Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
27. mar 2008

myw, tak to ti nezavidim, ja mam dost len dve hodky a potom len vysedavam doma, som ako taka stara baba.....

mywiel
27. mar 2008

Co som chodila na tu akupunkturu tak mi to super pomohlo, len musim vydrzat do zajtra, ak sa to nezlepsi pojdem zajtra. Vzdy mi je na zvracanie ked ma boli hlava na nervy, no co uz... 😖

dididi30
27. mar 2008

no mna sa tu pytaju ci ma neboli hlava, neviem preco..sem tam ma boli, ale suvis s tehu mi to nedava 😒

mywiel
27. mar 2008

Ak mas vysoky tlak a caste bolesti hlavy, opuchy ruk, noh alebo tvare moze to mat suvis s preklampsiou, to preto ta sleduju kvoli tvojmu tlaku.

mywiel
27. mar 2008

alarmujúce príznaky:
silné bolesti hlavy, nepokoj a zakalené vedomie
zahmlené alebo dvojité videnie
nevoľnosť, nutkanie na vracanie, bolesti v hornej časti brucha

pipinka82
27. mar 2008

Ahojte baby?Aj mna pobolieva hlava,ale aj včera čerstvo vytrhnutý zubvlastne už len miesto zubu 😀 ,môj prvý zub 😝

mywiel
27. mar 2008

Ahoj pipi aj mne trhali zub ked som bola v 4 mesiaci, fuj to bola ulava potom. 😉

pipinka82
27. mar 2008

No veru včera to bolo horšie,ale dnes sa to dá vydržať až na ten kráter v dasne 🙂
Ale týmto to chodí asi malinký nám berú vytamíniky 😀 ale neva odpustené je im nie?Pre naše lásočky všetko 😵

mywiel
27. mar 2008

No uz sa musim chystat do roboty, fuj tak sa mi nechce dnes az do 22h00 robim. Pekny den. 😉

pipinka82
27. mar 2008

Tak pekný den a už vydržíš.Aj ja som pred týž.ešte pracovala na zmeny,ale už som na pnke až do materskej tak sa už len budem nudiť doma.Nech ti to rychlo ubehne.Pa

dididi30
27. mar 2008

no cafte to tu niekto nieje??

loss
autor
27. mar 2008

didi ahoj 🙂

dididi30
27. mar 2008

ahoj loss, ako sa vam dari?? babo kopka?? este stale musis lezat?

mirka8429
27. mar 2008

didi ahoj..no ako sa dnes mas?ja no..celkom fajn ale zas mam poslickov...hehe a dnes som sa tak rozculila ze som myslela ze porodim doma na kresle..

monti si tu?

dididi30
28. mar 2008

dobre ranko, aj uvazujem,ci ma vyznam sem chodit, sak nikto tu nechodi.....
mirka ahoj.....ja idem na dalsie sono, kuknut malickeho co dobre rastie tak na druhy tyzdne....predstav si hlavicku mam pod mojim rebrom a ritku ma pre mojej suske, no tak sme zle otoceny, ale zatial to nevadi, dufam,ze sa este otoci, ten moj drobusik malinky 🙂

barbiek
28. mar 2008

ahojte, je tu niekto 🙂

mirka8429
28. mar 2008

didi ja som mala presne tu istu polohu...a kopal mi do boku...inak som nevedela ze je rozdiel ked ma nohy pri suske a ritku..ale hej to su 2 polohy..hehe nebooj on sa otoci..mne sa otocil v 35tt ci v 36tt🙂

montinka
28. mar 2008

ahojte je tu niekto z vas? ako sa mate?

sandrika
28. mar 2008

didi určite sa ešťe otočí , dieťatko sa otáča v medzi 334-36 tt, ale to predsa vieš, ja som na nete celý deň a tiež som zúfalá, že sem nikto nechodí.

montinka
28. mar 2008

ahoj sandrika ako sa mas?

sandrika
28. mar 2008

ujde to ja už mávam kontrakcie, strašne ma bolí podbruško, lebo mi umelo na liekoch udržujú tehu až dokonca 38 tt potom mi vysadia lieky a v 40 tt by som mala rodiť hneď na začiatku. Luky už bolestivo kope, ale je úžasný a ty ako?

montinka
28. mar 2008

ja sa mam fajn drobec dnes cely den kopka a potom vecer bude urcite drichmat tak ako vcera? hm ale ved uz ti vela tyzdnov nechyba to by asi moc nevadilo keby sa luky narodil uz teraz ci ano?

dididi30
28. mar 2008

ahojte.....sandri a miri, ja viem ze sa otoci, len to ze cely cas bol otoceny dobre a teraz pri konci sa otoci zle :-nevadi, ja mu budem stale sepkat nech sa pekne otoci, drobec jeden... 😀
joj ale uz ho citim vsade.....by ste neverili, kolko toho pojem, ako taky pazrak a aj ak len kilo som za mesiac nabrala...uz mam 9 plus, ale stale som v norme 😀

montinka
28. mar 2008

hm didi to si vela nepribrala. aj ja som sa akosi rozjedla

montinka
28. mar 2008

kde ste?

dididi30
28. mar 2008

tu som🙂

montinka
28. mar 2008

hm zase lietas z jednej temy do druhej?🙂

sandrika
28. mar 2008

ja som pribrala 4,5 kg práve sa napchávam hranolkami s kečupom už som zjedla za tanier a ešťe robím

dididi30
28. mar 2008

drobec ma teraz strane kope do krizov, tak je otoceny ze chrbatik vyduva von a nohy do chrbtice stlaca, boze, to boli......taka som unavena a ako sopel..uz asi na mna ide ta unava a priprava na porod, sice este mam cas 😀 monti teraz budete mat cez vikend fajne...my dazd, fuj.....uz ked sa trocha otepli tak si preperiem takzu a operiem vecicky pre drobca a roztiahnem a pripravim postielku..ale najpr muz vycisti koberce nech mame cistucko 😝

dididi30
28. mar 2008

monti ani nie 😀 trosku som bola s malickou.....
sandri tebe je hej 😀 to keby si bola v anglicku, tak by boli v soku, bo im sa zda moje brusko malicke....tu su take sudy, by si neverila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre