Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

loss
autor
11. nov 2007

ahojte tak ako vikendujete?

miriamka
12. nov 2007

Dobre ranko po vikende,
ja som cely oslavovala,takze som aj rada ze som si do prace prisla oddychnut 🙂

sandrika
12. nov 2007

miriamka čo takého? Nie som v obraze 😉

miriamka
12. nov 2007

Sandrika...mala som narodky,takze sme mali cely vikend gratulantov.

sandrika
12. nov 2007

Jáj tak zo srdca všetko najlepšie , veľa zdravíčka a lásočkyno a krásne tehuľkovanie

miriamka
12. nov 2007

Dakujem 😉

weja
12. nov 2007

miriamka - tak dodatocne prajem aj ja vsetko najlepsie, hlavne to zdravie a ostatne uz pride s tym 😉 Dolezite je, nech sa s babom drzite...

sandrika
12. nov 2007

miri a koľké? Či je to tajné.. 😉

miriamka
12. nov 2007

Weja...dakujem Ti pekne,si zlata!!!Veru,to zdravie je teraz najdolezitejsie!

loss
autor
12. nov 2007

ahojte
Miriamka a co si dostala?

miriamka
12. nov 2007

Loss...dostala som krasny tehu pulover,fakt surpvy takze sa tesim ked ho zacnem nosit!A ponorny mixer,ten sa zide ked budem chystat malemu kasicky 😉

radulka77
12. nov 2007

ahojte, gratulujem dodatočne oslavenkyni miriamke! 🙂

sandrika
12. nov 2007

miriamka inak chcela som sa iopýtať kde si zohnalá tú bordúrku s mackom Puh presne takú zháňam a nemôžem ju dostať...tento týždeň ideme malovať detskú izbu tak som ju hned chcela dať

miriamka
12. nov 2007

Sandrika...kupila som ju na www.mimibazar.sk...je tam kopec super veci do detskej izby 😉

sandrika
12. nov 2007

to viem poznám ten bazár, ja budem detskú izbu zariadovať až, keď bude mať malé tak rok na nábytok peniažky nemám dovtedy bude snami v spálni tam už má krásnu zariadenú postieľku, ja som ase pokúpila veľa puzzlov macka puh poskladaLA A POLEPILA NO tie terz zavesím na stenu.

verulka
12. nov 2007

babulina, preco nechces rodit na Antolskej?
inak moj prvy porod bol najdlhsi a trval 1 a 3/4, takze i lahko sa da rodit 😉
miriamka, ty tajnostkar, vsetko naj k narodkam, tiez si mohla aj v majovkach nieco naznacit 😉

miriamka
12. nov 2007

Sandrika...ja tiez chcem vsetko Macko pu 😉 Teraz tiez len izbu vymalujeme na zlto a dame tu bordurku,ostatne neskor podla pohlavia 😉
Verulka,dakujem...ono nie je sa cim chvalit ked som opat o rok starsia 😀

babulina
12. nov 2007

verulka, hladam nieco mensie a komornejsie nez je gigant Antolska, velka nemocnica neni nic pre mna, plus je tam jeden lekar ktoreho ked vidim iba na chodbe prechadzat tak sa mi jezia chlpy

radulka77
12. nov 2007

sandri: a nevieš ako je to s epidurálkou? počula som že ju tam neposkytujú.. 😒

sandrika
12. nov 2007

radulka kde tam v BŠ ? NO v BB by som ti ju vybavila keby si chcela, ale v BŠ neviem, ja čím viac špekulujem nad Zvolenom, práve som pozerala tie nadštandartné izby sú fakt supiš zariadené
Miriamka ja mám na žlto celý byt ja chcem zeleno žlto

radulka77
12. nov 2007

no ja neviem, je tam len jedna pôrodnica nie? Tiež som počula o Zv že je tam dáka nová súkromná klinika.. chcem sa tam ísť pozrieť osobne..

crysmile
12. nov 2007

sandrika, vo Zv je viac nadstandardnych izieb? ja viem len o jednej 😅

sandrika
12. nov 2007

Toto čo som pozerala v normálnej nemocnici nie v súkromnej klinike 😉

radulka77
12. nov 2007

aha, nuž ja neviem koľko je pôrodníc v ZV, ale keď to tam preskúmam tak dám vedieť.. a ty si Sandri doma? či máš len dovču..? 🙂

crysmile
12. nov 2007

radi.. som ti v aprilovkach pisala, ze ci si sa uz objednala na 4Dcko..

crysmile
12. nov 2007

no pokial viem tak vo zvolene ziadna sukromna klinika nie je.. ibaze by som bola nejako mimo a nevedela o tom...
zvolensku porodnicu velmi chvalia.. da sa porovnat s tou s BS.. aspon podla nazorov ostatnych.. ja to zatial neviem posudit.. epiduralku si mozes vybavit, ale nemusi tam byt niekto kto to vie pichnut.. a do BB by som rodit nesla..

radulka77
12. nov 2007

jo objednala! na január síce až, ale tak dáko to hádam ubehne.. 😉

radulka77
12. nov 2007

no veď práve to je ten problém, ja sa chcem BB nemocnici vyhnúť za každú cenu, aj keď tam mám fajn doktora, ale pôrod by som si radšej vybavila niekde inde.. uvažovala som nad BŠ ale dáko ma to odrádza že je to kus ďalej a aj to že teda veľa počúvam chvály na Zv.. 🙂

sandrika
12. nov 2007

RaDKA AK EDY SI SA OBJEDNáVALA AJ JA SOM SA CHCELA NA 3d NO DO JANUáRA JE TAK ĎALEKO TO MAJU NA DECEMber všetko plné? Hups caps lok 🙂
som na PN mám veľmi nízko placentu tak pre istotu, ale ja som aj tak potom čo som musela dať výpoveď v práci od marca na úrade práce ☹
crysmile a nevieš kedy tam mám prísť prvý krát myslím do Zvolena, to tam len tak prídem a poviem že tam chcem rodiť??? 😖
Inak nevieš čo tam u vás stojí tá spomínaná nadštardantná izba vyzerá fakt skvele

miriamka
12. nov 2007

Sandrika...ako doky zistil ze mas nizko placentu,podla ultrazvuku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre