Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
28. feb 2008

no lenze mi sme sa nerozisli v dobrom didi a este mal kvoli mne aj kontrolu tak neviem ci mi to potvrdenie da. jej drobec kopka ale este tak slabucko.😀 iba zvnutra to je super. no idem si ja uz lahnut som unavena. tak ahojte a dobru noc

dididi30
28. feb 2008

monti ahoj aj ja idem

stankatt
28. feb 2008

ahojte

dididi30
29. feb 2008

dobre ranko kocky 😀

loss
autor
29. feb 2008

ahojte tak ako sa mate?
u nas neprsi zatial 😅

montinka
29. feb 2008

ahojte dievcata ako sa mate? ja celkom fajn. mate niecoo nove?

zmrzka333
29. feb 2008

ahoj babule dnes je to pocasie uplne na prd, je tu zamracene a babo je v brusku tichuuucko ako vos pod chrastou

montinka
29. feb 2008

halo je tu niekto?

dididi30
29. feb 2008

ahojte babule

montinka
29. feb 2008

ahoj did

dididi30
29. feb 2008

no co porabas? nudis sa? tu prsi a fuka ako besne.......dnes som opat nakupila drobcovy, teraz maju take fajne akcie....

montinka
29. feb 2008

hm stvem sa. no to mas super aj ja som kupila zopar veci v akcii.🙂

dididi30
29. feb 2008

preco sa stves?? mame vikednik tes sa

montinka
29. feb 2008

ALE POLOVICKA PRISLA VCERA POOBEDE A DNES JE CELY DEN V ZADKU PREC A ZAJTRA UZ IDE ZASE DO aNGLICKA. O POL PIATEJ VOLAL ZE DO POL HODKY PRIDE,NO MYSLIS ZE UZ JE DOMA?

montinka
29. feb 2008

a este aj hlupy signal na nete mi vypadava tak sa musim vzdy odpojit a pripojit a to trvaaaaa 😠

dididi30
29. feb 2008

a to ako on chodi do anglicka a ty si na sk?? co nejdes k nemu? tu su lepsie peniaze na babo 😨

montinka
29. feb 2008

ale nie on robi sofera ale chodieva do zahranicia vyvazat vies?musela som si zapnut net u neho na notebooku lebo moj my zamrzol

dididi30
29. feb 2008

jaj tak......no tak teda aspon on daco zarobi....a ako byvate sami??

montinka
29. feb 2008

no veru iba on zarobi a mozno aj ja uz sa pytal veduceho ale velku nadej tomu nedavam. no byvame u nasich ale chceme si kupit byt ale hypoteku nam daju az na konci marca lebo musi mat odpracovane tri mesiace v praci

dididi30
29. feb 2008

jaj...no drzim palce......to aj my ked sme boli na sk tak sme byvali u svokrovcov 😠 teraz sme tu sami a dorabame domcek, tak sa vytesujem ,ze uz do svojho..

loss
autor
29. feb 2008

ahojte tak co nove?
u nas prsi od obeda 🙂

dididi30
29. feb 2008

aj tu prsi od obeda a fuka, aj mi dazdnik polamalo 😠
co si dnes porabala?

loss
autor
29. feb 2008

ja rano som riadila a varila a o 16h som bola na stretku s babami s konika prisla dom len pred chvilkou
a ty?

montinka
29. feb 2008

hm no vsak aj ja sa uz tesim kedy sa nam zadari ale chcela som to stihnut kym nemam velike brucho a kym vladzem pomahat ale teraz musime cakat do marca no tak co uz no.ahoj loss aj u nas prsi ale az teraz vecer zacalo.didi aj mne raz polamalo dazdnik zurila som ako pes.

dididi30
29. feb 2008

no to je dobre ked mozes ist na stretko,to ja by som musela asi lietadlom 😀 ja som bola v robote, este chodim upratovat, tak na dve hodky..a potom vybavovacky okolo baba...muz navaril,tak som nemusela a potom po malicku do skoly a teraz vegetime........
ale sak hadam tehli zdvihat nebudes, tak to co budes vladat tak porobis a co nie tak pomozu rodiaca 😉

montinka
29. feb 2008

aj ja by som sla na stretko ale ked tu zo ziliny su uz zohrate skupinky a nechcem sa tam vtierat. ozaj didi rada chodi dcerka do skoly? ved viem ze nebudem tehly nosit. 🙂

loss
autor
29. feb 2008

no didi to ano my sme boli len tie z L.M takze super 🙂

dididi30
29. feb 2008

monti vrav mi o tom, ja chodim na junovky a tam sa somnou ani nebavia ☹ to je asi tym, ze som v zahranici a tam su skor take blavacky, co len rozmyslaju aky avent kupit a podla mna sa pretvaruju, ja neviem necitim sa tam dobre 😒 tu su milsie baby a co dobre nam je aj na nete nie? 😀
no ze len a to je akoze daleko od teba? a co na takom stretku porabate?

montinka
29. feb 2008

no veru akoze v julovkach sa so mnou bavia ale v ziline mi odpisali iba dve. a tu je dobre a aj mile dievcence

dididi30
29. feb 2008

tak tak.....ok monti ja idem kukat nejaky film a venovat sa dcerke bo sa nudi uz nevie co by od dobroty robila 😀 papa neskor, alebo az zajtra 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre