Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
27. feb 2008

monti.....ale co ja viem, asi moc rozmyslam, alebo to tak ma byt, to od zaciatku tak vselijako spim, babo je v poho, ved nech len kope, aspon viem ,ze tam je🙂.....len keby sa mi chcelo aspon cez den spat, ale ani cez den sa mi nechce,....mozno ked budem mat v robote fairont a budem oddychovat tak bude vsetk ok

montinka
27. feb 2008

no mne sa da spat aj cez den mozno preto ze som doma ale aj ked som robila tak som tam vzdy od tretej do strtej vyzyvovala a pravidelne. hm skus si vecer robit caj z medovky. ta vraj pomaha ked nemozes spat a podla mna by to nemala ublizit babu ked je to bylinka ci ano?

dididi30
27. feb 2008

ja neviem , ja som v anglicku a neviem ci to tu maju, musim kuk 🙂 ale robim si lipovy s medom, ale aj tak nic, to je asi v moje hlave 😠

montinka
27. feb 2008

aha ale podla ju budu mat aj tam. viem ze moja mama si to robieva a sem tam si dam aj ja a potom spim ako babatko. no neviem vyskusaj. ved za to nic nemdas teda trosku peniazkov za cajik.🙂

dididi30
27. feb 2008

jaj uz aj idem pokukat......boze moja, sak ja minam jak kralovna, ten caj ma nezabije 😀

montinka
27. feb 2008

no tak je dobre. ozaj ty mas zatial tiez iba nejake oblecenia alebo uz aj kocik a tak kupene?

dididi30
27. feb 2008

uz skoro vsetko, od oblecenia po odsavacku, po postielku....uz len drovnosti a drogerka.....a potom pranie

montinka
27. feb 2008

teda ty si sikovna. to ja si stale vravim ze mam cas.😀 a nakoniec sa budem nahanat.😀 hm ale ked postielku a tak som chcela kupit az ked budeme mat byt a to neviem kedy bude tak uvidim. 😒

dididi30
27. feb 2008

no ved to, uz teraz sa ledva gulam a kym som v robote a zarobim viac penazi, tak kupujem, ale postielku sme si doniesli zo slovenska.....este mas cas, az ked budes vediet co cakas, potom ta to bude tahat 😀

montinka
27. feb 2008

ved to uz asi dlho nepotrva 6.3. idem na sono tak dufam ze mi aj povedia co to je ale podla cinskeho kalendara vraj dievcatko.😀

dididi30
27. feb 2008

dievcatko sa lepsie oblieka tak sa tes 😉

montinka
27. feb 2008

myslis ze lahsie? no kym je male tak ano ale ako rastie no neviem.🙂

dididi30
27. feb 2008

pozri do puberty dirigujes ty, potom uz je to na kocke, sak vies puberta 😀

montinka
27. feb 2008

no ved tu som myslela. ale strazila som aj 4 rocne dievcatko a to si veru vymyslalo co si chce obliect uz vtedy ale to asi zalezi na tom ako si ho clovek vychova

montinka
27. feb 2008

ozaj uz dlho mi vrta v hlave preco sa musia vsetky decke vecicky oprat,ked su nove? hm didi tu uz asi nie je co?

mywiel
27. feb 2008

Montinka tak si mi usla? 😀 Musia sa oprat lebo su chemicky osetrovane a niektore nove veci tym smrdia, proste kvoli hygiene.

mywiel
27. feb 2008

Preto sa aj zehlia aby sa trochu sterilizovali a babo nemalo alergie, ale aj niektore agresivne pracie prasky nie su dobre.

montinka
27. feb 2008

neusla ja len bludim sem tam vies.🙂 aha ale ved aj praci prasok je zly pre detsku pokozku nie?

mywiel
27. feb 2008

Je zly treba kupovat specialny nealgezujuci pre deti to maju.

montinka
27. feb 2008

aha no super. pohladam ho potom.🙂

dididi30
27. feb 2008

montika, ja vsetko prat nebudem, deky urcite nie, a ak je to kvalitne zabalene tak naco? uz mam jedno dieta a ked som oprala veci to bolo este horsie, vyhadzala sa a to som mala kvalitny detsky prasok...dieta si musi zvykat.....vies smiesne my je, ked sa tu bavia to tom co sa ma a co nie a pritom doma hulia, alebo neviem ake kadejake skodlive veci robia, tak naco to....monti oper to co uznas za vhodne, neboj sa....hlavne od cinakov a pouzite veci oper..... 😉

montinka
27. feb 2008

hm take veci zatial nemam ved preto som sa divila ze na co to treba prat ked to je zabalene a nove. uz mi prisla supravicka co som si vcera objednala v babetkove.🙂

dididi30
27. feb 2008

jej parada, tak sa vytesujes 😀 tak veru netrap sa z pranim 😒 oki ja idem, lebo malu musim este poskusat a ide papat, tak sa stavim neskor alebo aj zajtra, papa

montinka
27. feb 2008

poskusat? co ju chces skusat? tak bezkaj a ak sa ti uz nepodari prist tak dobru noc ti prajem

montinka
27. feb 2008

no myslim ze idem aj ja aj tak tu je mrtvo. tak zajtra didi

loss
autor
28. feb 2008

dobre rano zlaticka tak ako ste sa naspinkali? 🙂

pampuliacik
28. feb 2008

ahoj loss, ty tak skoro vstavas? caute baby-aku ste mali noc? ja nic moc-ako vzdy. zobudila som sa okolo 2 a potom sa len hrozne prehadzovala. sialene ma boleli nohy resp. palilo ma v stehne, akoby zila. mate s tym skusenost? ved som len v 20 tt, zda sa mi priskoro na vsetky taketo prejavy ☹ boleli ma aj klby a "pipinka" 😉 myslite ze je to tym, ze sa uvolnuju vaziva? neviem, ci by som to mala pocitovat tak skoro...

dididi30
28. feb 2008

ahojte....tak konecne som sa dnes vyspala..ale zas ma v robote nasrali, tak nebudem opat spat 😠
pampi....to je normalne aj mna sem tam boli pipinka a pri malej ma to totalne bolela, to sa roztahujes: 😉 skus cvicit tak,, ze kazdych 5 sekund stiahnes pipinku a potom uvolnis, tiez na sekund......to cvic 😉

montinka
28. feb 2008

Ahojte dievcata. Konecne som sa vratili od doktorky. Hm aj ja som spala dobre ale malo. Pampu pipinka obcas bolieva aj mna a tiez jeden klb na nohe( nechapem sice preco len jeden no ale co uz) tak to bude asi normalne. co mate nove?didi a co si to tu malu vcera skusala?

dididi30
28. feb 2008

ahoj monti....co porabas? ja idem do skoly po malu, nos mam plny, upchany, fuj 😠 mala chodi do skoly, tu sa chodi od 4 rokov tak anglinu trenujeme, ale ona vie uz viac ako ja 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre