Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mywiel
19. mar 2008

Ja ani nemac cas sa so vsetkymi kamaratkami stretnut ako by som chcela tolko nas tu je... 😀 😀

montinka
19. mar 2008

hm no aj ja sa doma nudim a stale tu sedim hm pomaly bude zo mna zavislacka.😀 takze didi nie si sama

mywiel
19. mar 2008

Tu mam vela kamosiek co maju male baby a su doma tak sa navstevujeme, je to fajn.

montinka
19. mar 2008

hm no tak ja ich tu bohvie kolko nemam skoro ziadnu. hm idem sa naobedovat. ale za chvilku som tu. tak zatial

dididi30
19. mar 2008

myw aj nas tu je kopec, dokonca aj rodina, ale mna to nebavi niekde vysedavat,rada nakupujem sama, uz som si tak zvykla,ze ani muza nechcem pri sebe...ale predtym neboj, to som ani na zachod nesla sama 😀
motni fasirecky su fantastikus, mnam a teraz papam zeleninkovu polievocku, dufam,ze malicky bude po mne a bude lubit vsetko.... 🙂
myw a ja mam kamosky skoro vsetky tehu, takze je to super a este mam vas 😀

mywiel
19. mar 2008

Prave citam, ze niektorym babam povedali, ze na 90% budu mat dievcatko a mali nakoniec chlapca. No musim sa ho dnes poriadne spytat ci sa to nezmenilo a ci je to na 100% iste, len pred manzelom to bude tazke. Sice mam aj modre veci doma ale radsej by som bola si ista na 100%.

dididi30
19. mar 2008

dobru chut monti.....aj ja papam, ty myw neobedujes?? co si varila??

mywiel
19. mar 2008

Idem aj ja nieco zjest ste mi narobili chute... 😝

dididi30
19. mar 2008

myw chlapci su taky nevyspytatelny, ten ich pindurik je taky malinky ,ze ho nieje vidiet...aj segre tak povedali...mne povedali hned babu a teraz pri druhom chalan, vajicka na celu obrazovku, tak dufam,ze moj syn nebude opat dcera, lebo bude mat smolu a nosit modre veci 😀

dididi30
19. mar 2008

ok dobru chut...

montinka
19. mar 2008

hm uz som tu. joj ale som sa najedla a este ako dezertik chrumem jablcko. didi my sme mali taku hraskovu polievku s krupicovymi haluskami. myw co dobreho si si dala?

dididi30
19. mar 2008

ja zeleninovu a v nej bol hrach , mrkva karfiol , brokolica a aj halusky som do nej nahadzala...inac to je taka co robi moja svokra, presne, len ja som do nej pridala viac zeleniny...
mywiel asi si odbehla na pizzu , ked tu nieje 😀

dididi30
19. mar 2008

monti ja idem do mesta, je pekne a zajtra ma prsta tak radsej idem dnes, maj sa zatial tak po 4 hodine tu budem, oddychuj 😀

montinka
19. mar 2008

aj ja uz idem lebo o tretej mam doucko a este idem vyvencit psicka. tak ahoj a kup nieco pekne.🙂

mywiel
19. mar 2008

Potom sa ozvem uz sa musim chystat, tu je o tych pluckach... co sme sa inde bavili.

http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...

montinka
19. mar 2008

je tu niekto? mywiel,didi,miri ste tu?

dididi30
19. mar 2008

monti uz som tu 😀 😀 😀 😀 😀

mirka8429
19. mar 2008

ahojte babiky..no teraz som sa vratila...pol dna v keli..a skoro nic som nevybavila..ani na socialke ani nikde..akurat som sa bola opytat ako dopadol vyter..tak streptokoka uz nemam ale este taku beznu infekciu a aj to len kus...tak mi dal cipky a k pôrodnikovi idem okolo 18.00-19.00 potom podam info...a este v noci som nespala..priserna bolest pod rebrom az som plakala...a to krpec tlacil...a kus mi kleslo brucho heh

montinka
19. mar 2008

ahoj didi. no miri vravela som ze bude vsetko ok

mirka8429
19. mar 2008

monti k pôrodnikovi idem az teraz vecer 😀 uvidime co povie

montinka
19. mar 2008

aha no hadam bude vsetko ok

mirka8429
19. mar 2008

monti no snad hej..idem sa pomaly chystat..potom sa ozvem paaa drzte palceky

montinka
19. mar 2008

ahoj a drzim palce a neboj sa vsetko bude ok

dididi30
19. mar 2008

ahojte......
miri kam ides??

dididi30
19. mar 2008

a to ako k porodnikovi tak neskoro??

montinka
19. mar 2008

no co ako sa ma mala?

dididi30
19. mar 2008

jaj monti, fajne, malickemu sme do postielky kupili paplonik , chranic , plachticku, a deku, to je taky kompletik a este k tomu sme dokupili kolotocik na postielku co aj hra...to mala aj nasa, .....ten chranic mam este po malej ale zlakomila som sa na nove pre drobca, ak budem mat hotovu postielku tak odfotim a daj do albumu 😀 a este nejake vecicky a aj vanicku a uz len odsavacku a finishujem 😀
a ty si co robila??

dididi30
19. mar 2008

malicka troska strajkuje, tak idem za nou na troska, 🙂

montinka
19. mar 2008

preco strajkuje? mono trosku ziarli ze malemu si tolko pokupila a jej nic.🙂 ja som mala doucko

dididi30
19. mar 2008

ake nie neziarli....aj ona dostala kinderko, sak keby si videla kolko toho ma a drahe hracky a vobec ju to nezaujima, len stare ju bavia....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre