Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
11. mar 2008

didi sak hej...dnes sa citim tak zvlastne...ale teraz k veceru zvlast...maly zatlacil na zaludok, vrti sa tam a este aj tak zvlastne v brusku a aj sem tam v podbrusku...vo stvrtok poviem vsetko na poradni..

dididi30
11. mar 2008

kym sa vrti je ok....ak nebude v tedy uz sa uz uklada

mirka8429
11. mar 2008

didi uklada?ako na pôrod?

dididi30
11. mar 2008

no mozno......miri nevies co je to pre-emclampsia?? aky to ma vplyv na mna a babo?

mirka8429
11. mar 2008

didi hej...je to vysoky krvny tlak, opuchy nôh a bielkovina v moci..preco??no to je take ze ked mas nizky tlak to citis ze mas zavraty..ale ak mas vysoky tak odpadnes a ani nevies..na babo ziadny ale pre teba je to nebezpecne....

pocuj ja stale tie bolesti mam..to take su ze pride a odide a dost casto sak aj po minute alebo po 4...uz som sa zbalila ak by nahodou som musela...a zajtra zavolam pôrodnikovi ze co to je....

dididi30
11. mar 2008

jaj miri ja mam vysoky tlak.....ale v moci nemam nic, teda vraj....neodpadavam, nemam zavraty ani mi neopuchaju nohy zatial..ale vraj to je vidiet tak od 33 tt.....tak sa trocha bojim 😕
jasne dnes vecer vydrz a zajtra rano uvidis, kukne ta a budes mat pokoj

mirka8429
11. mar 2008

didi no zavraty mas pri nizkom tlaku..pre-eklampsia to je jedna z gestoz....to mozes mat vsetko..ako aj opuchy tlak vysoky a aj bielkovinu..alebo nieco z toho...a mne nohy zacali puchnut teraz...nie velmi ale trochu...joj aby sme vydrzali este chvilu...len aby ma do nemocky neposlal..velka noc a ja v nemocke...snad nie

dididi30
11. mar 2008

jaj takze staci jedno a mas problem? hm tak ja mam ten vysoky tlak tak teda je to nic moc...dufam,ze babo bude zdrave, sakrus...... 😝
hej veru ty to vydrzis ja verim, len aby som to ja aspon tak daleko co ty dotiahla..

montinka
11. mar 2008

ahojteeeee

dididi30
11. mar 2008

avoj....

mirka8429
11. mar 2008

didi no na babo by to nemalo mat ziadny vplyv..nebojaj..bude zdrave..len ja sa tu strachujem o tie bolesti...lebo to su take ze pride a hned odide..a mam to dost casto...jooj a este mi tlaci aj na zaludok...ty nemas s takymi bolestami skusenost?moja mama to nevidi ruzovo..ona mala take pri sestre a uz bola na 3 palce otvorena

montinka
11. mar 2008

hm teda vy ste tu toho popisali

montinka
11. mar 2008

miri neskocis radsej na pohotovost?

mirka8429
11. mar 2008

monti ahoj..no nechcem k hociakemu lekarovi..uvidim ved ak by to uz bolo az take tak jasne ze ideme..uz som aj pripravena...ale zajtra zavolam pre istotu pôrodnikovu...ale mam strach ze to je...ako niesu az tak silne tie bolesti ale suu a stale ich mam...

dididi30
11. mar 2008

miri, ja som nic necitila, mozno 20 minut pred narodenim mojej dcerky, tak neviem, .....ale vraj to baby mavaju, tak zbehni na pohotovost ak mas s kym, skus 😉

mirka8429
11. mar 2008

didi a snad bude ok...boze ale vazne mam strach..zajtra pôrodnikovi budem volat...dufam ze ma sluzbu

dididi30
11. mar 2008

miri mozno to niesu take porodne bolesti to len malicky sa velmi mrvy , je mu tam malo miesta 🙂
monti ake bolo doucko?

montinka
11. mar 2008

veru ved iba sa uistit ze je vsetko ok. didi mala uz spi?

dididi30
11. mar 2008

moni ,ale kdeze , idem do sprchy a kukneme ruzovu zahradu a hajat 😀 len ma stve,ze to davaju tak neskor, po novinach mi to viac pasovalo

mirka8429
11. mar 2008

didi no ale to nieje take ako ked sa mrvi...to uz poznam...

monti sak snad to nic neje...zajtra zavolam a dam vediet co mi povedal...

montinka
11. mar 2008

vsak aj mna to stve neviem na co opakuju tych hlupych susedov mohli to urobit naopak dat najprv zahradu a potom susedov.

dididi30
11. mar 2008

miri neviem ti poradit, je to take zvlastne, lekar ti lepsie povie.. 🤐

montinka
11. mar 2008

hm veru len musis vydrzat teda do rana.

mirka8429
11. mar 2008

monti snad vydrzime....juuj....
veru aj ja cakam na zahradu 😀

didi ja viem ze to je take..a hlavne pre mna nove..co ja prvorodicka...ta neviem che...snad mi povie nieco pozitivne..ako je mi take ze snad ho nebudem otravovat pre nieco nepodstatne ale aspon budem mat srdce na mieste.nie?

dididi30
11. mar 2008

tak tak ako vravis.....vydrz a zajtra budes mudrejsia, len sa pekne opatruj....

montinka
11. mar 2008

miri ake otravovanie? ved na to su tu doktori nie? 😉

mirka8429
11. mar 2008

didi idem si ja do postielky lahnut hehe tak pekny vecer zelaam...
montinka aj tebe ahojteeeeeeeeeee 😀

montinka
11. mar 2008

ano a zahradu pozeraj z postele ak mozes

montinka
11. mar 2008

ahoj miri a drzte sa. didi aj ty uz ides?

dididi30
11. mar 2008

monti aj ja idem, kukat tu zahradu a este rychlo si hodim sprchu, cmuk a dobru nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre