Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
6. apr 2008

hm didi aj ja uz idem kukat CIS las vegas. ahoj a dobru noc a jasne ze sa ukazem. stani gratulujem k babulke. hm zajtra popiseme. ahojte

dididi30
7. apr 2008

ahojte, monti si tu?? boje babo kazdym dnom tlaci viac a viac na spodok , uf, je to hrozne, ako keby mal malo miesta ci co, furt sa tlaci na pravu stranu a lavu mam taku prazdnu, este by sa tam aj dalsie babo zmestilo 😅
ale ked som bola na sone tak tiez sa tlacil na jednu stranu a sonerka povedala, ze prave papa, no tak ten papa neustale 😀 bodaj by mu to ostalo 🙂

montinka
7. apr 2008

ahoj didi som tu az teraz a ty si tu? hmmm mne to moje tlaci na mocovy mechur a stale mi tam kdesi kope joj furt mam pocit ze musim ist na zachod a nic

dididi30
7. apr 2008

cau som tu, beham kade tade.......no tak to s tym zachodom je nenormalne, zu ma to fakt nebavi a este musim po schodoch ist ked mi treba, fuj....

montinka
7. apr 2008

hm ja nemozem ist poriadne ani do mesta. pred odchodom idem na WC dorazim do mesta( cize nejakych ľ0 minut neskor) a uz musim ist zase. hm akurat si pisem veci co treba ked ides mat babatko a zistujem ze ved ja okrem oblecenia,dvoch flasiek a cumla nemam nic. 😕

dididi30
7. apr 2008

ale sak v meste sa hocikde vycuras, hoci u nas za peniaze tu v anglicku maju verejne vecka vsade a zadarmo a cistucke....
no veru monti ja si myslim,ze mam vsetko ale nakoniec mi furt daco chyba, mam tak trochu prehlad, pri malej ma to netankovalo ani neviem preco, moznopreto ze bola prva a mozno preto,ze som byvala so svokrou a nechcela som aby do mna rypala,ze minam peniaze.....dost ponosila zdedene veci, bo sak sme boli na dedine a tak do mesta a k lekarke mala nove...

montinka
7. apr 2008

hm no tak ja nemam nic mamina skoro odpadla pri tom zozname a ked zistila ze nemam nic.🙂

dididi30
7. apr 2008

hej? 😀 no sak to vie pochopit nie?? a podla coho si si robila ten zoznam?

sandrika
7. apr 2008

monti budeš mať kondyčku a ľahký pôrod...
fuj mne sa tie nevoľnosti stále vracajú, najedla som sa znova predtým to už bolo ok teraz som jedla to isté a zese mi jeblbo papám mandle aspoň na záhu zaberajú

montinka
7. apr 2008

hm no kupila som si mama a ja casopis a tam to je ale aby som toneskor nemusela zhanat prepisala som si to do zositka a urobila som si taku tabulku a tam si pisem o uz mam a co nie.

montinka
7. apr 2008

sandri myslis ze lahky? nooo uvidime

dididi30
7. apr 2008

juj monti..a myslis si ze to co oni tam pisu ti fakt treba??,,,,co ta tam tak najviac prekvapilo

sandrika
7. apr 2008

ja si myslím, že tie zoznami sú často prehnané...

montinka
7. apr 2008

akoze ano su to vsetky veci co mas ty uz doma. vies z toho co tu pisali mam ja iba oblecenie a dve flase a nahradny cumel od flase a cumlik. ale take ako postielka a vsetko okolo toho alebo vanicka a vsetka kozmetika okolo toho alebo kocik a vsetko okolo toho z toho nemam nic

dididi30
7. apr 2008

sandri presne, zena sama pocas vychovy dietata zisti co potrebuje

montinka
7. apr 2008

didi tu boli iba tie podstatne veci ale ked si to clovek spise az tu vidi co este treba a kolko toho este je.

sandrika
7. apr 2008

ja som si nakupovala podľa vlastného uváženia a tak som sa zbalila aj do pôrodnice, vôbec žiadne zoznami som nečítala a načo aby som stresovala, všakby som musela najskôrvyhrať aby som pokúpila všetko čo vraj treba....

dididi30
7. apr 2008

monti ved to aj vidis, ked ides do albumov dievcat co treba....
sandri, ale je dobre si nakupit aj podla rady inych, niekedy je to fakt potrebne

montinka
7. apr 2008

no ved hej ale ved aj ked sa divam do tych albumov niektore uz maju tolko veci pokupenych a ja skoro nic.

sandrika
7. apr 2008

didi mne ale nemá kto poradiť všaksi videla album mám všetko? 😀

montinka
7. apr 2008

ale ved to dobehnem hadam este🙂 no idem ja so psickom. tak ahoj zatial

pinco
7. apr 2008

ahojte kocky. ja som bola dnes na ultrazvuku a doktorke sa tam nieco nezdalo na mozgu.... Ze je tam asi daka cysta, tak ma poslala na geneticke vysetrenie do Martina. A ze sa vraj nemam bat, ze to vacsinou byva plany poplach, ale pre istotu ma tam posiela... Lenze ja sa strasne bojim ☹ Sa vobec neviem ukludnit...

dididi30
7. apr 2008

monti , jasne ze dobehnes.....a nebud dlho 😉
pinco ahoj.....no teba teda riasne strsia, boze to je smola ci co?? ale sak snaz sa mysliet na drobca, ze je vsetko ok, neboj sa nic a pekne oddychuj, mna tiez poslali na sono na vyse a je vsetko ok..... 😉

pinco
7. apr 2008

didi, vsak ja si tak vravim, ze nejdem robit zbytocnu paniku, ale keby ti dakto povedal, ze mozno ma male na mozgu cystu... Tak neviem, ci dozijem do stredy... Uz sa aj tak obvinujem, ze to mam zato, ze som uz zacala kupovat veci, ze som si to zakrikla sama... 😒

dididi30
7. apr 2008

pinco to vobec nieje tym, ja nakupujem od vtedy, co som sa dozvedela,ze som tehu nastopro....to nieje tym, to je len vyhovorka, ....proste tak to ma byt...a stale to nieje na sto pro, tak mu len dohovaraj nech je ok a bude ok ver mi 😉

pinco
7. apr 2008

ved som si uz nasla na nete, ze taketo cysty sa vacsinou vstrebu... Ale ze ked sa nevstrebu, tak to moze byt daky neviem koho syndrom a ze to je smrtelne........... Tak ja sa tak ukludnujem, ze je vsetko ok, ved som bola aj na tom 3D a tam nevidel doktor nic. Ved aj horsie veci byvaju a este to nemam na 100% potvrdene, to mas pravdu.
a vy sa mate fajn? Som tu uz davno nebola - mirka este nesla rodit? Ta sa stale chysta a nic 🙂

dididi30
7. apr 2008

jasne pinco neboj a nepanikar zbytocne, hoci viem,ze sa to len tak neda, ale snaz sa a pekne mu dohovor nech je vporiadku,ze sa na neho tesite..
ja sa mam fajn, trosku nespavost ale inak pohodka, babo rastie.....
mirka?? ak ta sa este gula uz rodi mesiac a nic 😀 ale sak v stredu ci kedy ma ist aj s tazkou k lekarovi tak sa uvidi 🙂

pinco
7. apr 2008

Uz aj s taskou ide? 😀 No tak to by uz mohlo z toho daco byt. Ale tebe sa to tiez uz krati didi. Aj ked chlapcom ze sa nechce ist na svet 🙂 Este si uzijes s tym bruskom, co? Ty uz aspon vies, co ta caka 🙂

dididi30
7. apr 2008

ponco no hej krati sa to aj mne, v stredu mam 32tt....no neviem, kazdi vravi inac, niektori ze nechce a niektori,ze chce skor....ale sak uvidime, malu som porodila presne na termin....teraz sa mi zda,ze to bude skor..uvidime...

pinco
7. apr 2008

Hm, tak ty ako matka to urcite budes citit, ze ci to bude skor. A ked je to pre teba druhe babo, tak si taka zbehlejsia 😀 No len sa este drzte, este mate cas.
Ja si idem dat nieco sladke na nervy... A dik, ze si ma trochu ukludnila didi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre