Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

loss
autor
6. feb 2008

ahojte tak ako sa dnes mate,zase tu nik nie je? 😔

miriamka
6. feb 2008

Loss...mame sa dobre,zacinam nejako rychlo priberat...teda len brusko mi nejako zacina rychlejsie rast ako predtym.Ostatne casti tela zatial po starom 😀

weroni
6. feb 2008

caute baby, dnes sa sem nedostanem tak vam chcem vsetkym zazelat pekny den aj drobcekom 🙂

danka86
6. feb 2008

ahojte, ako sa mate, ked je take nijake pocasie..? Aspon tu u nas ☹

loss
autor
6. feb 2008

miriamka juj aj mne rastie nejak extremne rychlo od minulej soboty uz nezapnem gombik na kabate 🙂

jastericka
6. feb 2008

danka86: Čo ešte robíš v druhom trimestri, šup do tretieho, tam je smutno 😀
loss: aj ty šup do tretieho 😅

miriamka
6. feb 2008

No ja mam presne taky pocit,ze za tyzden mi zacinaju byt na brusku veci riadne tesne!

anamor
6. feb 2008

Ahojte kočky, ja som za posledne dva tyzdne tiez nabrala brusny objem, uz sa ledva ohybam, ale hadam v bunde vydrzim do konca zimy, sice len tak-tak ale vydrzim.

miriamka
6. feb 2008

Anamor...presne tak aj ja.Bunda mi uz zacina byt tesna

lucia31
6. feb 2008

ahojte, tak ja som tiez vcera zistila, ze nohavice, ktore som este pred tyzdnom zapla, uz mozem odlozit a na kabate uz zapnem len prve dva gombiky 🙂 ale tesim sa 🙂

pupicek22
6. feb 2008

Ahojte tehulky...kto tu je??? 🙂

zmrzka333
6. feb 2008

Ahoj ja som tu

ajkabezka
6. feb 2008

Ahojte dievčatká, tak další police do skříně jsou namontované 😉 , ale je mi dnes jakosi težko 😖 , sotva vleču pupík před sebou a furt kašlu, tak má Kuba zemětřesení 😅 asi pustím Danimu nějaké DVD a půjdu poležet 😔 😉

zmrzka333
6. feb 2008

Ahoj ajka ja som sa tak cudne citila vcera, uz som mala obavu ze na mna nieco lezie. No dnes je to lepsie tak dufam ze chora nebudem. Inak ako je to teraz z chripkou? Moze ublizit babetku v piatom mesiaci? Viem ze do tretieho mesiaca je to hotova pohroma pre mimi ale co teraz?

pupicek22
6. feb 2008

Ahojte...no ja snazim odpisat asi hodinu...co mi nefunguje internet.Babu chripka nemala skodit....aspon teraz v tych mesiacoch...pravdaze sa musis s nou pobyt a zlikvidovat vsetky zle bacili vitaminikmi. 😀 .Skoro sa vyliec a davaj si pozor na choroby!
Ja tiez som niaka dina dnes...aj som opar chytila.... 😒
Ajka a si skusala cibulku s cukrom.. na ten kasel? 😉

zmrzka333
6. feb 2008

Chvalabohu chripku nemam len som sa citila cudne, dnes je to lepsie ale pre istotu som to chcela vediet lebo u nas je teraz chripkova epidemia

miriamka
6. feb 2008

ja ked citim ze na mna nieco lezie zjem za den vela citronovom v teplej vode,a do vecera som fit 🙂

zmrzka333
6. feb 2008

citronov v teplej vode? nerozumiem

miriamka
6. feb 2008

Ano,vytlacim si citron do teplej vody a to pijem

zmrzka333
6. feb 2008

aha a das si aj cukor?

miriamka
6. feb 2008

Trosicka aby to nebolo moc kysele

pupicek22
6. feb 2008

Tak treba! 🙂

zmrzka333
6. feb 2008

musim to vyskusat

miriamka
6. feb 2008

Mne to pomaha...asi tym zabijem bacilov este nez nieco zacne.

pupicek22
6. feb 2008

Co je dobre na opar na perach???Ma dnes napadol po noci... 🙄

zmrzka333
6. feb 2008

ja som pouzivala herpesin, davnejsie zovirax ale zovirax mi prestal ucinkovat a teraz zabera herpesin, ale neviem ci ho mozes v tehu

montinka
6. feb 2008

ahojte dievcata mna uz pomaly chripka opusta len ten hlupy kasel. uz ma z neho brusko boli neviem ako mam kaslat ci v sede ci v stoji.☹

zmrzka333
6. feb 2008

ahoj, no super ze ti je uz lepsie len tak dalej

ajkabezka
6. feb 2008

Ahojte holčičky, trošku jsem poležela- Dani dovoli 😉 l- uplatila jsem ho DVD pohádkou 😝 - poumývala nádobí a kúrim, bo mi je jakosi zima 😕
na opar nevím, já ho nechám vždycky vyklubat aj zahojit..i když to dost bolí 😖
kašel je lepší- pupicek- cibulka s medom zaberá, ale je mi teraz z toho dost "blivno" takže radši homeopatický sirup Stodal a je to už lepší jak ráno 🤐
chřipka by neměla malinkým ublížit, jen nesmíš mít horečky delší dobu... 😵
no zas to vypnu, odpo mi to taky stávkovalo a nechtělo mně to pustit na "koníka" 😨 😅
mějte fajn a pohodu se svými milovanými aj maličkými 😵 😵 😵

zmrzka333
6. feb 2008

tak sa lieckaj a maj sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre