote ked idem jest...uz chcem vediet co to v brusku nosim

loss
autor
6. jan 2008

neboj dozvies sa som velmi zvedava
nasa Nellinka je kludnucka pokopka ale nie je nejaky akrobat 😅
vravia ze chlapcekovia su aktivnejsi

weroni
6. jan 2008

babulky no neviem si predstavit ten pocit ked sa z "babätka" vykluje dievcatko alebo chlapcek 🙂 no dam vediet ako nakoniec dopadneme my 🙂

loss
autor
6. jan 2008

ok super som zvedava aj ja 🙂

weroni
6. jan 2008

loss: ty si chcela dievcatko alebo ti to bolo jedno? 🙂

loss
autor
6. jan 2008

ja som chcela velmi dievcatko keby to bol chlapcek tak neva ale dodnes nemozem uverit ze nosim v brusku vytuzenu dcerenku som velmi,velmi stastna
u nas v rodine su sami chlapci a nemohli sme uverit ze my budeme mat dievcatko vsetci sa velmi tesili s nami 😵

weroni
6. jan 2008

loss: u nas je to zase tak ze my sme tri baby a jeden chalan - sme styria surodenci 🙂 sesterka jedna, druha maju dcerky a bratranec ma dcerku 🙂
Jediny jeden bratranec ma chlapca 🙂
a z manzelovej strany ma dieta len jeho jeden brat a ten ma synceka a este brat jeho nevlastneho brata ma tiez synceka 🙂
takze to mame tak akosi vyrovnane 😀 no, uvidime ktore geny nakoniec zvitazia 🙂

miriamka
6. jan 2008

V podstate je to jedno ci chlapcek alebo dievcatko,hlavne je zdravie,no nie?
Inac moj drobec je riadne aktivny,skoro stale kope 😵 😵

zmrzka333
6. jan 2008

Ahoj dievcata tak som tu uz aj ja.

miriamka: v ktorom tt ti Dr povedal pohlavie mimi?

miriamka
6. jan 2008

Zmrzka...povedal mi to tento piatok,cize na konci 21tt.

zmrzka333
6. jan 2008

miriamka: dovtedy to nevidel?

miriamka
6. jan 2008

No keby som isla na 3D tak ano...ale toto mi povedal na klasika ultrazvuku.V 17tt to este vidno nebolo ked som bola naposledy.

zmrzka333
6. jan 2008

Skoda lebo ja idem na normlany usg 16.1. a to budem v 16 tt a myslela som ze bude vidiet. Ale ukludnujem sa tym ze kazdy Dr. ma iny usg a moj ma mozno lepsi a uvidi. 😅

miriamka
6. jan 2008

Zalezi ako bude drobec otoceny...minule ked som bola v 17tt tak mal len vyse 11cm a tak asi tazko bolo nieco vidiet na normalnom.Teraz uz mal vyse 20cm a bolo to lahko vidno 😵
Drzim palce.A co by si chcela?

zmrzka333
6. jan 2008

U nas v rodine su same dievcatka, tak by som chcela chlapceka, ale ked to bude dievcatko nevadi.

sandrika
6. jan 2008

zmrzka a chutíé ti skôr sladké alebo mäso?

zmrzka333
6. jan 2008

vacsinou maso alebo slane ale sem tam mam chut aj na sladke

ajkabezka
6. jan 2008

loss: omlouvam se za preklep, Danielko mi tu vzdy asistuje pri psani, takze to neni 5t.t. ale 5 mesic tehotnosti 😖 😅

weroni
6. jan 2008

miriamka: jeej 20 cm to je uz pekna dlzka 🙂
my sme prvy a zatial aj posledny krat videli nase babo ked malo 56 mm, to bolo v 12-tom tyzdni, potom sme mali ist pred Vianocami 20-teho decembra ale mala som anginu takze idem az teraz 14-teho tak sa hroooozne tesim ze ho zas uvidime krpceka 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre