Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
14. mar 2008

no to som inak zvedava ja lebo zatial sa akosi porodu nebojim. hm je to divne? miri no tak priberes ved po porode to zhodis uvidis. a vacsina tej vahy co si pribrala patri aj tak mimcu placente a plodovej vode. 😉

mirka8429
14. mar 2008

myw aj tak nebude vediet co kde je..môj muz ked bol somnou na uzv tak len kukal..chapal len vtedy ked lekar komentoval 😀

monti sak hej..mas ip

montinka
14. mar 2008

uz viem mirus.🙂 hm no tak ja som tiez videla rucky ale nie v puse. ale to nevadi

mirka8429
14. mar 2008

monti no ja som sa tiez nebala pôrodu a teraz je to take striedave..hehe raz sa bojim a raz by som to uz mala za sebou...hehe mozno mi nebude treba ani klystir dat 😀 pôjde aj bez neho

montinka
14. mar 2008

myslis? to bolo iba fajn. no ja sa bojim jedine toho zasivania neviem preco kamosky ma nastrasili.

mywiel
14. mar 2008

Bola som sa pozriet na moje plienky a plachty do postielky no krasne to zafarbilo. 🙂

dididi30
14. mar 2008

mywiel moj muz bol pri malej aj pri drobcekovi pri sone a veru videl co mal vidiet , teda vsetko aj pohlavie a je taky hrdy,ze sa nam podarilo tak ako sme si planovali, teda najpr baba potom chalan....len aby sme to pekne ako pri malej do konca dotiahli, lebo pri nej som bola zdrava ako rybicka, teraz mam astmu , tlak vysoky, fuj
miri..to moj vravel, ze on vsetko videl, ze ani nemusela lekraka hovorit, mudrlant 😀
monti, moje na prvom sone skakalo ako opicka a pri druhom zyvalo, ako keby sme ho nudili 😅

mirka8429
14. mar 2008

monti niekto to ani len neciti, a niekomu to umrtvia..neboj sa...aj ja mam strach ak pôjdem normalne ale kôli mimi vydrzime nie?7

myw ty naschval si tak chcela zafarbit?a co si hodila k bielym veciam..cervenu ponozku? 😀

montinka
14. mar 2008

a moje iba pekne lezkalo. asi sa balo.🙂

mywiel
14. mar 2008

Tu sa ta lekar spyta dopredu ci chces vediet pohlavie a ked nie tak do tych partii nejde. Nie kupila som si ruzovu farbu miri. 😉

mirka8429
14. mar 2008

didi no môj najprv len pozeral..lebo lekar rychlo prechadzal hehe a potom komentoval toto je rucka toto nozicka hehe...potom uz bol v obraze 😀

monti aj moje je zvycajne na sone kludne..ale sem tam sa vrti...alebo ruckami hybe hehe take zlateee

mirka8429
14. mar 2008

myw 😀 ja viem zartujem dnes mam taku fajn naladu..neviem ale stale sa len smejem a nasi nechapu z coho..teraz manzel prepol na relaciu 5 proti 5..som alergicka na toho moderatora..hlavne ked povie..milaa teta tajnicka..by som ho zasktrila...a moj muz sa smeje 🙄

mywiel
14. mar 2008

Babo ma kopka cely den, je to super pocit ako s nasledujucimi tyzdnami sa to stane silnejsie a pravidelne.

mirka8429
14. mar 2008

myw mna tearz tlaci...a poriadne..joj az sa mi tazko dycha..a prave teraz auu

dididi30
14. mar 2008

miri ozaj kukla si si to videjko o tych porodoch, fuj, jedna tam rodlila poriadnu hlavicku, sakrus hruza, vyzera to hrozne este ze to neuvidim na sebe, nech to vidi len lekar , ani muz nehc nekuka, lebo odpadne 😀
myw..mna sa nestihli pytat ja som hned vysolila,ze chcem vediet 😀
monti mozno hajalo....na moje moc tlacila, tak mu to asi vadilo, no cela ja, asi bude po mne drobec 😀

montinka
14. mar 2008

no aj ja sa divam na 5 proti 5. no dobre babule prisla polovicka idem mu nachystat jest. tak zatial sa majte pekne a pekny vecer a davajte si na seba aj na drobcov pozor. ahojte

mywiel
14. mar 2008

Didi ty mas problem s tym tlakom? Ved hadam aj v Anglicku ta musia sledovat je to ich praca nie aby si sa ty stresovala, ale ja tiez ked som povedala dokimu ze mi tvrdlo brusko on len zvysime magnezium a ked robite na pol uvezok tak to je ok. Sakra ale ja masirujem klientky tak som dufala , ze ma necha doma aby som si oddychla, on sa dako nevzrusoval a v nemocnici mi povedali , ze to mam sledovat aby to nebolo viac ako 10x denne a nesmu ma pritom boliet oblicky. No nastastie som stale zavreta a uz netvrdne, len ked sa velmi fyzicky namaham.

dididi30
14. mar 2008

motni ahoj, dobru chut 😀

mirka8429
14. mar 2008

didi nekukala som lebo mi to nespustilo hehe a neviem ci mam kukat 😀 hehe no sak to pre muza traumatizujuci zazitok...

myw ja som sa tiez uz skôr pytala..hhe a on ze no..ja uz viem pohlavie..a ticho je..a ja a..co to bude..sak uz mi povedzte 😀

monti kde si? 😀 😀

mirka8429
14. mar 2008

monti aha...tak caaaau 😀

mywiel
14. mar 2008

Ideme na veceru. pa pa

mirka8429
14. mar 2008

ok baby tak idem aj ja off zajtra sa ozvem..mozno aj dnes este kuknem...,majte saaaaaaaaa paaa a bru chut 🙂

dididi30
14. mar 2008

jaj mywiel; sleduju, ale vacsina vravi ,ze to nieje az take hrozne, ale hadam maju pravdu, no vies ked som tehu tak ma to trochu trapi, ale co uz....inac aj ja som spominala to trvdnutie vraj je to normalne a pytala som sa na magne ale to vraj oni nepredpisuju, je to vraj na mne..alebo ze mam jest 1 , 2 banany denne, no ale mne by trebalo aspon 5kil 😀 inak tu je povinne jest prve 3 mesiace tehu acid, to na zelezo...no ale co javiem ci mi pomohllo, ked som vracala prve 3 mesiace 😒 ...
ja to tvrdnutei mavam kazdy den, ked idem po malicku do skoly, teda pri chodzi, ak som doma tak nemam nic..oblicky ani chrbat ma zatial nebolia...presne fyzicka namaha to robi 😒

dididi30
14. mar 2008

no pekne tak ste ma tu nechali ..papa....dobru noc

mirka8429
14. mar 2008

didi si este tu??

dididi30
14. mar 2008

no som na chvilu a ty? co si robila?

dididi30
14. mar 2008

tak dobru nocku miri uz idem z netu ,lebo ma boli chrbat a chcem este s malou sa trocha pojasit, dobru nocku 😀 😀 😀

mirka8429
15. mar 2008

didi no som pisala diplomovku lebo sa mi krati cas 😖 u nas z apriloviek zas porodila jedna...chlapceka 🙂

dididi30
15. mar 2008

ej ha...a este ti vela chyba? no to ti verim,ze toho mas teraz dost, aj ja som sa nad nou trapila, boze kedy to bolo 😵 .......to vazne, no teda, a to porodila uz v deviatom ci osmom?? ale je to aj tak skoro na to ,ze je to clapcek 😨

mirka8429
15. mar 2008

didi no z teorie mi treba 6 stran a prakticku mi treba 30 stran..a este 70 priprav na hodinu co som mala teraz ucit ale nechodila som...hehe a potom uz len projekty z matiky a sloviny na statnice a ucit sa bleee sa mi nechce...no sa mi zda ze bola v 38tt alebo uz v 39tt neviem..ale chuderka si vytrpela bolesti a potom jej prislo zle tlak mala 190/120 tak ju vzali na sekciu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre