Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

sandrika
9. apr 2008

ako baby mna práve prehnalo 😝

mirka8429
9. apr 2008

monti nie..len trochu zle..ale to mi je aj teraz...tak to by uz boli nejake priznaky nie?

dididi30
9. apr 2008

monti asi budeme mat nevlasate baba ale tebe sa to moze este zmenit....ja by som chcela risavca s modrymi ocami po mojej mame 😀
sandri co si pojedla,ze ta prehnalo

montinka
9. apr 2008

hm myslim ze hej uz by ta prinajmensom prehnalo. hmmm inak ja mam drobca asi niekde hore lebo ma tlaci zaludok. ked nieco zjem tak to je najhorsie

sandrika
9. apr 2008

celý deň sucháre a chleba so šunkou lebo mi je strašne zle od noci...... 😔

dididi30
9. apr 2008

coooooooo no tak to nechapem

montinka
9. apr 2008

didi preco nevlasate? kvoli tomu ze nas zaha netrapi? hm sandri nezjedla si nieco pokazene vcera?

sandrika
9. apr 2008

mna tak nadrapuje už by somfakt chcela asi rodiť , aj keď je ešťe skoro.... 😒

montinka
9. apr 2008

sandri ved dva tyzdne az tak vela nie je ci hej? vsak v 40tt sa rodi nie?

dididi30
9. apr 2008

moti no sa hovori ,ze ak pali zaha taj bude vlasate babo, no mna nepalilo a mala ani vlasky nemala......
sandri nieje skoro uz mozes skludom

montinka
9. apr 2008

aha no nevadi tak nebude vlasate hlavne ze bude zdrave no nie? 😉

dididi30
9. apr 2008

a ozaj monti ako dopadol zoznam veci co ti treba?? uz si bola daco nakupovat??

sandrika
9. apr 2008

no hej ja som chcel apočkať len do konca 38 tt to je všetko , ale pritomto akosa posledný týždeň cítim už asi fakt nechcem.....aua pichá ma aj v podbrušku

dididi30
9. apr 2008

monti no ano to je dolezite 😉
sandri aj mna pichava a este mam cas, mozno je to tym,ze uz cakam druhe ci co...strasne ho citim dole ako sa tam mrvy

sandrika
9. apr 2008

didi noo asi to bude tým......

montinka
9. apr 2008

hmmm este nic teda dnes sme kupili hm taku 10 dielnu supravu a bola tam aj jedna osuska s kapuckou takze jednu uz mam a aj capacky potom si to niekedy odfotim ale zatial to nemam vybalene lebo ze ked mi v maji povedia co to bude a ak to bude nahodou chlapec tak ze mi to vymenie za modre zlata predavacka a zvysok hned ako dostane Ivo vyplatu. 😝 to si brusim zubky na kozmetiku. sandri aj mna pichava v podbrusku

mirka8429
9. apr 2008

didi no ja som uz bola aj na wc a trochu mam zimnicu ci co..a brucho tvrde..mama uz tiez hovori ci ja vydrzim do tej soboty...je mi fakt zle..joj

mirka8429
9. apr 2008

monti to pichanie to sa ti maternica pripravuje....to kôli tomu..ale ja sa uz bojim ze co ak prenasam..co ak sa sekli o viac...heh...uz neviem co si mam mysliet

montinka
9. apr 2008

no miri dufam ze ti to prejde a bude ti lepsie a ak nie sup sup na pohotovost

bibianka
9. apr 2008

Mirka, no mne sa vidí, že to začína 😉 Ste s lekárom dohodnutí, že ak začnú kontrakcie, môžeš mu zaolať?

dididi30
9. apr 2008

miri pokial ti nepraskla voda alebo nemas krv na gatkach tak je to stale malo na porod....ako casto mas kontrakcie??

mirka8429
9. apr 2008

monti ja ak..tak rovno do pôrodnice....

bibi no ja uz druhu noc take mam...a fakt neviem co to..no dohodnuta som na sobotu...a ci by prisiel skôr..no hadam ano ked by som mu zavolala ☹

mirka8429
9. apr 2008

didi ako stahy a tvrde brucho uz druhy cely den..a este mi aj bolest chvilu vystrelovala do stehien..ale to preslo nastastie

montinka
9. apr 2008

tak do porodnice hm miri uz to budes mat asi coskor za sebou.

mirka8429
9. apr 2008

monti ja mam stres kôli lekarovi..normalne mi je do placu az

montinka
9. apr 2008

preco kvoli lekarovi?

mirka8429
9. apr 2008

monti no sluzbu ma az v sobotu 😒

montinka
9. apr 2008

hm ale ved tak hadam ked mu zavolas tak hadam pride nie?

dididi30
9. apr 2008

miri pokial nemas pravidlene kontrakcie a kontrakcie kazdych 10 minut tak su to stale len poslickovia...
a co ak porodis skor?? to budes musiet brat lekara takeho aky tam bude 😒

mirka8429
9. apr 2008

monti no dufam...lebo som sa ho pytala naposledy ci ma to nemoze prekvapit skkôr a on ze moze ale on to naplanuje tak aby bolo dobre..ale nepocital s tym ze si prelozi smenu...tak snad by dosiel...on si vazne verii ked mysli ze do soboty na 100 percent vydrzim..a mozno ma pravdu ja fakt neviem...neviem to rozoznat ci to tak ma byt a ci je to uz zaciatok..je too moje prve tehu 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre