Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
7. mar 2008

akoze mne je jedno co to bude len nech sa to narodi a je to zdrave sice v kutiku duse tuzim po dievcatku. a mena uz mate nejake?

neroriso
7. mar 2008

monti u nas sa mena menia kazdy den🙂 ale teraz sme sa zastavili na Irmina Hannah pre holku a Andreas Rainer pre chalana🙂 a vY?

montinka
7. mar 2008

no my bud tamarku alebo Filipka. hm ten tvoj priatel asi nie je slovak ci hej? to chlapcenske mi pripade take spanielske alebo take nejake

neroriso
7. mar 2008

monti moj priatel praveze je slovak..🙂 ja som nemka ale odrastena na slovensku 🙂 my sme mena ani takpodla krajiny nevyberali ale podal toho ako sa nam pacili

montinka
7. mar 2008

aha no tak super. ale vecicky este nekupujete ci ano?

neroriso
7. mar 2008

monti par veciciek mame vyhliadnutych zohnanych lenze kedze ja povecsine oddychujem tak zhana priatel a takto aj vyzera... 😅 vecsina pre holcinku 🙂 vy uz ste sa pustili do nakupov?

montinka
7. mar 2008

no ja zase mam priatela povacsine prec tak kupujem ja a ano uz mam zopar ale este nie vela a zatial kupujem take neutralne veci kedze este nevieme co to bude

neroriso
7. mar 2008

monti a vlastne chcete vediet co to bude?? ja by som to vopred najradsej nevedela 🤐

montinka
7. mar 2008

no ja nie ale priatel ano a tak co nesplnim mu to?? inak tie dupacky co mas v albume uz mate kupene krasne su a podla mna ich moze nosit aj chlapec. ja mam troje body ruzove. ale tak co ked boli v akcii a inu farbu nemali na spanie bude moct mat aj chlacek no nie?

neroriso
7. mar 2008

monti ved prave co nespravime pre svoje polovicky..🙂 a ved deti nevedia este aku farbu maju na sebe je im to jedno🙂

montinka
7. mar 2008

no ved aj ja vravim.🙂

montinka
7. mar 2008

inak taku podobnu postielku som videla v obchode aj so zltymi doplnkami no uplne som si ju zamilovala ked budeme mat bytik tak si ju kupim a bude zlta jedno ci bude chlapec alebo dievcatko

neroriso
7. mar 2008

monti 🙂 mas rada zltu farbu?? ja som do nej hotovy blaazonm🙂
inak precosi si nespravila albumik? 😨 😵

montinka
7. mar 2008

no lebo oco ma fotak vo švajci so sebou a nema si tam dat ako fotecky. akoze ja mam rada pastelove take svetle farby. ale ta zlta bola super mali tam aj zelene aj modre a vselijake ale ja neviem zlta bola super

neroriso
7. mar 2008

monti to je skoda☹ a take svetle pastelove farby posobia tak prijemne ukludnujuco🙂

montinka
7. mar 2008

ved ked pride tak si odfotim vecicky a dam si do albumu teda ak to budem vediet urobit. ale takyto nejaky by som chcela kocik len inej farby asi. kukni sem: http://www.mimisk.sk/product_info.php?cPath=100...

montinka
7. mar 2008
montinka
7. mar 2008

ten kocik je sice taky obycajny ale ked mne sa tie trojkolky akosi nepacia

neroriso
7. mar 2008

monti je peknyy🙂 pre mna by bol dost pri velky to je vtom 😒 u nnas nie je vela miesta....
a tu supravicku mas v akej farbe?? je rozkosna🙂

montinka
7. mar 2008

tu supravicku mam smotanovo-zelenu

montinka
7. mar 2008

akoze aj tvoj kocik sa mi celkom paci tento vyzera byt ok ale niektore tie trojkolky maju take male tie vanicky ja neviem ci sa mi to len zda no proste tak

neroriso
7. mar 2008

montinka je proste rozkosna🙂
a inak ten kocik je an 4kolieskach kukni🙂
http://www.matko.sk/baby-shop/cortina-evolution...

montinka
7. mar 2008

jaj on ma vzadu tie dve koliecka blizko seba?

montinka
7. mar 2008

inak ten cerveny co mas v albume sa mi taci aj ten bleduckomodry.🙂

neroriso
7. mar 2008

podla ma ten kocik vsetky farebne verzie uzaaasne 🙂 ja som mu proste neodolala🙂a ako ta cena je na nom dost vysoka ale nejako sa to zvladne..🙂

montinka
7. mar 2008

no ta cena veru je dost vysoka.ale tak co uz no. budem koncit je cas ist von so psickom. tak teda v pondelok asi ked odide drahy,musim sa mu trosku povenovat ked ho budem mat na chvilocku doma. 😝 ahoj a dobru noc

neroriso
7. mar 2008

monti ahoj aj tebe bru noc

montinka
9. mar 2008

nero,didi ste tu?

neroriso
9. mar 2008

monti ja som tu ale pomaly si asi padam lahnut...od rana som akasi nervozna az sa z toho cela klepem 😔

montinka
9. mar 2008

tak utekaj aj ked ja ked som nervozna nedokazem od nervozity zaspat ale ty asi ano. tak bezkaj vsak potom mozno este prides

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre