Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

weroni
2. mar 2008

miri: suhlasim s tebou s tym priberanim 🙂
aj ja sa na malicke hrozne tesim a hoci si to este chcem vychutnat kym sa narodi niekedy ma prepadnu take pocity ze by som ho uz najradsej mala pri sebe 😵

montinka
2. mar 2008

dievcata kedy vlastne vam zacali drobci kokat?

montinka
2. mar 2008

chcela som napisat kopkat

weroni
2. mar 2008

monti: ja som uplne prvy kopancek citila v 17-tom tyzdni - pamätam si presne ze to bolo 28. decembra 🙂 no potom tri tyzdne nic a az v ten den ked sme zacali 20-ty tyzden vecer ked uz som skoro zaspavala ma zrazu prebralo riadne mrvenie 🙂 a odvtedy dennodenne stale - najviac vecer a rano 😵 monti ty si teraz v ktorom tyzdni?
ale ono je to individualne hrozne - niektoer baby citia mimca skor ine neskor

montinka
2. mar 2008

no ja v 19tt no vies asi dva dni som citila take akoby bublinku ale neviem ci to bolo babo lebo teraz uz nic.☹

weroni
2. mar 2008

monti: mohlo byt - ono ako som pisala - mne tri tyzdne nic po prvom stuchanci 🙂 uz kazdu chvilu zacnes citit neboj 🙂 ja som sa toho tiez nevedela dockat a je to uzasne ked to dojde 🙂

montinka
2. mar 2008

takze ale ak to bolo mimo a teraz nic nerobi nemusi to znamenat ze s nim nieco je.🙂

weroni
2. mar 2008

monti jasne ze nie 🙂 inac moje mimus raz po totalne akcnom dni malo take kludne doobedie ze som hned zacala stresovat co s nim je - a ked som uz plakala jak psycho tak sa rozhybalo akoze "mama ukludni sa uz prosim ta" 😀 ale to je asi tak zo zaciatku s kazdym 🙂 uz ked vies ze raz oddychuje, inokedy trenuje tak je to v poho 🙂 aj ked toto moje neviem ci strikuje vkuse nieco alebo nacvicuje na olympiadu - lebo skoro vkuse sa hemzi 😀

montinka
2. mar 2008

😀 ozno ti strikuje prekvapko.😀

weroni
2. mar 2008

monti: mozno ale to musi byt sakra dlhy sal 😀 😀 😀
no monti prave mi prisiel drahy zdola z kancla takze idem za nim 🙂 tak sa maj krasne zatial papa 🙂

dididi30
2. mar 2008

cafte..... 😀

montinka
2. mar 2008

ahoj weroni. ahoj didi.

zmrzka333
2. mar 2008

weroni citam ze si uz v 7 mesiaci, ved si v 27 tt to uz si v 7 davno nie?

montinka
2. mar 2008

ako sa ma Tamarka didi?

dididi30
2. mar 2008

monti....co si porabala??my prerabame od vcera 😝
kocky a vy ste co porabali?

montinka
2. mar 2008

myslis dnes vyzliekali periny o siedmej ich obleciem do cisteho a kupala psicka. a co prerabate didi?

dididi30
2. mar 2008

no ja tiez mam v plane menit obliecky uz to sa zapotim 😀 a od vcera sme menili nabytky, kupili sme nove aj kvoli babu aj si to chceme okraslit a aj prebalovaci pul mam namontovany uz aj vecicky ulozne, len treba potom poprat.akurat teraz tu huci muz s vysavacom, booooooze...mala dostala tazke kazanie, lebo si nevie odpratavat veci ani hracky, uz sme zufali, cim dalej tym horsie... 😠

montinka
2. mar 2008

no ved aj ja sa tesim na to menenie obliecok. hm no ja este vsetky vecicky pre babo nemam takze to pranie ma caka neskor. hm niekde som citala tipy ako nalakat dieta na upratovanie ale pochybujem ze take platia a pamatam si iba dve

loss
autor
2. mar 2008

ahojte u nas stale prei,snezi a je hrozne vobec som nebola von cely vikend
a co vy ako sa mate?

montinka
2. mar 2008

ani ja som nebola vonku iba vonku so psom ale vcera bolo hrozne dokonca mi vyvratilo dazdnik. 😠

loss
autor
2. mar 2008

tu je grozne od vcera 😠

montinka
2. mar 2008

vsak aj tu je hrozne len dnes uz tak nefuka

loss
autor
2. mar 2008

u nas tiez nefuka vcera len trosku ale nonstop leje ☹

montinka
2. mar 2008

to aj u nas ibaze s malymi prestavkami ale tak aspon si oddychovala nie

loss
autor
2. mar 2008

jasne dnes sme cely den prelezali a prespali 😉

montinka
2. mar 2008

tak super. fuuuj akurat som prezliekla perinu ale som sa zadychcala. hruza s tymi paplonmi ked su vacsie ako ja.😀

weroni
2. mar 2008

zmrzka: no vraj 7-my mesiac zacina az v 27. tyzdni 😕 aj ja som z toho bola minule vykolajena ale ono sa to nerata ako klasicke tyzdne ale nejak cudne 😕

montinka
2. mar 2008

veru weroni mas pravdu mne aj tu na konikovi pise blbost pretoze ja by som mala byt v 19 tt a tu mi pise ze 21tt

danka2612
2. mar 2008

ahojte mamicky cakatelky.som tu dnes prvykrat.dalsi najkrajsi den by mal nastat 13.augusta joj uz keby bol.pekny vecer vam prajem

montinka
2. mar 2008

ahoj danka. aky si mala den?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre