Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

moncicici
23. máj 2008

dakujem mien 🙂
ahoj pipinka 🙂 ty uz si 30tt 😀

pipinka82
23. máj 2008

noo hej už sa to kráti 🙂 xixixi a ako sa cítiš ty?? 🙂

moncicici
23. máj 2008

ja sa citim dobre,ale uz sa neviem dockat pohybov babetka 😵

pipinka82
23. máj 2008

jaaaj serie ma tento internet napíšem správu a vyhodí ma

pipinka82
23. máj 2008

tak ešte raz 😎 ja som malého začala cítit až 20tt potrápil ma s čakaním drobec 😎 a teraz je čoraz silnejší a kopká ako o dušu je to môj malí čert 😀

moncicici
23. máj 2008

pipinka a ty si 0 neg. ked ti brali krv na protilatky,za jak dlho si mala vysledky???

pipinka82
23. máj 2008

za týžden to netrvá dlho 🙂 ale odber na screeneng ti už robili???? Na ten sa čaká 2 týždne 😀

ano som 0 negativ a partner je pozitiv takže ma kontrolujú ale zatial je vše v poriadku 😀

moncicici
23. máj 2008

hej praveze mne tu krv brali v stredu aj na protilatky aj na 2 screening,bo ja som tak isto partner pozitiv,ja negativ a pytala som sa doki ci mam volat kvoli vysledkom,bo ja najblizsie idem k nej az 17.6. a ona,ze ne,ze mi zavolaju pokial budu zle.
no a nevedela som jak dlho to priblizne trva,vies aby som sa nestresovala 😀

pipinka82
23. máj 2008

tak ak nevolajú tak je všetko v poho 😀 a screeneng ti brali a je tomu aj 2 týždne??? 😀

moncicici
23. máj 2008

nie bo to som bola tuto stredu,tak este neviem,ale najviac ma zmiatlo ze ona hovorila,ze ten prvy screening sa porovnava s tym druhym,ty o tom nieco nevies??? 😅

pipinka82
23. máj 2008

sorry nevedela som sa prihlásit nejak mi koník rapluje ☹

ano ten 1 odber je na APPA hodnoty a tento v 15tt odber je na dedičné choroby a tieto hodnoty sa dajú do kopi a stoho sa určuje či je mimi v poriadku a či nie 🙂 ale neboj je to v pohode na to oni majú nejaké tabulky normy a tak 🙂

Ja síce nemám stýmtok celým dobrý zážitok 😎

pipinka82
23. máj 2008

mne ten 2 screeneng posrali doslovne 🙂 mne vyšiel zlý výsledok na Trisomy 18 to je edwardou syndrom a poslali ma na genetiku ale tam doktorke sa nezdalo že by mimi podla papierou a ultrazvuku je v norme aj s mierami aj ostatné hodnoty boli dobré takže odkázala môjmu dokimu nech mi zopakuje odber znova a potom sa uvidí ale naštastie mi 2 výsledok vyšiel ukážkovo dobrý 🙂 a nakoniec sa zistilo že v labáku zamenily moju krv a vyšetrili niekoho iného a nie mna 🙂 dobré čo??? 🙂 no ale poviem ti nebolo mi všetko jedno neprajem to nikomu no bála som sa o mimi a že prídem on 🙂

moncicici
23. máj 2008

pipinka aj mne blbol konik,tak som to vzdala a odisla,dik za vysvetlenie,uz to mu troska rozumiem 🙂

pipinka82
23. máj 2008

už som tu 😎 no aj mne to blblo a dúfam že už je to v norme 😎

😀 neni zač však ak nejaká otázka sa najde tak kludne sa spýtaj aj cez poštu kludas 😀

však ja už niečo som preskákala v tehu xixixix 🙂 aj mne dobre padlo ked mi poradily tie tehulky čo si už pretrpeli niečo 🙂

mirka8429
23. máj 2008

pipi ahooj ako sa mas??

pipinka82
23. máj 2008

ujde to až na to že som dnes strašne náladová 🙂 niekedy by som aj revat vedela xixix 😝

mirka8429
23. máj 2008

pipi no to je tak...ja to mam este aj teraz xixi 😀

loss
autor
28. máj 2008

caute dievcence tak ako si uzivate druhy trimester 😵

loss
autor
30. jún 2008

ahojte tak tato tema nejak zapada prachom vari nik nie je v 2trimestri,ten bol najkrajsi z celeho tehu babo sa zacalo ohlasat a brusino este nezavadzalo 😀

adrioska
30. jún 2008

Loss, ja sa vytesujem z pohybov babatka, aj ked kopka vtedy, ked oddychujem, lezim, sedim...nezbednik jeden... 😉

majandra
14. júl 2008

Ahoj baby,

tak ja som prave 19tt + 2 a je mi fajn az na 1 minipad, ktory som zazila v sobotu ☹ ale uz som ho citila, sice len take jemne mrvenie ale bolo to babo 😉

loss
autor
15. júl 2008

adrioska len sa teskaj je to super v 3.trimesti ked kopne bude boliet 😅
majandra gratulujem uz teraz to bude len silnejsie a silnejsie 😵

majandra
15. júl 2008

loss: dakujem, velmi sa tesim 🙂 je to neopisatelny pocit 🙂

durni
16. júl 2008

ahoj loss
aj mne sa zdá že nejako nikto nie a nie písať do druhého trimestru neviem prečo ☹
je to škoda stále kukám či sem niekto píše ale stále nič 😢
tak ja len tolko že to je ozaj škoda že sem nikto nepíše 🙂
zatial ahojte a držte sa všetky

majandra
16. júl 2008

durni: ja som sem napisala, ale nikto okrem loss mi neodpisal, tiez by som sa rada podelila s niekym o prijemne pocity... 😉

durni
16. júl 2008

no ja sa vždy kukám ked sa dostanem na internet či neuvidím v témach aj druhý trimester ale nejako nie a nie ho nájsť vždy tak som si prečítala len to čo som zbadala ale tiež je škoda že sem už nejako moc nepíšu ked som bola v prvom trimestri tak som bola rada že som sa mohla popýtať báb čo boli tiež v prvom trimestri na ich skúsenosti a pocity a ako to vnímajú ony a tak a teraz ked som v druhom trimesti tak nikde nikoho 🙂

majandra
16. júl 2008

durni: ved prave, je to skoda, ja chodim na net v praci, ja to mozem mat zapnute stale 😉 ale pritom aj pracujem...obcas potom idem aj do nejakej inej temy, ale to nie je ono...ty pracujes???

durni
16. júl 2008

jasné pracujem tiež to mávam zapnuté aj počas práce ale občas sa musím vypnúť ked chodí riaditeľ a kontroluje ale teraz nejako nemám čo robiť v poslednej dobe tak stále kukám čo by som tu našla ale tu nikoho nie je teda myslím v tejto téme 🙂

majandra
16. júl 2008

aj ja si to vypinam, ked je tu nadriadena....ozaj kedy si citila prve pohyby babatka?

durni
16. júl 2008

No tuším to bolo okolo 21 týždna alebo aj skôr ale vtedy som si myslela že to budú skôr črevá ale ked tak nad tým rozmýšľam mohlo to byť aj skôr ale istá som si že je to bábo od 21 t 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre