Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

neroriso
15. mar 2008

ahojte...
didi, monti, miri ste tu?🙂

mirka8429
15. mar 2008

nero ahooj som tu...a ty?

neroriso
15. mar 2008

aj ja som tu 🙂
ako mas sA?

dididi30
15. mar 2008

ahote konecne som na nate, boze ale sa mi vlecie ten net aj vam?? 😠

mirka8429
15. mar 2008

didi cau..ta co cely den po vas ani stopy

nero celkom fajn hehe len ma boli chrbat aj zaha pali a ty?

dididi30
15. mar 2008

miri ani sa nepytaj od rana sa mi tazko dycha, asi sa mi zvysil tlak doma nemam tlakomer, ani nechcem mat, ale citim ze je riadne hore..aj pocasie tu mame na prd ☹

mirka8429
15. mar 2008

didi a mne maly tlaci riadne hore...citim aj na zaludok aj tak...jooj a este aj nohy mi puchnu ci co jooj

dididi30
15. mar 2008

mirka to puchnutie je normalne...ti vravim,ze ty este si pockas do 40tt 😀

mirka8429
15. mar 2008

didi 😀 musim kupit nove ponozky hehe lebo tieto tlacia

dididi30
15. mar 2008

miri sak si pozicaj od muza 😀 alebo si kup tie kotnikove a bude

mirka8429
15. mar 2008

didi hehe....teraz som jedla ta sa smial z mojich kombinacii..hovori ze boze..ty ješ halušky s tvarohom, kušeš do klobasy a pytas sa ci mame zmrzlinu 😀 som sa zasmiala...eheh

idem uz asi oddychnut xixixi tak pekny vecer mojaa a dufam ze sa ti ten tlak zlepsii..

dididi30
15. mar 2008

sak to je normalne, ja tak isto a este si dam potom nejaky banan..mne teraz chuti vseko s o vsetkym 😀
tak oddychuj aj ja idem, je mi tak horko, fuj

loss
autor
16. mar 2008

neroeiso a co ty ako sa mas?
uz citis pohyby*?

mirka8429
16. mar 2008

caute baby..keby ste vedeli ako mi bolo vcera zle..ale nie od zaludka..ale take zvlastne navaly a tocenie hlavy zavraty a take zvlastne no ale nastastie to preslo 😖 aj v noci sme pekne spinkali 😀

nero, didi, monti nieste tu? dnes ideme k svokre na navstevu lebo mala narodky..budu dajake fajnotky 😀

dididi30
16. mar 2008

miri......sak aj mne cely den a v noci som mala asi tak hodku bolesti ako pri kramoch, fuj som sa zlakla....

montinka
16. mar 2008

ahoj didi ako sa mas, je tu niekto?

pinco
16. mar 2008

Ahojte kocky,
mna teraz posledny tyzden strasne picha na pravej strane... Vy ste to tiez tak mali? To sa akoze roztahujem, ci co? Alebo mi kope male do vajecnika 🙂 To je asi riadna blbost...
Inak ako zistim, ze kope? Mne sa zda, ze uz hej, ale mozno sa mi len creva hybu 😀

montinka
16. mar 2008

pinco mna pobolieva na pravej a aj lavej strane cele tehu zatial nie sice kazdy den to tak striedavo. hm no a je mozne ze by ti tam mohol aj drobec kopkat. a ako to zistis hm proste to citis najprv som citila ako keby mi behala v bruchu bublinka a teraz to uz citim.

pinco
16. mar 2008

Tak bublinku citim aj ja 😀 😀 Huraaaa 😀 Diky monti, si zlata. Ani nevies, ako si ma strasne potesila.
A ty este nevies, co budes mat? Ved to uz by mohlo byt v tvojom pripade vidno, nie?

miriamka
16. mar 2008

Pinco...neboj,coskoro pocitis drobceka uz aj vtedy,ked si ruku prilozis na brusko.My sme to citili prvy krat rukou na zaciatku 20tt 🙂

pinco
16. mar 2008

Ked ja sa uz neviem dockat 🙂 Vsetky tu pisete, ako vas kopu a ja nic...

miriamka
16. mar 2008

Neboj,dockas sa a neskor uz budes aj rada ked bude drobcek spinkat,lebo Ta bude stale kopkat 😀

pinco
16. mar 2008

Tak to mas asi pravdu 🙂 Ale teraz ked sa mi zda, ze nieco citim, tak hned budim muza, ze nech vstava (lebo vacsinou je to v noci alebo nad ranom) a ten to este neciti tak rukou, tak mi neveri 🙂 Ale vsak co bude spat, ked ja nespim, nie?
Tebe sa to uz krati mirka, tak ty uz asi aj vidis tie kopance 🙂 To je take zlate, ked sa mamickam meni brusko podla toho, kde sa male oprie 🙂

dididi30
16. mar 2008

ahojte .,,,,monti si tu este??? ze si sa ukazala.. 🙂 😎

dididi30
16. mar 2008

pinco ako?? stale nic necitis?? mozno ani nevies ,ze citis, zo zaciatku je to len take bublinkovanie.....inak pohodicka??

mirka8429
16. mar 2008

didi, monty, nero caute...nebola som tu cely den..az teraz som sa vratila od svokry 😀 a teraz idem kus oddychnut lebo som akasi unavena..som si dala kus prevarene vinko cervene a kus vajecny konak ked som si pripijala so svokrou..hehe vcera mi bolo tak zle fuuj ale potom to preslo...

didi bolesti si mala??ale to asi falosne nie?nestras 😒 ...mna teraz uz hocikedy bolii...som zvedava kedy pobezim...

pinco
17. mar 2008

Ahojte,
mne uz asi hrabe z toho ako sa snazim nieco citit 🙂 Si to asi navravam, ze bublinkujem 😀
Vo stvrtok idem na ultrazvuk, tak som zvedava, ci sa bude hybat, lebo minule spalo (ze vraj). Ked ja to tam na tej obrazovke vobec neviem rozoznat ☹ Chudak doktor, sa snazi mi vsetko vystvetlit a ja taka slepa... Ja uz by som aj chcela vediet, co to bude. Potom zacnem hufne nakupovat vecicky 🙂 Ale to je este asi skoro, vsak?

pinco
17. mar 2008

didi a ty ako si dopadla s tymi bolestami? Si sa pytala doktora? Davaj si pozor na seba teraz, este je skoro na rodenie 🙂

montinka
17. mar 2008

ahojte babule .no pinco drobec neukazal kto je zac takze este nevieme ale podla jednej cinskej tabulky by to malo byt dievcatko. uvidime.Didinka ako sa mas? no nebola som tu cely vikend lebo bol drahy doma tak som sa mu musela trosku venovat. 😝 a ste tu vobec niekto?

pinco
17. mar 2008

monti, to nebude len cinskou tabulkou. Ja som pocula, ze dievcatka sa skryvaju a chlapci sa hned ukazu 🙂 Tak je to asi aj v dospelosti, oni nemaju problem ukazat, co im priroda nadelila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre