Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
14. apr 2008

ahoj🙂

mirka8429
14. apr 2008

ahojteee no ako sa mate??ja som bola u ocnej dnes..a plno ludi ...a uz mi aj zle bolo nikto ma ani sadnut nepustil...az ked sa uvolnilo tak som si sadla a muz sa pytal sestricky ci ma nemoze zobrat skôr lebo mi je zle..a ona ze ked ma dakto pusti pred seba ta v pohode..si predstav ze nikto ma nepustil a dokonca tam bol jeden sttary nevystaty ta si zaplatil 150sk prednostne a strepal sa predomna..ked uz mi bolo na nevydrzanie tak som si zaplatila aj ja a sestricka mi vo vnutri hovorila aki su ti ludia bezohladni...ze cakala ze ma dakto pusti..ale ta nemohla nic robit

dididi30
14. apr 2008

tak som dosla z mesta, isla som napostu a listy mam v kabelke, zabudla som na nic 😀 hlavne,ze som bola v meste 2 hodky a kupila malemu take teplacky uplne mini take na 3 kilove babo 😀

montinka
14. apr 2008

teda miri to je pristup ja sa chystam zajtra na stitnu chvalabohu sa nemusim zapisovat joj tie stare babky ma tam zozeru

mirka8429
14. apr 2008

didi to musi byt zlatuckeee 😀

montinka
14. apr 2008

didi mas ich v albume?

mirka8429
14. apr 2008

monti sak len namna kazdy čumel a nikto nic..chapes..mne tam na odpadnutie..sak co

sandrika
14. apr 2008

mirka ľudia na Sr sú všetci bezohľadní.... 😒
už som to zažila aj ja.... 😒

dididi30
14. apr 2008

mirka tak to je na rit, ked ti tehotna a oni este od teba zoberu tych 150 korun aby si bola v predu 😠 tak to si nemala stastie na ludi, mna este aj stara babka pustala sadnut, predstav si 😅 urobim foto oblecka, len neviem kedy...
monti tak to ma byt, co sak babky su radi ze si mozu poklebetit 😀

montinka
14. apr 2008

no veru miri to som si zazila aj ja ale ked idem na sono tak tehotne uprednostnuju a to by si mala pocut tie reci joj babky asi zabudli ze boli tehotne aj ony

dididi30
14. apr 2008

monti ja kopec veci nemam v albume to by sa ani nepomestilo, ale mozem ja za to, ked sa mo to tak strasne paci?? hoci viem,ze kopec veci nevynosi, ale mna to tak tesi...
miri ja by som bola hruba a normalne by som na drzovku ,ze pekne od nich, to moj muz potom uteka kade lahsie, bo sa hanbi 😀

mirka8429
14. apr 2008

sandri presne mas pravdu...heh

didi minule aj mna pustil dedko sadnut ale to bolo u mojej obvodnej lekarky...ale to sa mi stalo len raz...

monti hej tie reci aj dnes mal taky stary dedo ze on uz od rana tam sedi..a myslim si ty pako ale ty si v zivote nezazil co je to byt tehotny..a naschval si predomna zaplatil prednostne a kukol namna takym stylom ze aj tak ide predomna...

mirka8429
14. apr 2008

didi moj muz si otvoril usta ale to bolo zbytocne...nikto sa ani len nepohol...este my sme vyzerali ze sa chceme vopchat

montinka
14. apr 2008

hm no stary ludia su najhorsi. ale z tych ich reci si nic robit nebudem. hm no dievcata idem ja budem mat doucko. ahojte

mirka8429
14. apr 2008

monti tak ahoooj

didus ty ostavas?ci ides aj ty?

dididi30
14. apr 2008

miri ja mam trocha roboty, povesat pradlo a umyt riad, tak budem tu o chvilu 😉

mirka8429
14. apr 2008

didi ok 🙂

loss
autor
14. apr 2008

mirka 40tt takze v sobotu rodis alebo to vidis na dlhsie?

mirka8429
14. apr 2008

loss no v stredu mam ist na kontrolu tak som zvedava co mi povie...uz by som to mala najradej za sebou lebo uz strasne boli chrbat a tak.... a ty sa ako citis??

dididi30
14. apr 2008

no uz som tu, boze riad umyvam neuveritelne dlho a pradlo tak tiez...som sako slimak 😅 a este ma neuveritelne tlaci dole, dnes som to prehnala, asi by som mala viac oddychovat......
loss mirka uz rodi 3 tyzdne 😀 a furt nic 🙂
a ty sa mas ako?? lossik??

mirka8429
14. apr 2008

didi ale v sobotu uz mam termin 😀 by si neverila ako ma boli chrbtica..heh..dnes ked som sla tak som mala bolesti dolu a aj na wc mi trebalo lebo male tlacilo..tak som sla ako keby som bola pokakana 😀

dididi30
14. apr 2008

joj mirka to uz je kazdym dnom to preto......ty aspon nejake bolesti, ale kamoska mala termin 5 aprila a este furt nic ani ju nic neboli, to je divne, asi jej to zle vypocitali

mirka8429
14. apr 2008

didus asi...ta ja uz len rychlo aby som sa otvorila heh

dididi30
14. apr 2008

joj veru mirka skackaj na fit lopte a behaj po schodoch a hlavne horucu sprchu na brusko.....moze mna tak talci dole, to je nenromalne asi sa tam ukadalllllll

sandrika
14. apr 2008

mne dnes akuráttak riadne kopká do rebier 😉

mirka8429
14. apr 2008

didi aj mna uz fest tlaci dolu...

sandri mne sa uz len tak prevaluje..a robi vseliake tvary bruska 🙂

sandrika
14. apr 2008

mirka veď práve 🙂

mien
14. apr 2008

ja som sa vás chcela spýtať, čím to môže byť už druhý deň, keď ráno vstanem tak cítim také niečo akoby som mala svalovku od spodu taký istý pocit akoby som sexovala celý večer a sex som vôbec nemala, čím to mpže byť

mirka8429
14. apr 2008

mien to aj ja mam stale...ma boli az cela pošva aj slabiny aj nohy stehna...neviem cim to je..ci to tym tlakom alebo neviem..presne to iste akoby som sexovala vkuse 😀 neboj to nevadii..ja pre to neviem ani z postele vstat

dididi30
14. apr 2008

no mien, ja som este celu noc nesexovala takze neviem 😀 😀 😀 zartujem.......no to sa moze babo ukladat hlavickou dole....ja som zas zacala citit take tlaky dole,je to take divne.....asi je daco v ozvduchu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre