Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
25. mar 2008

dobru aj tebe didi a pekne snicky.🙂

dididi30
25. mar 2008

no tuto noc boli divne veru, mala som chut na sex po dlhej dobre 😀 ale nebude nic, bojim sa 😎
bru nocku

mirka8429
25. mar 2008

didi bojis sa?aj ja...fnuuk

dididi30
25. mar 2008

no hej , sak keby ze som zdrava tak si uzivam, ale radsej vydrzim, nestoji to za to, zatial 😅

laura851
25. mar 2008

čaute baby, vy sa bojíte sexu? 🙂 ja mám za dva dni a ešte minulý týždeň sme to robili, len si musíte zvoliť vhodnú polohu a používať ochranu 😉

mirka8429
25. mar 2008

laura ale ja som len vcera dobrala cipky som mala infekciu a som otvorena tak ja som mala zakazane tak preto...inak sme to normalne produkovali az kym doki nezakazal..teraz sa bojim ci sa to uz vyliecilo..aby som nahodou nepreniesla infekciu k plodovemu obalu....len preto

dididi30
25. mar 2008

laury ahoj......no keby ze som zdrava tak si uzivam, ale mam vysoky tlak a astmu a niesom najmladsia takze tak 😉
pri dcere som sa nebala,......
ozaj baby nemozete mi dat link na tu cinsku tabulku\??

mirka8429
25. mar 2008

didi ja neviem ten link...pocuj..maly sa mi teraz tak vydul ze ma to tak bolelo ze konec...som myslela ze chce odtiat vyjst hehe tak mu vravim ze odtial cesta von nevedie 😀

dididi30
25. mar 2008

miri, hm tak nic...mna to vyduvanie uz teraz boli, takze pohodka...neboj bude to dobre a za chvili porodis 😅

mirka8429
25. mar 2008

didi kôli tomu porodim ze sa uz vyduva alebo ze mi chybaju cca 3 tyzdne 😀

mirka8429
25. mar 2008

diduska idem sa zvalit na postel lebo uz mi neje dobre nejak..aj nachladena som a aj nejak nevolno fnuuk tak zakjtra...ahooooooooooooooj bru nocku paa

laura851
25. mar 2008

mirka, tak keď ti to zakázal doktor tak to jeiné, ospravedlnujem sa 🙂

laura851
25. mar 2008

teda aj dididi, aj tebe 🙂

dididi30
25. mar 2008

miri no kvoli vyduvaniu urtcite nie 😀 to bolo k inemu, preto tie bodky 😀
lauri maj sa.....
dobru nocku vam 😉

mywiel
25. mar 2008
mywiel
25. mar 2008

Kontrolujes ci to bude naozaj chalan? 🙂 😉

dididi30
26. mar 2008

dik mywiel, nie ale nejde mi to otvorit a neviem co je s tym, tak skusim cez konika 😉 ...
no idem na dalsie sono tak tam si to este potvrdim,ale modre veci v pripade dievcatka ju neobidu 😀

mirka8429
26. mar 2008

caute babiky...ste tu?

lauri nevadii ved si to nemohla vediet 🙂

dididi30
26. mar 2008

ahoj miri, no tak poriedko tu byvame, uz je tu aj nuda 😒

montinka
26. mar 2008

ahojte dievcence aha kto tu je.😀

mywiel
26. mar 2008

Ahojte, akurat som vyliezla z vane to bol super relax. 😀

montinka
26. mar 2008

ahoj mywiel ty sa normalne kupes? to sa moze?

mywiel
26. mar 2008

Co by sa nemohlo..? Ved som bola 2x aj v termalnych a doki povedal ze je to ok a o tyzden idem chodit na tehu plavanie. 😉

mywiel
26. mar 2008

Prave vyplnam plno kuponov, poslu mi zadarmo plno darcekov a prospektov pre babo. 😀

montinka
26. mar 2008

pch a mne povedali vraj sa mozem len sprchovat zevraj by som sa nemala kupat. pch no od dnes sa kupem aj ja ved ked si nedam moc horucu vodu tak sa nic nestane. a aj minule som to nevydrzala a trosku vody som si napustila ale to iba trosku nebolo mi bohvie ako teplo. 😅

mywiel
26. mar 2008

Horuca voda vadi len v prvom trimestri, a ak sa citis dobre, ze nemas vysoky tlak a neodpadavas od tepla a nemas infekcie je to uplne v pohode, ved ja idem chodit na pripravu na porod prave do bazena s 38C vodou a ten kurz dava porodna asistentka, je to specialny bazen bez chloru pre tehulky dezinfikacia sa robi solou a ja milujem horucu vodu, prvy trimester som sa tiez nekupala ale teraz je to fantasticky relax. 😀

mywiel
26. mar 2008

No nie s 38C ale 36C opravujem!! 😉

montinka
26. mar 2008

hm super. aj ja sa uz budem kupkat. lebo minule ked som si napustila tu trosku vody vies ako drobec kopkal.😀

mywiel
26. mar 2008

Prehriatie a vysoke horucky su nebezpecne len prvy trimester. Vo verejnom bazene by som sa nekupala ak trpis na infekcie, ale bola som v termalnom 2 vikendy po sebe a doki mi to nezakazal. Telo si samo povie, niektore zeny sa v teplej vode necitia dobre je im na odpadnutie to znaci ze telu je teplo a treba ist von si oddychnut, v tom pripade je lepsie sa kupat len 20 min. Ja som schopna prelezat vo vani aj dve hodiny, pripustam si teplu vodu a citam knihy o tehotenstve, nik ma nerusi, no raj... 😀 😀

montinka
26. mar 2008

hm no ja radsej do tych verejnych bazenov nechodim prave kvoli tym infekciam raz som tam dostala a nevedela som sa jej zbavit tak sa bojim a myslim ze tak skoro do bazena nepojdem. ale do vane ano.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre