Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
17. mar 2008

ahote babule, tak prave odomna odisla lekarka, sme ok, som sa bala, lebo som sa citila cez vikend zle a je to tou astomou tak idem na pocuvanie plucok

montinka
17. mar 2008

naozaj. tak toto som este nepocula.hm uvidime ked pojdem na dalsie sono co nemam ani sajnu kedy to bude.☹ a ty to mas ist kedy? to by ti uz mohli povedat ak ukaze.🙂

dididi30
17. mar 2008

moti ahoj, normalne mi lekarka zakazala labtop, ze to ma rozculuje a ani na tie mamickovske stranky nemam chodit lebo mi to zvysuje tlak 😀 no ona mi bude rozkazovat 😎 ale sranda, takto ma doma obsluhovat 😀

montinka
17. mar 2008

😀 hm teda didi co tu este robis?😀 hm ale ved tu ta nic nerozculuje ci ano? myslim v tejto teme.ak ano a vsimnem si to vyzeniem ta. 😝 vies kvoli tlaku.🙂 ale nie iba srandujem tak je dobre ze ste ok. ty mas astmu????

pinco
17. mar 2008

didi, to co mas za doktorku? Ja mam dost... Ale aj tak dobre, ked za tebou domov chodi. To nie ako na Slovensku 🙂
monti a co chces mat? Dievcatko? Ci zatial je ti to jedno? Ja si myslim, ze idem mat chlapca, tak som zvedava, ci ukaze vybavu 🙂 Vo stvrtok idem do poradne a tam ma vzdy ultrazvukom pozera.

montinka
17. mar 2008

hm no akoze v podstate mi to je jedno len nech je zdrave ale v kutiku dusu tuzim mat dievcatko

pinco
17. mar 2008

No tak myslim, ze ti to aj vide 🙂 Budem drzat palce.
Didi a ty sa vobec niekedy aj rozculujes? Na mna posobis tak, ze si z nicoho nerobis tazku hlavu 🙂 Ale ak predsa, tak sa nenervac pri pc 🙂

dididi30
17. mar 2008

monti ale sak dobre mi chcela 😀 hej mam a tlak k tomu, ale teraz ma najviac serie ta astma, mam spreje ale idu mi ich menit.....a co si robila ,ze si tu nechodila?? 😠 😀
pinco..som v anglicku a to je bezne......najma ked sa citis zle tak ty sa nemusis nikde trepat
babule nech mate hoci co len nech je zdrave... 😉
ale mne tu nic nevadi, mne sa tu paci 😀

montinka
17. mar 2008

vdaka pinco. v podstate aj mne pripada didi kludas. a inak pc vie dobre urobit nervy a zvysit tlak hlavne ak zacne blbnut. hm teda aspon mna to vie dobre rozhodit

dididi30
17. mar 2008

jaj pinco ja som nervak od malicka , a teraz duplom, to sa len branim, ze mi je vsetko jedno ale nieje ale nedam sa zastrasovat bludami to je to.. 😀 😉

mywiel
17. mar 2008

Ahojte maminky, tak ako sa citite? My sme mali super vikend v termalnych kupaliskach. Isla som aj na hodinovu turu do hor, stale hore kopcom, no dobre som uz fucala a to mam len +3,5kg, co to bude neskor? 😝

montinka
17. mar 2008

hm aj mne sa tu paci a spoznala som tu par milych ludi.🙂 hm no predsa venovala som sa polovicke. ved tu bol necele dva dni. ale uz je zase fuc takze sa neboj cely tyzden som tu len pre teba. 😉

montinka
17. mar 2008

ahoj mywiel. teda tak ja by som tu turu urcite nezvladla a mozno hej ale trvala by mi neskutocne dlhooooooooooo
😀

dididi30
17. mar 2008

ahoj mywiel......ja som zdochinala cely vikend astma ma trapila aj som sa bala, ze nieco horsie ale babo je ok kopka si...ja mam uz aj hadam 9 plus ale neviem kde 😀
ale staraj sa, sak o par rockov ta to omrzi 😀 joj dik monti, len neviem ci mi lekarka povoli 😀

montinka
17. mar 2008

pred lekarkou zamlcime.🙂 ci co ti nainstalovala kameru do domu a teraz ta sleduje?🙂

mywiel
17. mar 2008

Mam kamosku co mala tiez astmu a ku koncu tiez uz toho mala dost, ale vsetko je ok a ma krasnu malu Vikinku. 😀

mywiel
17. mar 2008

He he brat si mysli, ze budeme mat chlapca kedze mam vela veci modrych v izbe, ale myli sa... 😀 😀

montinka
17. mar 2008

hm aj pekne meno dala tej malej ta tvoja kamoska.🙂

mywiel
17. mar 2008

Mam super katalog pre baby, maju krasne letne satocky pre holky, ale vsetko je velkost od 3 mesiacov to mne uz bude nanic. 😒

montinka
17. mar 2008

a manzel si este nevsimol vsetko to ruzove?😀

mywiel
17. mar 2008

Nie to je zamknute v skrini. 😀 😀

montinka
17. mar 2008

teda ty to dobre ukryvas.🙂

dididi30
17. mar 2008

monti neblazni 😀
mywiel dobra otazka od montiky, ze kupujes vsetko ruzove to je logicke ze baba 😀

mywiel
17. mar 2008

Uz sa tesim ako si budem obliekat svoju babiku... 😀 najprv som chcela chlapca, ale teraz som rada, ze to bude dievcatko. 😀

montinka
17. mar 2008

no dobre babule idem ja umyt podlahy ale za dvadsat minut som tu. takze nie ze stihnete zmiznut vsetky

dididi30
17. mar 2008

ja som chcela naprv babu a bola a teraz som chcela chalana a je 😀 super nahodicka, sme happy vyskusam si to aj to

dididi30
17. mar 2008

ok monti utekaj ja sa idem zatial najest, a podlaha je dobra udrzuje postavu 😀

mywiel
17. mar 2008

Jasne vyskusat treba oboje. Ja by som chcela potom asi este 2 chlapcov, alebo este 1 chalan a 1 dievca. 😉 Moja svagrina ma dve holky 3 a 7 rokov a chlapca 5 rokov, a teraz caka 4te babo, len dufam, ze to nebudu dvojicky 😀 , lebo raz uz potratila dvojicky, takze je mozne ze bude mat znovu, uvidime...

dididi30
17. mar 2008

mywiel, klobuk dole v dnesnej dobe 😀 ale ja kebyze mam babu ,tak susame dalej.

montinka
17. mar 2008

hm no veru a ked ich umyvam pomaly kazdy den.🙂 hm to by mi mohlo ostat len tych takmer +5 kg navyse. 😝 tak ja idem didi dobru chut. a mywiel ta tvoja svagrina sa ma tolko deti by som chcela aj ja.🙂 tak ja uz naozaj bezim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre