Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
19. apr 2008

no ved preto som napisala ze aj Ivan je byk,didi.😀

montinka
19. apr 2008

no dievcence opustim vas. idem s Montym aby som nesla moc neskoro tak ahojte a dobru noc potm

dididi30
19. apr 2008

monti tak si ho len riadne na kratko drz....ale su to velmi dobrosrdecni ludia.....
inak som prisla na to,ze aj v anglicku maju ten malinikovy caj, tak kuknem v lekarni ci naozaj.
mirka tak ty su uz v majovkach, co chces prenasat az do maja? 😀

dididi30
19. apr 2008

monti to uz ides?? a uz neprides?? preco??

mirka8429
19. apr 2008

didi co mas proti bykom aj ja som byk 😠

monti ahooj

didus no na aprilovkach uz niet nikoho a som sa nudila 😀

montinka
19. apr 2008

uz asi nie uvidim. no idem kvoli tomu ze nechcem ist tak neskoro sama s nim a ak sa stihnem potom rychlo umyt a vsetko a nebude vela hodin tak mozno este pridem a ak nie tak zajtra tu budem urcite didus. 😉

dididi30
19. apr 2008

ok tak dobru nocku, len sa daj do poriadku 😉

montinka
19. apr 2008

ahojte a dobru noc a miri ty si byk tiez. hm tak ty si opak Ivana. 😉 ahojte a neflamujte dlho

mirka8429
19. apr 2008

monti no ja som byk ale ani si nepripadam ako byk...akoby som bola fakt ine znamenie..ale som rada 🙂 tak paa moja a bru nocku

didus ty ostavas?

dididi30
19. apr 2008

miri neboj , ja o chlapoch 😀

dididi30
19. apr 2008

mirka idem na majovky, ok? sak aj ty si tam 😀

mirka8429
19. apr 2008

monti aha..hehe ok... 😉

barbiek
19. apr 2008

ahoj mirka, vidim ze uz sa ti blizi termin, nervozna 🙂

mirka8429
19. apr 2008

barbiek hej uz dnes mam termin ale akosi nic...no aj trochu nervozna ale skôr z toho ze kedy to uz bude... 😀

barbiek
19. apr 2008

a manzel to ako preziva 😉 ,inak to je super pocit, ked mozno uz dnes v noci budes svoje babenko drzkat v naruci, nikdy nevies 😉 ,hlavne zelam vela vela zdravicka a stasticka

mirka8429
19. apr 2008

barbiek no manzel ma posielal rodit uz pred 2 tyzdnami 😀 😀 a teraz ked ma lekar stale poslal domov..uz neznasam vetu:: krcek uz aj sa pripravuje ale este trosku pockame..pridete sa ukazat vteedy a vtedy...môjmu muzovi povedal..este trochu pockame..si ho mala vidiet 😀 😀

mirka8429
19. apr 2008

inak sme s dokim dohodnuti na pondelok 😀

mywiel
20. apr 2008

Ahojte, Mirka ty tu este strasis..? 😀 😉 No tak ti drzim palce aby si uz v pondelok bola v nemocke. My sme boli pozriet ten dom a po uvahe sme sa rozhodli hladat nieco ine, bol velmi velky a bolo by to treba vo vnutri inac prestavat, lebo je tam vela malych izieb, takze robota riadna vsetko preburat a teraz si myslim, ze budeme mat ine starosti zachvilu, tak hladame dalej nieco mensie a kde sa da nastahovat skoro do hotoveho. 🙂

mirka8429
20. apr 2008

myw ahooj no ano som este tu ale pocitam ze v pondelok sa mi kinderkovanie skonci...no veru ...je lepsie ked to bude domcek taky kde nebudete musiet prerabat a tlacit peniaze este do toho... 🙂

montinka
20. apr 2008

ahojte ako ste spali?

mirka8429
20. apr 2008

monti ahoj...ja som nespala nijako ☹ ☹

montinka
20. apr 2008

hroza tak sa natiahni pocas dna ci ani to nepojde?

dididi30
20. apr 2008

ahojte......ja som sa dnes vyspala suprovo ako nikdy pred tym 😀

montinka
20. apr 2008

hm no ja tak vselijak bolo mi zle z oblozeneho taniera co urobila mamina pre navstevu. ale tak nevadi dnes dospim. 😝 co robi Tamarka?

dididi30
20. apr 2008

inak ja som nemohla spat na pravej strane, hrozne ma tam pichalo, nevies co je na praves strane?? zlcnik ci slepe crevo??
myslis,ze to bolo z oblozeneho taniera?? ja neviem, to asi ten slpn fakt robi, vsetkym nam bolo zle...
tamarka vari obedik s ocokom 🙂

mirka8429
20. apr 2008

didi na pravo je zlcnik...aj mna tam boli ked krpec tlaci...

monti ja si zdriemnem ale potom zas noc bude o nicom

montinka
20. apr 2008

fiiiha ty mas ale sikulku doma no pravo kdesi dole vpravo by malo byt slepe crevo. no myslim ze ano z toho taniera lebo stale sa mi cimsi z neho grga. nejakou salamou. 😖 miri a nie je napravo aj slepak?

mirka8429
20. apr 2008

monti asi je ale dole...

montinka
20. apr 2008

a co dnes idete robit babule?

dididi30
20. apr 2008

mikra no zbohom, ale bola som na velkej tak to preslo, asi mi tam daco stalo, to udene zo vcera 😝
monti tak to mohol byt aj slepak aj zlcnik, no hadam len zlcnik pobolieval 🙂
no to asi bolo tou suchou salamou, nie?? od nich sa tak grga....daj si pivko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre