Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
16. apr 2008

veru montika ma pravdu, treba nakupovat lebo potom je toho velmi vela ,teda aspon pre mna by bolo...ja to nenecham na muza on nema prehlad, on by kupil v jednom obchode a by bolo.......
moni nochvala bohu to mas za sebou a oddychuj....sakrus ja som cele tehu nervozna a zatial je vsetko ok...

mirka8429
16. apr 2008

ahojte babiky...ja som pred nedavnom vstala..som si musela lahnut lebo som bola nervozna a unavena 😖

montinka
16. apr 2008

miri vsak to je v pohode aj ja si obcas schrupnem a robi mi to velmi dobre a nie len mne ale aj drobcovi.🙂

dididi30
16. apr 2008

ahoj miri aj ja si pojdem dnes skor lahnut som nervozna a boli ma hlava....tak teda sa ten telefonat odlozil??

montinka
16. apr 2008

didi a Tamarka co robka?

monnika
16. apr 2008

no jasne baby, uz doma oddychuje, aj ked mi je smutno..so prace som chodila rada, boli sme fajn kolektiv..ale teraz som doma s nasim babom a vsetko je o.k. Tak som aj stastna, lebo ta nemocnica, to bola hroza, tolko infuzii a injekcii, tak si davajte aj vy vsetky pozor..!

montinka
16. apr 2008

minni nemonice nikdy neboli nieco super.🙂 iba ked som prechadzala okolo ale ked som tam mala sotat no stacilo mi

monnika
16. apr 2008

prave mi kamoska priniesla zoznam podla coho nakupovala veci pre malicke, aj do porodnice ale aj na doma, take prakticke rady. Do ktoreho tyzdna sa da urobit 3d sono??

dididi30
16. apr 2008

monti tamarka sa ma fajn kiahne su na ustupe a uz len bodky ma, parada 😀 teraz mastruje so stipcami, mam ich po celej obyvacke 🙂ale je zlata necha ma netovat 😀
moni, to je jasne, nikto si tie infuzky nechvali, ja som sa tomu chvala bohu vyhla, ani ziadne vitaminy nic neberiem, vsetko je ok a babo je tiez ok,len aby sme boli zdravi

montinka
16. apr 2008

monni sa mizda ze do 26tt som kdesi citala

bora8
16. apr 2008

moni ja som objednaná na 21 tt

monnika
16. apr 2008

v TO to robia za tisicku ale v Hlohovci ze vraj len za 600 tak sa chcem objednat

monnika
16. apr 2008

no ja som teraz v 17tt tak dufam ze to do vtedy este stihneme. kolko za to davas ty?

montinka
16. apr 2008

didi tak to je super ze jej uz tie hnusne kiahne presli. hmm uz sa asi aj tesi do skolky ze? ci pockaj ona uz chodi do skoly?

mirka8429
16. apr 2008

monti no len aby som v noci potom spala hehe

didus no ja som mu volala ale mi prelozil na zajtra lebo sa mu pretiahla operacka ci co a ze uz nestiha...a zajtra mi ma on volat ked dooperuje ze ma 3 pripady...

montinka
16. apr 2008

hm miri noooo ved potom mam problem zaspat v noci a potom byvam nervozna ale nakoniec zaspim. 😉

dididi30
16. apr 2008

monti do skolly chodi na druhy tyzden ide a v piatok ma operaciu ocka, bo ma ten kanalik upchaty to budem zase plakat booooze.....
no ked ma tie operacky tak cakaj na dalsie terminy stretnutia 😀

montinka
16. apr 2008

joj chuda ta ma vsetko naraz ale tak aspon to uz bude mat za sebou no nie?

montinka
16. apr 2008

babulky idem ja,idem sa natiahnut lebo ma nehorazne bolia krize. tak ahojte a pekny vecer.

dididi30
16. apr 2008

monti no jasne uz to nebudeme odkladat, dam ju do poriadku kym je mala , ked podrastie moze strajkovat a mam po chlebe 😀
dnes som kupila drobcovi krasny svetrik, joj sa tesim....a sebe zelene tricko , take pohodlne a slnecne okuliare v mojom oblubenom obchode, vytesujem sa.....aj malej topanocky, take do parku.....

mirka8429
16. apr 2008

monti ahooj ja tiez som dnes nejak nesvoja ci co...

dididi30
16. apr 2008

ok monti aj ja za chvilu pojdem, este tak par minut tu pobudem a idem malu okupat a potom seba a spat.....
dobru nocku

mirka8429
16. apr 2008

didus ja tiez uz neviem co by som robila...lezat uz nechcem lebo to uz vobec nebudem v noci spat jooj a uz ani sediet mi neje dobre

dididi30
16. apr 2008

joj miri verim ti, uz aby si to mala za sebou..ja si myslim,ze porodim skor a nakoniec ani len ten pohyb mi nepomoze....ale teraz som nervozna a co potom

monnika
16. apr 2008

o.k. idem s manzelom na maly nakup..majte sa pekne 🙂

mirka8429
16. apr 2008

didus sak toto.. a uz mi aj vsetko na nervy lezie kazdy mi vyvolava ci uz...a tak... 😒

dididi30
16. apr 2008

monika ahoj......
miri to ti verim , ja som chvala bohu porodila presne v 40tt tak ma nikto neotravoval a presne na termin

mirka8429
16. apr 2008

didus no sak ja uz mozno vtermine..nevedia mi urcit presny..ta chapes...uz sa citim na prasknutie...

dididi30
16. apr 2008

ja som mala terim 25 a presne 25 som isla 😀

mirka8429
16. apr 2008

didus no to bolo super hehe...ja som len orientacne s tym datumom...hehe tak ja mam taky okruh od 15.4 do 21.4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre