Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mywiel
16. apr 2008

Mirka diky, mne sa tie mena pacia asi preto sa im to nezda lebo na Slovensku take nepoculi, najnovsie som urobila zmiesaninu z Kaya a Lia = Kalia, ale este uvidim. 😀 Keby som cakala chlapca tak mu dam meno Marek a to sa tiez vsetci tvarili, ze Marek?? Ved to je zname meno na Slovensku tak fakt niekedy neviem co ti ludia chcu... 😠

montinka
16. apr 2008

joj dievcence ahojte. hmm oddnes nikomu nepviem meno nemienim ich posluchat. hm myw alebo zmiesanina z Kaya a Lia= Kayla. hm ale to ma len tak napadlo. No miri drzim palce potom daj vediet ako si dopadla

dididi30
16. apr 2008

monti caf...

mywiel
16. apr 2008

Kayla je tiez dobre... 🙂 😀

montinka
16. apr 2008

ahoj diduska.🙂

dididi30
16. apr 2008

monti co noveho?? co si porabala|?? a vysledky uz mas?/

montinka
16. apr 2008

hm bola som u doktorky zase mi zvysila davku. hm sestricka ma nastvala. povedala mi ze mam velke brucho ze ona si myslela ze uz teraz niekedy idem rodit a potom zacala ze ci su tam neni dvaja a ked som jej povedala ze nie a ze vsetko je ok aj s babatkom a ze ani doktor nechape preco ho mam vacsie tak zacala ze to babo bude urcite velke a bla bla bla len dufam ze nebude velke vahovo to na sone este nepisali kolko vazi ale kebyze vazi vela tak by mu to tam napisali nie? lebo vsak to by bolo nieco nie normalne.

mywiel
16. apr 2008

Monti nehnevaj sa ale ti doktori su na Slovensku daki chori ved je jedno ake mas brusko, to vraj s vahou dietatka nic nema, nenechaj sa vykolajit, tu by ti take vobec nehovorili, kukni do juloviek uvidis ake mam ja 105cm a vsetci mi vravia, ze na 7 mesiac nie je velke. 😀

montinka
16. apr 2008

ale boze ved dobre aj moja mama mi povedala ze ona isla s takym rodit ake mam ja ale ona vazila pred tehu 50 kg a ja 69kg. no tak to zalezi podla mna aj od toho a kazdej zene rastie to brusko inak. a vobec nechapem preco meraju tu hlupu gravidometriu co ako s to vola. nech si vravi kazdy co chce mne sa paci a hotovo.teda pokym mi nieco niekto nepovie to mam potom depky ze je velke. ale uz ich nebudem pocuvat.

mywiel
16. apr 2008

Presne tak Monti, nepocuvaj blbosti, ja sa citim taka krasna 😀 aj v ociach manzela som, takze nech si hovori kto chce co chce nepocuvam ich. 😉

mirka8429
16. apr 2008

caute baby...no ja stale cakam na telefonat od dokiho kedy mozem prist lebo doobedu je na operacke heh..a dnes mi je nejak cudne...

montinka
16. apr 2008

vsak hej vcera ked som bola na cviceniach joj taka stastna som odtial isla. cvicitelka nam povedala ze take pekne mamicky buduce este nevidela ze nam ani netreba cvicit iba spevnovat svaly.😀 a dnes ma tamta tak nastve joj. 😠

dididi30
16. apr 2008

monti, keby si videla tu tie tehotne tak povies ,ze uz v piatom idu rodit, vobec si z toho nic nerob...

mywiel
16. apr 2008

Monti kasli na nu, je to tapa a este k tomu ze je sestricka by mala mat iny pristup. 😠 Mirka len oddychuj co najviac, musi ti byt uz riadne dlho, drzim palce. 😉

mirka8429
16. apr 2008

myw uz mi je aj dlho..cakam kedy zazvoni ten telefon a aj blbo mi je...uz ani neviem z coho ci z pocasia alebo zo strachu alebo neviem z coho...

montinka
16. apr 2008

miri teda ja ze si uz u dokiho. ja ze uz na obed mas ist za nim a on ti este len ide volat! no sila tak pekne vyloz nozky a oddychuj. baby kaslem na vsetkych protivcov. nenecham sa vytocit ani co sa tyka mojho bruska ani mien.

mywiel
16. apr 2008

Kamoska sa snazi o babo a isla na hormonalne vysetrenie, tam jej tiez doktorka povedala, ze je tucna, ze musi najprv schudnut, no to ju pekne povzbudila. Teraz slavila 33 rokov a je z toho na nervy lebo este nema babo, moja svagrina vazila 100kg ked bola tehotna a ma krasne tri deti! 😠

mirka8429
16. apr 2008

monti no kazal mi volat o pol 8..ja uz od 6 hore jak dilino a on mi povie ze okolo obedu mi zavola kedy mam dojst lebo ide cele doobedie na operacku heh ta cakam a mam vylozit nohy-??sak neporodim ani do maja ehhe

montinka
16. apr 2008

boze niektori lekari su fakt blbi aj mne povedal jeden co ma vysetroval ked som potratila ze sa mi vobec cuduje ze som pri chorej stitnej zlaze ostala tehotna ze podla neho neostanem tehotna a aha ani nie za rok som ostala. oni su fakt niekedy hrozny

montinka
16. apr 2008

miri ty si šajko. no tak pekne cakaj. hadam sa ti do jednej ozve

dididi30
16. apr 2008

monti ja mam zas vysoko maternicu a ze pri tom sa tazko otehonie a ja som otehotnela jedna radost, jeto individualne......

montinka
16. apr 2008

no didi odnes asi nepocuvam ani doktorov. aj ked ja som si z tej jeho veci nerobila ani vtedy nic iba ma vzdy zatrapila mamina poznamka: len aby si nejake deti mala! ked som spomenula slovo babatko

mirka8429
16. apr 2008

monti ta dufam lebo ho zaskrtiim 😀

montinka
16. apr 2008

😀 pre jeho bezpecnost by som mu teda odporucala zavolat.😀

montinka
16. apr 2008

no dievcence idem sa najest za chvilu som tu

mirka8429
16. apr 2008

monti 😀 😎

dididi30
16. apr 2008

monti dobru chut ja si dnes dam udene koleno 😀 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
aj tebe mrii doru chut

mirka8429
16. apr 2008

didi ved ja neidem jest..uz som jedla..krupicu mnaam..hehe ale diik 😀

montinka
16. apr 2008

uz som tu aj my sme mali zemiaky a pecene maso. hmmm celkomto uslo ale oco mal lepsie vo Svajciarsku. Spagety. 😔 mnam miri mnam krupica

dididi30
16. apr 2008

mirka a to ti staci?? hadam si si dala za velky tanier 😀 ja to mavam ako dezert 😀
monti mnam.......
inak baby mne dnes v robote povedali ze mam brucho padnute ako pred porodom, no ale ja ho mam od zaciatku take, lebo je velmi nizko.....inak ja mam tusak,ze porodim skor, neberiem ani ziadne vitaminy nic....ale chcela by som aspon mesiac vydrzat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre