Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mywiel
21. mar 2008

Kuknite moj album kto tu mal rad cierno biely kocik ty Didi? 😉

dididi30
21. mar 2008

ahojte.....ja nie ja iba cisto cierny , ten uz mam, je sice so striebornou kombinaciou ale cierny, v anglicku niesu take horucavi, takze mi vyhovuje 😀 idem teda kuk

dididi30
21. mar 2008

no peknucky je 😉

mirka8429
21. mar 2008

diduska, monti, myw ahojtee..ja od rana v kuchyni..uz som napiekla 3 kolace a aj syrečky a aj pre svokru..zajtra jej odnesiem..hehe a tak ma boli chrbat a krize..ale este idem jednohubky spravit...

inak teraz volal jeden znamy ci nas moze prist pozriet...ale ze robi na zachranke tak pride takym autom aby sme sa nezlakli 😀 uz vidim tych susedov ako budu vraviet ze urcite po mna prisli ze uz rodiim 😀

no idem este toto dorobit a potom sa staviim

dididi30
21. mar 2008

ahoj...ty si ale sikulka, ja som este len nakup urobila ale idem sa postit do kremesu, dufam,ze sa mi podari....muz urobil taku rychlu tortu tak si pochutnavame....jake syrecky?? myslis hrudku?? teda tak sa to u nas vola,z vajec a mlieka

mywiel
21. mar 2008

Baby u nas tolko nakydalo snehu vyse 20cm! Ja uz chcem jaaaar... 😒

mywiel
21. mar 2008

Dam fotky do albumu mozte pozriet ako to na Velku noc u nas vyzera!!! 😠

dididi30
21. mar 2008

myw..no u nas prave dopadali krupy tak to tiez nieje bohvie co 😒

mirka8429
21. mar 2008

didi hej hrudku..u nas sa to zase vola inak 😀 robime aj ten zlty a aj peceny..ten je zlozitejsi...a muz mi pomahal s pecenim..zlaty...sem tam trebalo nieco vymixovat hehe uz mi bral z ruk hehe zlaty nie

neroriso
21. mar 2008

ahojte🙂 ako pozeram vy pekne krasne vo velkom vyvarate jej🙂

dididi30
21. mar 2008

no ved treba, moj muz aj varieva aj co teba porobi, tiez mam z neho radost 😀
ahoj nero......ako sa mate?? babo je ok?

neroriso
21. mar 2008

ahoj didi 🙂 koonecne sa tu aj niekto ukazal pocas sviatkov tu nikoho niet...my sa mame fajn aspon to tak vyzera...a malinka sa drzi aspon zatial🙂
a vy ako?

dididi30
21. mar 2008

ahoj.....mame sa fajn....idem na dalsie sono, lebo mam astmu a ci babo dobre rastie,...akoze mam vsetko ok , len sa chce uistit ci je vsetko ok..uz som mala posledne sono v 20tt, ale toto bude navyse....aj sa troska bojim, ale aj som rada,ze ho opat uvidim a este raz sa uistim ci je to chlapcek. 🙂
inak baby sa cudovali,ze ty uz tak skoro vies,ze je to baba....ale to este pojdes na sono tak sa uistis na sto pro nie?? 😀
no take sviatky v zahranici, to nieje ako doma. ale aj tak si urobime peknu velku noc, papanicu a tak...a vy sa chystate ci ani nie?

miskakiska
22. mar 2008

Ahojte holky.Idem sa vas opytat ci aj vy mate ten pocit ze niekedy vam brusko vytrca viac a niekedy ako keby sa niekde schovalo?Mam pocit ako keby som ani nebola tehu sa predo mnou to brusko stale schovava

stankatt
22. mar 2008

Miska, mne sa zda, ze rano brucho skoro nemam a do vecera sa mi nejak nafukne 😀

dididi30
22. mar 2008

no ved pockajte baby tak od 25 budete mat pred sebou vankusik 😉

stankatt
22. mar 2008

sa tesim 😀
Ja uz chcem vediet co to budeeeeeeeeeeee. Viem len ze je lenive po mne... Sa ani nehne... Raz za cas ma postigli- ak je to ono....

miriamka
22. mar 2008

Baby,mne zacalo tak viditelne brusko vykukat az po 28tt 😀

dididi30
22. mar 2008

stanka.....no prezrat, co to bude?🙂

stankatt
22. mar 2008

neviem ☹ Az 4/4 idem.. potom poviem ci Tomasko alebo Monika (zatial)

miriamka
22. mar 2008

Stanka...to uz sa urcite dozvies,mne povedali v 20tt ze je to chlapcek a v 24tt to 3D potvrdil 😵

stankatt
22. mar 2008

Mne robil UTZ len v 16tt a dalsi bude robit az v 24tt 😠
Neviem preco to nerobia pokazde...

miriamka
22. mar 2008

No ja keby som nebola na tom 3D v 24tt...tak som tiez mala ultrazvuk v 20tt a potom az teraz v 31tt

mirka8429
22. mar 2008

didi ahoj si tu?

stankatt
22. mar 2008

ja som nemala v 20tt ☹

dididi30
22. mar 2008

miri som tu:- 😉 varim
miri, tu v anglicku su dve sona, jedno v 12tt a druhe v20tt a koniec, ja budem mat aj tretie, ale to preto,ze mam tu astmu a robi mi dost problemy, tak pokukat ci je dobre rastie, inak nemam ziadny problem vsetky vysledky su ok, ale len tak pre istotu aj som rada,lebo ho opat uvidim a overim si ci to bude chlapcek...ale aj tak dufam,ze rastie moje zlaticko 🙂
stankatt...este nieje neskoro

miskakiska
22. mar 2008

No ja iddem v utorok na poradnu a bude mi robit aj uzv ale aj tak mam pocit ze to bude zase chlapec no nevadi hlavne aby bol v poriadku a zdravucky.Neviem co chce muz ale syn chce braceka muzovi to akosi stale asi nedochadza najnovsie sa teraz nebavime protivny je ako ani neviem co niekedy ma to uz pravdu povediac vobec nebavi.Preco su niektori co zene pomozu pohladkaju ju aj brusko a ten moj somar nie asi som to mala skoncit ked este nebolo na ceste toto druhe ale som asi srab lebo by som to nedokazala.Tolko veci mi na nom uz vadi ze ani neviem co mam na nom rada.No nic aspon som si trochu vyliala srdce lepsie ako vkuse plakat malemu to neprospieva ☹

stankatt
22. mar 2008

misi drzim palceky... uvidis drobca a hned bude lepsia nalada. 😉

montinka
22. mar 2008

ahojte ste tu niektora?

sandrika
22. mar 2008

caves monti ako ja celkom fajn 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre