Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
16. apr 2008

didi neboj sa vydrzis. hm ja som brala vitaminy a aj to mi mama vykrikuje ze ci z toho nemam velke brucho. a obcas sa aj mne zda ze je nizsie hlavne rano ked vstanem neviem preco.

dididi30
16. apr 2008

moti tak ja ho citim dole cely den ale rano je uplne hore aj v noci ked lezim...inak moj drobec je presne taky ako ma byt, ale dlhy....
monti nemas velke podla mna akurat, proste sa ti uklada na prednu brusnu stenu, tak to preto sa ti tak zda....moj je dole ....

dididi30
16. apr 2008

ok monti idem si ja oddycnut som tu od rana a muz sa hneva bo nemoze tu byt, tak ale aj tak, idem do mesta trocha , vyluftovat sa 😀
budem tu tak za 2 hodky

montinka
16. apr 2008

hm no ved to didi nam sa zda ze priberam iba doo brucha ani zadok ani nohy nic vsetko mam take iste tak mozno preto. tak bezkaj hm ja zatrial umyjem podlahy a mozno pozehlim.🙂 ahoj

mirka8429
16. apr 2008

uz som nervozna..môj doki este stale nevolal a uz mi je aj zle..a aj toto cakanie..uz neviem co mam robit..a zas som uz hladnaa

pipinka82
16. apr 2008

Miri zavolaj mu ty ja by som sa už zblázdnila však už náš ten čas rodit tak šup šup 😀 malému sa asi moc nechce že?? 😀 Tých pár dní aj tak to neni presné nikdy xixixi 😀

mirka8429
16. apr 2008

pipi no som mu volala ci namna nezabudol tak vravel ze este len teraz dosiel z operacky ze sa to pretiahlo ze dnes uz nestiha ci mozem dojst zajtra ale ze mi zavola okolo obeda lebo tiez ma 3 zakroky tak a sa pytal ako sa citim..no snad ma porazi..z jednej strany mu verim tiez ma vela..ale tak...no uvidime co povie zajtra...idem sa na to najest...porom pridem..musim sa kus ukludnit 😠

pipinka82
16. apr 2008

No veru neznervoznuj sa len klud 🙂 napapaj sa dobre potom nemocničná strava to je hnus 😀 jaaaj už ti aj závidím aj ja chceeeem už sa neviem dočkat mimi 😎 Tak uvidíš zajtra snád to už bude 😎

pipinka82
16. apr 2008

MIRI ::::: pekné brušinkoooo jeeeej 😀

mien
16. apr 2008

mirka, vieš pre neho je to len jeden deň, ale viem si predstaviť čo si prežívala dneska ty celý deň, ale už zajtra bude dobre neboj

mirka8429
16. apr 2008

pipi brusko?? 😀 poriadne brusisko heeh..no som sa napapala a idem trochu oddychnut lebo v noci som dobre nespala..no zajtra mi ma volat on..to budem zas ako na ihlach ze kedy..

mien ved to ze som cakala ako blba na telefonat oblecena pripravena vyrazit hned co zavola...lebo vravel ze ked bude volat aby som hnes dosla..a zajtra zas cakat ako blb kedy zavola..no a to som zvedava co mi povie zajtra...no potom pridem idem sa vyvalit...

sandrika
16. apr 2008

mirka čo k tomu dodať ,,,ach chojkaj siradčšej veru oddýchnuť, ja pôjdem teraz na nákup teda za 30 min,keď príde manžel.....pá pá

montinka
16. apr 2008

ahojte uz som tu je tu niekto?

sandrika
16. apr 2008

cav montija som tu ? Ako sa máme ja fajn , nič ma nebolí 😉

montinka
16. apr 2008

ahoj aj ja sa mam uz fajn konecne sedim.🙂

dididi30
16. apr 2008

hello vsetkym 😀
monti co ti bolo??? 😕

sandrika
16. apr 2008

A kde si bola?

dididi30
16. apr 2008

😀 😅

montinka
16. apr 2008

nic didus len odkedy som odisla aaz teraz sedim. umyvala som podlahy este som sa rozhodla okupat psa takze praca navyse a konecne som pred chvilkou dozehlila. uz ma ku koncu strasne nohy boleli nechapem preco ma bolievaju pri zehleni nohy. ale uz sedim a nepohnem sa odtialto kym vy nepojdete.😀

montinka
16. apr 2008

halo kde ste?

dididi30
16. apr 2008

jaj no sak ani ja som si nesadla, bola som v meste a zastavila som sa v mcdonalde malej kupit happy meals a sebe zmrzlinu, mnam 😀 a teraz mi dava nervy muz, sak to ja za neho skoro porodim, take kraviny mi hovori a nechape ,ze teraz som citlivejsia ako predtym.....ale on sa citi urazeny... 😠

monnika
16. apr 2008

ahojte, prave som sa zaregistrovala. 🙂

montinka
16. apr 2008

didi mas IP vitaj monni

dididi30
16. apr 2008

ok idem na to 😀
moni aj ja ta vitam, vidim,ze ak budes mat chlapceka tak bude tomasko ako moj 😀

monnika
16. apr 2008

dakujem monti, prave som pozerala tvoj album..to su pekne vecicky..ja este nekupujem, az potom v lete, no mozno to bude aj skor, lebo som od od min.tyzdna na rizikovom.

monnika
16. apr 2008

didi, no ja som chcela Viktora, ale mangel mi povedal, že ja si mam vybrat pre jedno pohlavie a on vyberie to druhe. Ja som velmi chcela Elisku tak jemu zostalo to chlapcenske. Ale hlavne ze sme sa dohodli. Tomasko sa mi paci.

dididi30
16. apr 2008

monika a co ti je ze si na rizikovom?? 😕 ako ti prebieha tehu?
no my sme sa dohodli na obidvoch menach, a chceli sme aby bolo t a t 😀

montinka
16. apr 2008

monni vsak aj ja som zacala kupovat az kdesi v polke stvrteho mesiaca. a to postupne kupojem jeden den jednu dve veci a tak. aspon toho nebude vela nakoniec

monnika
16. apr 2008

Pred zhruba 2 tyz. som bola ešte v praci v pohode, robila som si "papierovacky" a dostala som velke bolesti do podbruska, tak ma odviezli do nemocnice, a po 8.dnoch mi lekarka povedala že do prace uz nepojdem. Mala som slaby krcok a zacala som trosku krvacat. Tak ma nechala doma odpocivat.

montinka
16. apr 2008

monni dufam ze to aj dodrziavas a pekne oddychujes s vylozenymi nozkami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre