Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

lucka0122
11. feb 2008

ahojte babule ako sa dnes mate?dnes som bola na nakupoch kupit plienky atd...

loss
autor
11. feb 2008

Luci ja nic skoro nemam ☹

weroni
12. feb 2008

caute baby, foto su pridane, bolo to uplne super 😵
to malicke hemzidlo bolo vsak take akcne ze z toho mnozstva fotiek ktore mame sme vybrali len malo takych nerozmazanych - hrozne sa hybalo, otacalo hlavkou, sibrinkovalo ruckami a nozkami, a okrem toho sa mu stale okolo hlavky motal pupocnik
inac si dalo povedat a pekne sa otocilo no po polhodine ho to asi prestalo bavit a ukazalo nam chrbatik 😀 poptvorka malicka vsak hned ako sme sadli do auta sa zase otocila a uz vykopavala kopceky z bruska 😀

lucia31
12. feb 2008

dobre ranko 🙂
weroni, tie fotocky su krasne 🙂 a ked sa tak vrtelo, nezazreli ste nechtiac aj co mam medzi nozkami? 🙂 mne sa zdalo, ked som bola na utz v 20tt, ze vidim pipika, ale doktor mi povedal, ze dievca, tak neviem 😉

weroni
12. feb 2008

luci: nie nie, vydrzali sme to nepozriet sa 🙂 a okrem toho doky ked sme jej povedali ze nechceme vediet pohlavie tak naschval robila zabery len na hlavicku a okolo 🙂
ale skontrolovala aj spodok no to sme sa nepozerali 🙂

lucia31
12. feb 2008

my to tiez este nemame na 100%, v prvom tehu mi doktor povedal,ze dievcatko a bol to nakoniec chlapcek 🙂 , tak uvidime...a povedali sme si, ze uz sa ani nebudeme vypytovat, aby sme mali prekvapko...

weroni
12. feb 2008

luci super 🙂 no nam sa zase stalo ze ked mamina cakala moju najmladsiu sestricku (5rocnu) tak do posledneho utz vsetci vraveli ze chlapcek a az na poslednom ze dievca 😀

loss
autor
12. feb 2008

weroni babenko je zlatucke 🙂

weroni
12. feb 2008

loss: dik, ja ho stale obcumujem 😵 ty sa ako citis? v pohodicke?

loss
autor
12. feb 2008

pozri do 3trimestra nechce sa mi to cele pisat
ja verim ze budeme v pohodicke

weroni
12. feb 2008

ok 🙂

miriamka
12. feb 2008

Weroni...krasne fotocky!!! A neukazal drobcek ci je chlapcek alebo dievcatko? 🙂

montinka
12. feb 2008

veroni zlaty je ten vas drobcek. Uz viete co to bude?

weroni
12. feb 2008

miriamka: dakujem 🙂 no my sme doky povedali ze nechceme vidiet pohlavie tak naschval robila zabery len na tvaricku 🙂

miriamka
12. feb 2008

No tak budete mat teda potom prekvapeni 🙂
My sme dnes uz kupili konecne prebalovaciu komodu,prave ju manzel doskladal...je super,presne co som hladala 🙂

weroni
12. feb 2008

miri a mas ju v albumiku? alebo ju tam hodis neskorsie? omrknem potom 🙂

miriamka
12. feb 2008

Prave som ju nahodila 🙂

weroni
12. feb 2008

miri: uz som ju mrkla, je krasna 🙂 milujem drevo 🙂 a potom ju neskorsie vyuzijes aj na iny ucel 🙂

miriamka
12. feb 2008

Jasne...potom len dame tu prebalovaciu cast dole,a ten regal co je vzadu dame dopredu a je policka na hracky 🙂

weroni
12. feb 2008

miriamka: ano super 🙂 kolko stala inac? lebo ja co som pozerala pultiky prebalovacie, len take plastove tak okolo 2 000,- Sk vychadzaju, takato komoda je asi drahsia nie?

miriamka
12. feb 2008

Kupovali sme ju v KIKE...a stala 7000Sk aj s tym bocnym reagalom.

weroni
12. feb 2008

miri: wow 😕 🤐 to sa nikde neda lacnejsie? 😕 alebo ste nepozerali?
no hlavne ze posluzi a ze sa vam paci 🙂

tak miri ja uz idem, krasny vecer tebe aj jakubkovi, uvidime sa zajtra 🙂 drzkaj sa papa 🙂

miriamka
13. feb 2008

Dobre ranko,
Weroni...no samotna komoda stala 5200Sk a potom k tomu ten bocny regal stal 1800Sk.Je to sice dost,ale je to zase kvalitne...a po narodeni maju v KIKE taku akciu,ze vratia nam 10% z nakupu 😉

loss
autor
13. feb 2008

miriamka komoda je moc pekna 🙂

anamor
13. feb 2008

ahojte kočky. Miriamka komoda je naozaj peknucka aurcite to potom vyuzijete kdekolvek v domceku 😵

weroni
13. feb 2008

miriamka: to je aka haluska s tymi 10% 😀 🙂
ako sa inac dnes mate baby? 🙂 mne vcera po cviceni doslo akosi zle od zaludka a vsetko sa so mnou tocilo tak som hned zalahla a ani neviem ako som zaspala... 😒

miriamka
13. feb 2008

No weroni...tych 10% zlavu daju az po narodeni,to len donesiem bloky co som v KIKE pre male kupila a vyplatia to.Asi je to aby sa to nezneuzivalo,preto chcu ako doklad rodny list...
Inac sa citim velmi dobre,na to ze som bola vcera skoro cely den na nohach ani tvrdnutie,ani unava...proste super,takze dufam,ze to tak bude vzdy 😀

montinka
13. feb 2008

ahojte dievcata. Miriamka ta komoda je super aj ja si planujem podobnu kupit,pretoze sa da vyuzit aj ked drobcek vyrastie z plienok.🙂 ale este uvidim co na to povie priatel. ale co aj tak si urobim po svojom.🙂 my sa dnes mame tiez dobre dokonca ma uz ani nepicha v brusku asi preto ze sa mi uz den a pol neozval byvaly veduci. 🙂 a uz ho ani dvihat nebudem nebude mi robit zbytocne stresy. Dnes idem za maklerkou vyzera to tak ze o par dni budeme mat bytik. uz ide urobit predbezne zmluvy. tesim sa.🙂 tak ahojte a pekny den vam vsetkym prajem a drzte sa

ajkabezka
13. feb 2008

ahojte holky, miri- moc pěkná komodička 😉 , taky máme moc rádi dřevo, takže se snažíme povyměňovat starý nábytek za "nový"- dělá nám ho kamarád na zakázku, komodu pro Daniho a teď pro Kuba jsme taky nechali u něho udělat 😵 - ve stejném stylu teď máme velkou vestavěnou skriňu do ložnice a počítačový stůl v obývačke..a budem pokračovat- komoda je v albumíku 😉 , až kluci odrostou, bude z ní komoda do pokojíčku
mně bylo včera docela zle ☹ ☹ , bolelo bruško, aj tvrdlo, aj mi jakosi slezlo dole, ale dnes už je líp, nic nedělám, chtěla jsem žehlit, ale se mi pokazila žehlička, takže smola 😅 ...pěkný den všem těhulkám přejeme s klučíkama 🙂 😵

montinka
14. feb 2008

Ahojte. dnes boli u dokyho a vsetko je v poriadku aj srdiecko som zase pocula.🙂 hm a 6.3. ideme na sono som zvedava ci mi povedia co to bude.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre