Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
14. apr 2008

ja idem tiez napostu, podat nejake veci k tehu a este mi treba na urady,ze co odomna budu potrebovat na vybavenie materskej, boze uz sa tesim v uvodzovkach 😠 ..

montinka
14. apr 2008

videla som ten jeden hormon som mala minule 18,01 a dnes 24,54 a ma byt jeho hodnota od 0,35- 4,94. ale jedno nechapem ked som ho mala uz minule vyssi preco mi zvysila davku liekov. hmmm tentoraz uz neposluchnem ak mi ju zase zvysi. no a tie rifle som si musela kupit lebo tie prve boli take lacnejsie a uz sa mi paraju tak preto. ahoj pipi ujde to.

dididi30
14. apr 2008

pipi.....teda ja v poslednom case, neman ziadne zapchy, rano si dam jogurt a mam to vybavene 😀

dididi30
14. apr 2008

sak preto ti zvislia aby sa ti znizilo nie??monti......a to sisi take tehu rifle ci normalne??

montinka
14. apr 2008

ano teho rifle take tie s gumou hore ale este dlhe. trojstvrtove si kupim neskor a mozno vobec

pipinka82
14. apr 2008

Dúfam že už nebudem mat ani ja nechápem zničoho nič sa to objavilo a pritom sa nenapchávam s takými jedlami ktoré zapečú a tak......bola som s toho 2 noci hotová nikdy více 🙂 veru jem aj ja aktiviu a pijem vodu a tak 😎

montinka
14. apr 2008

pipi activia aj mne velmi pomaha na zapchu

montinka
14. apr 2008

idem sa najest o chvilku som tu

pipinka82
14. apr 2008

ja idem zachvílku nakúpit a niečo malého navarit na večer milému papaníčko ale že čo neviem dochádzajú mi nápadi s jedlom 🙂 nemáš nejaký nápad 😎

dididi30
14. apr 2008

baby aj ja na to len activiu, s cornflakmi 😀 tie milujem aj nasucho jest, je tam vela vitaminov a fajne to chrumka 😅
tak sa zatim majte, bo idem vybavovat co mi treba..ak nepojdem tak sa este stavim, ale ak hej, tak tu budem neskor......uf este pradlo vyvesat 😠

montinka
14. apr 2008

hmmm pipi ani nemas predstavu co takeho by so chcela uvarit? co masko ci nejake zeleninove

montinka
14. apr 2008

ahoj didi. poobede neviem ci tu budem ma prist Ivan. 😠

mywiel
14. apr 2008

Ahojte nasla som 3 poschodovy dom musim tam zavolat ci je este na predaj... 😵

http://www.immostreet.ch/asp/base.asp?SKIN=is&E...

montinka
14. apr 2008

myw ta obrovska terasa je super.🙂

mywiel
14. apr 2008

veru a 6 izieb no drz palce...

montinka
14. apr 2008

tolko vela? co budes robit s tolkymi izbami?🙂 hm drzim palce

mywiel
14. apr 2008

urobim si doma kozmeticky salon a budem robit doma 😀

montinka
14. apr 2008

aha no dobry napad. hm manzelik uz videl?

mywiel
14. apr 2008

Videl ideme tam zavolat a skusime to ist obzriet ak to je este volne, aj super vyhlad a moj manzel je taky kutil takze by mal dolu aj atelier, to by bola parada ved uz hladame tri roky.

montinka
14. apr 2008

tak drzim palce rychlo volajte

heppu
14. apr 2008

ahojte zaujima ma jedna vec ze aky mate na to nazor....rozmyslam nad tym ze si dam zobrat pri porode pupocnikovu krv a odlozit ju....neviem ci aj niekto ny si to ide dat spravit alebo ci ste sa uz o tom informovali.

mywiel
14. apr 2008

Heppu podla mna je to jeden velky biznis... 😠

heppu
14. apr 2008

hej aj ja mam ciastocne z toho taky pocit preto zbieram nejake informacie a nazory nych aby som sa vedela rozhodnut lebo je zas pravda ze k to moze zachranit zivot tak sa oplati investovat do zivota dietata.

mywiel
14. apr 2008

Heppu kolko poznas uz pripadov kde tu krv pouzili? Ja ani jeden! A kazdy rok musis za to uskladnovanie platit! Jednoducho na Slovensku sa vsetko uchyti hlavne ked ide o peniaze, tolko moj nazor... 😠

heppu
14. apr 2008

poznam pat pripdov a na slovensku je zatial nejakych 3000 ludi ktori ju maju odlozenu, ja viem ze je to hlavne biznis ....rozhodla som sa ze aj ked si ju my nenechame odlozit tak ju zadarmo darujem aspon na lekarske ucely ako darca

mywiel
14. apr 2008

No tak to sa asi rozhodnem aj ja tak, tiez ju darujem... 😉

heppu
14. apr 2008

no aspon nieco aby som bola trosku prospesna

mirka8429
14. apr 2008

ahojte baby...ste tu?motni, didi

montinka
14. apr 2008

miri tu som ale neviem ci aj ty este

dididi30
14. apr 2008

ahojte........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre