Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

lucka0122
7. feb 2008

ahojte musela som off lebo som odpadla ako som bola na tej cukrovej vode tak od vtedy nemozem na lacno nic sladke ...jedla som babovku s cajom a po hodine som odpadla ako mi to preslo do krvi....musela som ist len zvracat a uz mi je lepsie....drzalo ma to ze ma maly patko kopkal.....

montinka
7. feb 2008

Ahojte dievcata. Iba vas idem pozdravit a utekam lebo mam robotu. Luci dufam ze uz ti si ok. tak pekny den vsetkym. ahojte

pupicek22
7. feb 2008

Ahojte...ja len tak na skok....idem na autoskolu 🙂
Dufam,ze vsetko ok...prajem pekne odoludnie!!! 😉

ajkabezka
7. feb 2008

Ahojte dneska 🙂 , my už máme skoro všechno po Danim- postýlku jsme dostali od mojí tety- má aj šuplík, baldachýn a celou soupravu povlečení a zábrany jsme dostali od našich s takovýma roztomilýma ježečkama a dneska došla aj autosedačka, takže asi máme všechno 😅 ...teď už jen dodělat ložnici 😖 😅 - vyměnit okna,dodělat skříň, vymalovat a koupit koberec a můžem všechno ustavit..jen doufám nebude Kubo ponáhlat jak Dani, bo bysme ho měli doma na začátku apríla ☹ 🤐 🤐 🤐

miriamka
7. feb 2008

Ajka...tak to Ti zavidim,ja nemam z toho co Ty vobec nic 🙂

ajkabezka
7. feb 2008

miriamka: netrap se,když se není čeho bát, nemusíte spěchat 😉 ..ale já mám tušáka, že Kuba bude nedočkavej jak Dani a trošku si pospíší 😅 , doufám jen, že to nebude tak dramaticky jako u Danielka 🤐
jasně, že mi chybí..nějaké maličkosti 😵 - kosmetika...a chtěla bych aj sehnat peřinky do kočárku a koupit ještě od toho našeho zásobovatele synovce "španielskou" deku velkou-malou máme po Danim 🙂
legrace je, že věci jsou pomalu nachystané komplet, vyprané, vyžehlené 😀 ...ale to nejhorší nás ček 😲 😲 á- ta výměna oken to bude něco, musí se vysekávat nové otvory a celé předělat 😕 ☹ ..jen se modlíme, aby nám nespadla ta stěna co jsou na ní okna 😖 😖 , bo je popraskaná, a jak se bude sekat, netušíme, co to udělá..no snad nic 😅
nemáte nějaké info o sandrike??? už mi tu schází!!!! 😨 😨 🙂 🙂

loss
autor
7. feb 2008

ajka prestavba je najhorsia hlavne ked tam byvate
aj my chceme prerabat no neviem ci sa do toho pustime,skor asi na buduci rok

montinka
7. feb 2008

hm aj ja stale rozmyslam ako sa asi ma sandrika. Hm uz by sem mohla prist ale nemyslim ze ju pustia tak skoro z nemocnice. a radsej nech si tam pekne polezi aspon bude ona aj drobcek v poriadku.🙂 a potom si to tu vynahradi. My si zase chceme kupit byt takze nas stahovanie este len caka. chvalabohu ze tam su uz okna vymenena nic tam netreba prerabat ale aj s najdenim noveho nabytku a tak bude dost prace.

ajkabezka
7. feb 2008

nám nábytek vyrábí podle mojí-naší fantazie náš kamarád stolár, takže není problém,jen musíme podle jeho času.. 😵 já vymyslím, nakreslím návrh s rozměrama, Peťo schválí a Kamoš udělá 😀 😀
dojdou brigádníci-snad-tak já toho moc muset nebudu, zkusím postíhat, co se bude dát, pak už se asi budu jen valit a válet 😅 😀

montinka
7. feb 2008

hm tak to mate super my asi iba z nejakeho obchodu z nabytkom. len dufam ze ked uz budeme mat ten bytik( co bude asi tak za tyzden dva) a objedname nabytok ze mi ho pekne vynesu aj hore. lebo priatel byva doma iba cez vikendy a poznate to aki su niektori moc "ochotní"

ajkabezka
7. feb 2008

montinka: šak když uvidí tvoje bruško, mohli by být ochotní, že? 😉
Jdu s Danim na večerníček a pak ho šmarím do vany, tak dneska už asi budu OFF 🙂 🤐 😔
mějte všechny krásný večer a pusinku miminkám od tety Áji...zítra ahojky 😵

montinka
7. feb 2008

hm no brusko este bohvie ake nemam. aj ja uz idem lebo idem doucoovat. tak ahojte

weroni
8. feb 2008

caute ako sa mate? co je so sandri neviete?

miriamka
8. feb 2008

Ahojte,
no Sandrika asi v nemocnici oddychuje 😉

pupicek22
8. feb 2008

Ahojky tehulky!Tak ako sa dari...vam a tym najmladsim..? 🙂.Ja celkom v poho,len niako som toho mala vcera naprataneho a dnes tiez 5kamosiek cakam tak budeme mat pyzamovu party 😀

lucka0122
8. feb 2008

ahojte mam blby pocit.....aj vas tak tlaci uplne dole ako keby isiel vypadnut?neviem ci je to normalne....som sa sama ci nie?a ozaj kavu mozem jednu za den?lebo mam velmi nizky tlak....

anamor
8. feb 2008

lucka kavu mozes 😉

lucka0122
8. feb 2008

dik anamor a to prve co som sa pytala to nemavas?

miriamka
8. feb 2008

Luci...ja si tiez davam tak jednu kavu kazdy druhy den,podla toho ako mam chut...
Ja som mala podobny pocit pred 2 tyzdnami ze maly zo mna snad vypadne,ale asi lezal tak ze mi dole tlacil.Teraz uz citim,ze je uplne hore v brusku,takze nastastie je to super a nic necitim.

lucka0122
8. feb 2008

ja som to aj predtym aj vcera....a taka gulka sa mi spravi...sranda.....a bolieva ma brusko aj vcera aj predvcerom....

anamor
8. feb 2008

Nie ten pocit vypadnutia a tlacenia dole zatial nemavam. A stavy na odpadnutie sa pri dlhom stati prejavuju, inak OK.

miriamka
8. feb 2008

Luci...a ta gulka,nie je to tvrdnutie bruska?Ja som to mala ked mi brusko tvrdlo

lucia31
8. feb 2008

lucka, citala som v jednom fore, pytala sa tam jedna baba, tokolo 20tt, ze ma pocit, akoby jej slo babo vypadnut, no a doktorka jej odpisala, ze ak sa neotvara, tak je to ok..

miriamka
8. feb 2008

Urcite je to ok...ved ked je tak ulozene ze nam tam tlaci dole,tak urcite je to taky pocit tazoby 🙂

lucia31
8. feb 2008

ale v den porodu by nebolo na skodu, keby nam len tak vyklzlo 😀

miriamka
8. feb 2008

Luci...tak to by bolo idealne,keby sme vtedy hovorili "Jaaaj,bolo to take rychle ze z nas maly vypadol" 😀

lucia31
8. feb 2008

miriamka, tak to nam treba pit litre caju z malinovych listov a papat kila lanovych semienok 🙂

lucka0122
8. feb 2008

preco mame pit caj z malin.listov a semienka?

miriamka
8. feb 2008

No ja spolieham,ze porod budem mat dedicny...mamina aj jej mamina (cize babka)mala vsetky porody lahke a rychle,do hodiny od zaciatka sme boli vonku 😀

montinka
8. feb 2008

aj ja dufam ze budem mat podobny porod ako mama. ta zevraj ani nevedela ze rodila. hm no uvidiime. ale aj tak prezili to ine,prezijeme aj my.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre