Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

sandrika
24. jan 2008

Ahojky už som tu aj ja 🙂

miriamka
24. jan 2008

Ahoj Sandri,
kde si behala? 🙂

sandrika
24. jan 2008

Mal som tu švagrinu s mlou krstnou dcérou - 7 mesačnou tak som sa im venovala ateraz som bola 3 hodiny kočikovať ani prstami sa mi nedá hýbať také ich mám skrehnuté

loss
autor
24. jan 2008

sandri uz si sa ohriala?

sandrika
24. jan 2008

Ano dala som si čajik 😉

pupicek22
24. jan 2008

Ahojte koculky!Ja len tak na skok... 😉 .Dnes som mala rusny den....mala som strtko s midwife,pocuvala som babatkyno srdiecko 😀 a poprehmatala ma a vsetko vyzera ok.Chlapcurik lezi kros teraz 😕.Asi mu je tak pohodlne 😀.Dozvedela som sa ze asi ma neocnica kde chcem rodit nenecha rodit do vody....tak som neni stastna!!!Prehliadku mame az v aprili...dost daleko 😠.
Idem to hodit do postele...som unavena.Dobru nocku vsetkym... 🙂

sandrika
25. jan 2008

pupicek no prvorodičkám sa všeobecene vo vode neodporúča rodiť ajja som chcela.........

pupicek22
25. jan 2008

To fakt?A ze preco??? 😠

num7976
25. jan 2008

baby ja by som do vody nechcela,sice viem,ze je to fakt sterilne a vydenzifikovane,ale bala by som sa aj tak,ze dostane babatko nejaku infekciu alebo ja..

lucka0122
25. jan 2008

ahojte maminky buduce ako sa dnes mate?

num7976
25. jan 2008

ahoj lucka teraz poobede uz fajne a ked je este k tomu tak krasne,slniecko nam svieti,prechadzka ako vysita 😀

lucka0122
25. jan 2008

ahoj num to je dobre ze ti je fajn aj mne aj mojmu patkovi....ja som tiez chcela do vody ale prehovorili ma...

num7976
25. jan 2008

lucka ako je vam fajne ked uz viete,co budete mat..ja sa toho uz neviem dockat-kedy vam povedali,ze to bude chlapcek?

lucka0122
25. jan 2008

ked som bola v 23tt.konecne uz som sa nevedela dockat

num7976
25. jan 2008

az???no ja sa chcem teraz popytat ked pojdem to budem v 17.,... 😕

lucka0122
25. jan 2008

je lepsie ked ti povie neskor ked si bude urcite isty nie teraz ti povie ine a potom ked budes vecicky mat uz doma povie ze chlapcek

num7976
25. jan 2008

no to je tiez pravda,skoda,ze sa to neda skor,lebo fakt nemozem sa poriadne realizovat na nakupoch.. 😀 tak ja sa lucim idem domkov,pekny den prajem 😵

ajkabezka
25. jan 2008

Ahojte těhulky, tak jsem vložila fotečky ze 3D sona. jak chcete mrkněte 🙂

sandrika
25. jan 2008

Ajka jéj malý je prekrásny naozaj je peknučký, Ale aj Deny je zlatulinký...máš krásne detičky..
Ja som dnes večer kúsok krvácala tak som sa zľakla, ale teraz je dobre kľud a LUky začal kopkať

ajkabezka
25. jan 2008

sandrika: děkuji za pochvalu- vyřídím tatínkovi, je to jeho zásluha 😀 😀 😀 ...no a s tím krvácením, tak si dej pozor, možná by stálo za to pro jistotu info u dokyho 😅 no ale když už je to OK a LUki ti o sobě dává vědět, tak snad je vše OK a v pohodě 😉 🙂

sandrika
25. jan 2008

ajka no dúfam ako dlho si vydatá?Ja len 4 mesiace

loss
autor
25. jan 2008

ajka malicky je nadherny 🙂
sandri cauky

num7976
25. jan 2008

jej ajka to je zlate, aj nas drobcek dal vediet na druhom utz v 13 tt,aby sme ho uz tolko nepozorovali a schovaval sa rucickou!
sandrika ja by som to krvacanie veru nepodcenovala,nechcem strasit ani nic podobne,ale ked tu citam niektore pribehy,tak by som radsej sla aspon pre istotu..sandrika ja mam zajtra vyrocie sobasa-2 tyzdne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ahoj loss ako sa dari?

sandrika
25. jan 2008

ahoj loss čítala si, že som dnes krvácala.... 😢

weroni
25. jan 2008

ahojte babulky,

ako sa mate? ja som tak rada ze je uz piatok, posledne tyzdne sa na ten piatok tesim jak na neviem co... to sa mi nikdy nestavalo... lebo moja praca ma hrozne bavi... 😒 ale asi je to tym vycerpanim a unavou, dnes som tiez zrusila skolu radsej som si pospala par hodin...

loss: nieco sa deje? sandrika pisala ze si krvacala? 😒 dufam ze je vsetko ok...

sandri: som si vsimla ze o porode do vody ste pisali - ja sa prave chystam, hrozne ma to laka, no viem ze riziko infekcie tam je...

weroni
25. jan 2008

jaj sandrika: este som ti chcela napisat ze v poslednych dnoch mavam take obdobie ze kazducke jedlo co zjem musim zajest sladkym 😀

sandrika
25. jan 2008

weroni aj ja som to mala tio ťa prejde..
Ja by som sa ifekcie nebála...
Skôr sa to prvorodičkám neodporúča a niekde tak jednoducho prvorodičku ani neodraodia , ale neviem si spomenúť prečo

weroni
25. jan 2008

sandrika: myslim si ze prvorodicky odhovaraju asi hlavne preto ze ked uz mas jeden "normalny" porod za sebou tak vies co a ako mas robit - v tej vode je to mozno teda asi urcite o niecom inom a mozno to nadlahcovanie a tak moze sposobit ze zena nevie ako a kedy ma tlacit, neviem...
ale ja poznam osobne zopar prvorodiciek ktore rodili do vody a velmi si to pochvalovali 🙂

inac sandri ako sa citis? ja som dnes zase spala 4 hodky - namiesto skoly 😅

sandrika
25. jan 2008

čítajj kus vyžšie ja som sa vyspala,a le som dnes krvácala už mi je fajn

weroni
25. jan 2008

sandri: jaj tak som to domotala 🤐 tak som rada ze uz je fajn 🙂 pozdrav odo mna Lukaska 🙂 nech sa pekne drzka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre