Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

weroni
27. jan 2008

pupicek: konecne foteckyyyyyyyyyy 🙂
ste zlatucky parik a pocuj ten tvoj drahy vyzera hrooooozne mladucko 😅

pupicek22
27. jan 2008

Dakujem weroni.No je 27,ja mam 21 😀.Akurat ideme hodit druhu vrstvu malovania do izbicky... 😝

weroni
27. jan 2008

pupicek: cozeeeeeeeeee? 27? skor by som vam to vymenila 😀 😀 😀

pupicek22
27. jan 2008

He he he...tak diiik 😀 😀 😀.Vyzera mladunko to je pravda 😝,hlavne na fotkach.Vsak neskor pridam este niake novsie....idem ho chytit ako maluje izbu.. 😀

weroni
27. jan 2008

pupicek, vy sa mate ze uz mozete takto chystat izbicku, my nemame aku ☹ ideme totiz stavat a docasne budeme byvat u babicky v podkrovi takze tam to bude vsetko len take provizorne. Ale ked uz budeme v novom domceku, tam sa vyburime 🙂

miriamka
27. jan 2008

Ahojte!
Pupicek...aj my uz malujeme detsku 🙂

sandrika
27. jan 2008

Ahoj Pupiček stále ma veľmi bolia kríže a je mi na odpadnitie keďže mám tlak 90 na 47 ,ale zvládam to dobre

bubinko83
27. jan 2008

Ahojte,baby myslite ze moze sex v tehu uskodit.Lekarka mi to nedoporucila,napriek tomu ze nemam ziadne problemy.Da sa aj bez toho ,ale.................. 😒

sandrika
27. jan 2008

ak naozaj problémy nemáš tak môžeš my sme mali sexík normálne no, ale včera som sa začala otvárať takže už mám určite do konca po sexíku, do 12 tt si dávaj pozor a potom v pohode

montinka
27. jan 2008

Bubinko mna doktor vystríhal že sa máme krotiť čo sa týka sexíku pretože som už raz potratila a mám rizikové a tak sa trošku krotíme ale nevynechali sme ho úplne. A zatial je úplne všetko v poriadku musím si zaklopať o hlavu. Takže myslím že u vás by to tiež nemalo uškodiť.
Sandrika a teraz si doma? nenechali si ťa v nemocnici?

sandrika
27. jan 2008

zajtra idem

montinka
27. jan 2008

aha a nechaju si ta tam dlhsie?drzim ti palceky ale vsetko bude ok.

lucka0122
27. jan 2008

ahoj sandrika zajtra drzim palceky aj s patkom aby vam to dobre dopadlo

miriamka
27. jan 2008

Sandri...zajtra sa drz.Ja pojdem mozno tiez dokymu,nejako mi tvrdlo vcera brusko tak radsej nech ma skontroluje...

montinka
27. jan 2008

hm a mna stale pobolievaju vajecniku ale kdesi na tejto stranke som citala ze to je normalne tak zatial nepanikarcim

sandrika
27. jan 2008

cca 2 týždne...
Ďakujem šiť ma budú asi až v utorok potom musím ležať

montinka
27. jan 2008

ale to ta uspia alebo aspon ti to umrtvia vsak? aspon si pekne oddychnes

sandrika
27. jan 2008

asi mi to budú robiť v lokálnej anestéze

montinka
27. jan 2008

dobre tak ti dzim palce. idem ja uz od vas. Ahojte a dobru noc potom

pupicek22
27. jan 2008

Weroni...to nic....aspon sa mas na co este tesit a budes mat viac sily ako ked si tehu....ja som len ako taky velky maco s ciapkou na hlave tam poskakovala 😀.Prave sme skoncili....aj sme postielku(tu malu hupacu) zosrobikovali a dali sme vsetko do izbicky.Jaj taka som s toho stastne vyklepanaa 😀 😀 😀. Ay bol dnik?
Miriamka...akej farbicky?
Sandrika...to mi je luto...skus si nieco pekne teplunke dat pod krize a podlozit si vankusikom,mozno bude lepsie 🙂.No tak to mas nizko....daj si pohar coly,alebo nieco...mozno pomoze.Ja som nizky nikdy nemala tak neviem 😕.Dufam,ze ti bude lepsie... 😉

weroni
27. jan 2008

sandrika: tak zajtra ides? drzim ti palceky a budem na teba velmi mysliet, inac teraz v tehu aj ja mavam obcas taky uzasny tlak ze 80 na 40... to mam pocit ze odpadnem aj ked lezim 😅 lekar mi inac poradil vtedy pit mineralku lebo ze sodik zvysuje tlak (kedze ja kavu vobec nepijem)

baby inac s tym sexom je to sranda - moj drahy sa strasne boji ze malickemu ublizime. To keby ste nas videli pri milovani sa usulate. Moj drahy vkuse: "netlacis si moc brusko?" alebo "pozor na brusko moja" alebo "maly je v pohode?" a podobne hlasky pocas celeho milovania 😅 😅 😅

pupicek: ano mas pravdu ale aj tak by som uz rada teraz chystala izbicku ked pozeram v albumoch ako maju niektore baby uz krasne nachystane...

dnes som od maminy dostala 3 vrecia veciciek po sestricke ktora ma 5 rokov, nie su nove ale su zachovane a je ich velmi vela takze hlavne dupacky a take veci sa vyuziju ci uz ako pyzamka alebo na doma 🙂 zopar som hodila do albumiku 🙂

tak bru nocku vsetkym, drzkajte sa, ja si idem lahnut lebo drobcekovi zachvilu nastane jeho cas kedy trenuje daco a to sa dost dlho hemzi ostosest tak idem vychutnavat 😵 😵 😵

pupicek22
27. jan 2008

No aj ja sa pridavam...drzim palceky sandrika a myslime na teba a na Lukaska.Nech sa vsetko vydari!!! 🙂

Mna tak boli brusko dnes aj krize ale vytok alebo krv nemam,tak zatial skusam byt kludna 😕

Prajem vam dobru nocku a dufam,ze zajtra niekto pride pokecat,lebo dnes tu nikto nebol.... ☹

Aj mne nacvicuje spartakiadu.. 😀 😀 😀

miriamka
28. jan 2008

Dobre ranko,
no ja idem dnes dokymu...sice ma nic neboli,ale to tvrdnutie ma znepokojuje...radsej nech ma doky prezrie.

weroni
28. jan 2008

pupicek: ja ked som vcera vysavala pod postelou ma trocha bolelo brusko asi to zohynanie mi moc dobre neurobilo...
ale inac pohodicka maly zase vecer okolo jedenastej trenoval 😀 😀
miriamka: tvrdne ti brusko? baby inac ako sa to tvrdnutie prejavuje? lebo mne sa obcas stane ze ked sa mimusko nejak cudne presunie tak mam brusko na tej strane tvrde a inde makke, ale to je normalne nie je? 😕

danka86
28. jan 2008

ahojte, ked tu niekto je.. Aj mne sa to vcera stalo, mala bola cela vpravo, tak tam som mala uplne tvrde brusko a vlavo uplne makke 🙂 takze sa weroni nemusis tohto vobec obavat, je to normalne 🙂

miriamka
28. jan 2008

No tak som naspat od dokyho...zatial vsetko ok,krcok drzi takze dufam,ze to tak tak ostane a tvrdnutie nebude moc caste!

loss
autor
28. jan 2008

ahojte dnes som absolvovala cukrovu vodu,nie je to take strasne horsie je to 2hodinove sedenie v cakarni
miri mne na to tvrdnutie povedali pokial mi nestvrdne viec ako 10krat do dna je to dobre 😵
malinka dnes kopka skoro cely den

miriamka
28. jan 2008

No mne tvrdne len ked dlho sedim alebo dlho chodim...inac pohoda.Doky povedal,ze zakial to tvrdnutie nie je spojene s bolestou a vytokom,je to v norme,len treba vtedy viac oddychovat.

anamor
28. jan 2008

Mne tiez trosku tvrdlo cez vikendik, ale spolieham sa na Vase rady, ze to je menej ako desatkrat, tak pohoda.

loss
autor
28. jan 2008

ano,ano
a ty kedy ides na cukor?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre