Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
13. mar 2008

pampuliacik normalne ked ta pozrie tak ta zmera mna meria s tym zelenym sijacim metrom.😀

dididi30
13. mar 2008

pam, mna papierovim 😀

montinka
13. mar 2008

hm didi neviem hadam ale ked pojdem na poradnu tak sa ho spytam.🙂

dididi30
13. mar 2008

miri ake mas hodnoty FL a HC v 20tt alebo okolo 20tt??kukni porovname 😉

montinka
13. mar 2008

hm porovnajte.🙂 aspon uvidim.🙂

dididi30
13. mar 2008

neboj bude dobre a moze byt aj vacsie, lebo ako vravim moja bola vahou ok 3 kg ale dlzkou do 49 tak ja take drobne deticky mozem mat, po mne su ja mam len 164 🙂

dididi30
13. mar 2008

len neviem kam zas zmizla...

dididi30
13. mar 2008

je na aprilovkach 🙂

montinka
13. mar 2008

ale ved ja mam tiez len158 cm ale polovicky je dlhan. hm no ale ja nechcem aby to bol valibuk ved to sa bude tazko rodit.🙂 ale no hlavne nech je zdrave no

dididi30
13. mar 2008

no viidis to sa mi paci, nezalezi na tom, nech je zdrave a hotovo..

montinka
13. mar 2008

hm veru no a co mas inak ty nove. hm asi budem mat o chvilku aj ja vysoky tlak dnes som mala 135/70

dididi30
13. mar 2008

no uz mas tak trochu🙂)ale hlavne ze ten druhy je ok...tak sa neboj, to je v poho 😉

montinka
13. mar 2008

este nech mi zistia cukrovku a bude vsetko uuuplne ok. boooze to bol dnes den.🙂

montinka
13. mar 2008

ale aj som sa zasmiala ked chcel zachytit srdiecko tym pristrojom. presiel mi dvakrat cele brucho a az na tretikrat sa mu to podarilo lebo drobec sa mrvil a utekal tomu pristroju.😀

dididi30
13. mar 2008

noto aj moja tak robi, furt zacina dole bo si mysli ze je dole a potom najde az hore volakde....aj pri sone skakal, ze az sa sonerka smiala..

montinka
13. mar 2008

to je ale sranda.🙂 drobci jedni. hm keby som uz vedela co to bude. teraz budem musiet cakat do bohvie kedy.

dididi30
13. mar 2008

no vidis, to nemohol ten lekar dlsie pockat aby si videla?? sice ja som malu videla az v siedmom mesiaci ale somtusila ze to bude baba 😀

montinka
13. mar 2008

to bolo doktorka a dnes to nebolo bezne sono a to co mi doktor skusal srdiecko to nerobi cez sono.to ma taky maly pristroj ako male radio drzi ho v jednej ruke a druhou mi beha s takym niecim ako na sone le mensim po bruchu.

dididi30
13. mar 2008

sak ja viem,ze nie cez sono......ok ja idem treba mi ist po malicku, potom sa stavim, papa 😀 😉

montinka
13. mar 2008

tak utekaj ja asi skocim s montym. tak ahoj

dididi30
13. mar 2008

ok....takze moti je vlastne tvoj havino 😀 😀 😀

montinka
13. mar 2008

ano monty je moj havino. tak ahoj

mirka8429
13. mar 2008

didi si tu?poslala som ti IP vysla si z toho?

montinka
13. mar 2008

miri mozes poslat aj mne tie cisla ake mas zo sona. iba chcem zistit ci je moj stupel velky alebo nie. hm bolo si okolo 20 tt na sone?moze byt aj 21tt.🙂

mirka8429
13. mar 2008

monti ja mam cca 23 tt..ale mam aj od mojho gyn aj od pôrodnika a nejak sa mi to nezhoduje..ale poslem ti..cakaj

montinka
13. mar 2008

dakujem dostala som. 🙂 aj som ti odpisala

mirka8429
13. mar 2008

monti hej citala som...to su take hodnoty v pohode tak neboj.. 😀 v stredu budem vediet kolko drobec vazi

montinka
13. mar 2008

hm preco to aj mne nepovedia kolko vazi? to ti pisu normalne ked ides na sono?

mirka8429
13. mar 2008

monti no ja som doteraz chodila k 2 lekarom..aj k pôrodnikovi...a on zvycajne pisal vahu..u mojho gyn som sa spytala ked robil velky ultrazvuk a inokedy vedel len cca kolko by v takom tyzdni malo mat

dididi30
13. mar 2008

ahojte.....monti ani mne nehovorili kolko vazi, to oni podla nejakych parametrou odhaduju to sa nevie na sto pro, sak je v nutri 🙂
miri a preco mas dvoch?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre