Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

sandrika
26. jan 2008

Malý je už veľký ako má byť ale on sa od rána pýta na svet tie bolesti krížov čomám a tovčerajšie krvácanie je začiatok pôrodu

pupicek22
26. jan 2008

No to znie pekne.My dame dookola take lepku s medvedikmi poo a tigrom.Ja sa uz neviem dockat ej izbicky....asi sa tam neastahujem aj ja 😀.
No az uz som rozculena....chcela som hodit fotky do kompu,ze mozem dat fotky a mlady nevie kde je.pravdepodobne sme ho vyhodili.Som bola na neho protivna tak som ho pocula,ze ho isiel ho hladat do skrine kde je vsetko naukladane 😨Upsss.Pocujem niake buchanie... 😅

ajkabezka
26. jan 2008

sandrika:tak si myslím, že je jenom dobře, že budeš pod dohledem 😅 , doma je větší riziko, že by se něco mohlo stát ☹ ...takhle máš po ruce doktory a ty ti určitě pomůžou 😵 😵 😵moc moc na tebe myslím 🙂 🙂 🙂
pupicek:jo jo, ty hnizdečka pro drobečky budeme mít krásné 😀 😀 😀 ..co bysme pro ně neudělali, že??? 😉 😉 😉 ....že by padla skrina? 😀

sandrika
26. jan 2008

Ajinka moja ďakujem pekne

ajkabezka
26. jan 2008

nemáš za co!!! je mi moc líto takových utrápených maminek jako jsi ty ☹ ☹ ...možná to bude znít směšně nebo divně 😅 , ale často se za "vás" modlím, abyste byly v pořádku a mohly si bezstarostně a bez trápení užívat nejnádhernější období v životě ženy 🙂

ajkabezka
26. jan 2008

nevím, jak bych takovou situaci zvládala já 😅 😢 ...i když narození Danielka nebylo zrovna ideální a taky jsme se moc báli 😢 😢 hodně jsme na Danielka mysleli a modlili se, aby bylo všechno vpořádku a byl s námi živý a zdravý... 😔 a dneska je z něho řádnej kus chlapa, v lecčems předběhl svoje vrstevníky...- třeba nohu má 27 a jeho vrstevníci mají kolem22-24...má metr, upovídanej je víc jak já s mojí maminkou dohromady 😀 😀 a dělá nám každý den obrovskou radost..i když občas neposlouchá a stávkuje- ale to i my jsme byli zlobidla 🤐 🙂 přála bych všem ženám a děvčatům, které po tom touží, aby mohly mít takové pokladíky, nosit si je pod srdíčkem a pak se z nich radovat...a pusinkovat jak my Dandiho 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😀 😀 😀

sandrika
26. jan 2008

Ajka ďakujem ti za podporu aj za to,že sa za nás modlíš si zlatá a dany má určite tú naj maminku na svete Luky začal práve kopkať ako na poplach

pupicek22
26. jan 2008

Tak skrina nepadla....nasiel ten kablik..tak fotky su v albume!
Sandrika dufam,ze vsetko dobre dopadne. 😉

ajkabezka
26. jan 2008

sandrika: tak pusinku Lukinkovi od tety Áji 😵
pupicek: super, že skriňa vydržela, ideme kuknut na foto 😉

ajkabezka
26. jan 2008

pupicek: máš krásné bruško!!váš maličký bude mít asi očka po taťkovi- to jsou kukadla 😲 🙂

weroni
26. jan 2008

sandrika: moja, mrzi ma ze mas taketo spravy ale ked budes v rukach lekarov tak budes aj ty aspon kludnejsia, ber to tak ze budes mat cas citat kopec literatury v tej nemocnici 😉 treba z kazdej situacie vytazit a budete mat s Lukym kopec priestoru na rozhovory 🙂 zasob sa nejakou prijemnou hudbou, casopismi a tak a prejde ti to rychlo, neboj. Drzkam ti palceky, a malickeho pozdrav 🙂 ze vam tu vsetky drzime palce 🙂

ajkabezka: tak tvoja ruka je taky pohybovy stimulator? sranda 😀

pupicek: no tesim sa uz na foto 🙂

lucka0122
26. jan 2008

ahoj sandrika drzim ti palce a bud kludna aby bol aj lukyno kludny a este ostal v brusku.....drzim vam palceky

sandrika
26. jan 2008

ďakujem vám zlatíčka moje

weroni
26. jan 2008

sandri: jeeeeeeeej az teraz som si vsimla ze na jednej fotke mas na radiatore zavesene obe supravicky z Tesca ktore sme aj my kupili 🙂 tu kremovu mackovu a modru su uzasne vsak 🙂

zmrzka333
26. jan 2008

sandri citam co sa ti stalo, Ako dlho budes v nemocnici? Povedali ti to aspon predbezne?

miriamka
26. jan 2008

Sandrika...neboj,vsetko bude dobre,v nemocnici sa o vas postaraju!Drz sa!A co sa vlastne stalo?

sandrika
26. jan 2008

weroni všimla som si že ichmáš viac babeniek ich má a mala som nervy, lebo ja ich mám už 5 mesiacov za 315,-Sk a teraz sú za 130,-Sk
zmrzka cca 2 týždne
Miriamka začala som rodiť

miriamka
26. jan 2008

Sandri...ale ako to?Si nieco robila,ci to len tak z nicoho nic? 😒

zmrzka333
26. jan 2008

Sandri tak sa drzkaj a nech ti tam pomozu

sandrika
26. jan 2008

miriamka včerapo prechádzke mi odtiekla krvavá zátka a dnes od rána som mala hroznébolesticv krížoch tak som šla na pohotovosť a zistili, že sa mi skrátil krčok a otvoril sa 0,7 cm , okrem toho mám viac plodovej vody ako by som mal mať čo je tiež zlé...tak ma idú v pondelok šiť nasadia mi infúzie proti zvracaniu a dáke lieky na ten krčok....

zmrzka333
26. jan 2008

Sandri nevadi zasiju ti dvierka a malickeho trosku zamknu. Vsetko bude ok

sandrika
26. jan 2008

zmrzka 😀

bubinko83
26. jan 2008

Ahojte,chcem sa len spytat je mozne v tehotenstve plavat? Nemam ziadne problemy,len sa bojim infekcii atd. Poradte 😒

ajkabezka
26. jan 2008

No nic holčičky, jdem uložit Dandiho, takse vypínáme 😔 . Držte se!!!!!! MYslím na vás 😉 😉 😉 😉 . Ahojte zítra 😵 😵

weroni
26. jan 2008

sandri: za 315??? ja som kupovala tu bezovu za 450,- a ani v povianocnych vypredajoch ich nechceli zlacnit 😠 a tu modru sme kupili po Vianociach za 240,- to si kde kupovala za 315? 😕 su z tesca nie? inac su uzasne vsak 🙂

bubinko: plavanie je najbezpecnejsi "sport" v tehu - odlahcuje cele telo, chrbticu hlavne a je uplne suprove, akurat ze mi gynekolog povedal ze u nas su tak prechlorovane vody ze ten chlor moze sposobit mykozu, infekcie by sa vraj nebal - no ja od bud. tyzdna chcem zacat plavat lebo pred tehu som plavala pravidelne a hrozne mi to chyba napriek tomu ze denne cvicim cviky pre tehulky. Myslim si, ze ked najdes taky bazen kde nechodi relativne vela ludi - napr. v nejakom hoteli, a potom sa vzdy poriadne poumyvas tak by to malo byt v poho. Dokonca som pocula o nejakych cipkoch ktore sa po plavani maju dat do posvy a vraj to tam nejak "vydezinfikuju" ci to 😕

loss
autor
26. jan 2008

sandri neboj mne toto hrozilo min.mesiac som otvorena na 0,5cm a ak to bude pokracovat tiez ma zasiju len teraz si musim davat este vasci pozor v pondelok idem na kontrolu
neboj nasi drobci sa narodia tak ako maju neboj 😵

montinka
27. jan 2008

ahojte dievcata drzim palce aby vsetko dobre dopadlo ale to urcite dopadne. Chcem sa vas opytat ked ma uz druhy den priserne boli hlava mozem si dat nejaku tabletku? neublizim tym drobcovi?

weroni
27. jan 2008

montinka: mne povedali ze na bolest hlavy si skludom mozem dat paralen alebo panadol - ten je vraj este setrnejsi k zaludku. Ale este predtym si skus postlacat tie akupresurne body, mozno ti to zaberie, mojmu muzovi to zaberie vzdy, mne sice len na 10 minut... vyskusaj

montinka
27. jan 2008

dobre dakujem ti. Vyskusam a mozno nezaberie nic a ta hlava ma boli aj z toho nemozneho pocasia

pupicek22
27. jan 2008

Ahojte tehulky!Ako sa mame dnes?Mna stale cudne pobolieva v podbrusku...ale nic trasne tak dufam za je to ok.
Sandrika ako sa mas dneska?Dufam,ze lepsie!
Ajkabezka...no ocino ma kukadla a o poriadne...najlepsie ked ich na mna vypuli a hra na nevinneho...tak by si mu aj posledne dala... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre