Čudo na fotke. Je to normálne?

adky
24. sep 2010

Baby,poradte mi. Prečo mi facebook stale pripomina,že mám označiť to "cudo" čo má Vaneska napravo pri hlavičke? Nie som poverčivá,ale je normálne aby sa takto zvlnila látka na kočiary? Tá látka je dosť hrubá. Keď si tú foto stiahnete do PC a približíte-normálne vidieť takú škaredú zmraštenú tvár...priateľ sa normálne zľakol.... Je to normálne?

lenka1smejka
24. sep 2010

Ahoj no je to skaredy ksichtik ale ja by som si z toho nic nerobila vela veci si mozno vsimas

tanitta
24. sep 2010

@lenka1smejka vizera to ako ufon 😅 podla ma ale nahoda...

jenny2009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunea
24. sep 2010

Ja som asi slepa, ale vidim akurat "akoze vtipnu" fotku, ako dieta "pije" pivo...

murinka
24. sep 2010

@adky taketo ksichtiky su mozno vsade okolo teba len si to nevsimas a nevnimas 😉 len si hlavne nic nenamyslaj 😉 a samozrejme pre tie ktore nevidite ten ksichtik je tam na kociari kde je najsvetlejsia zelena

traktor
24. sep 2010

najprv som nevidela..ale ked som si stiahla fotku a priblizila...tak vidim.....no asi by som si s toho tazku hlavu nerobila...

junovka
24. sep 2010

@adky ani ja tam nic nevidim 😉

murinka
24. sep 2010

@adky a dokonca mate rovnaky kocik ako my 😅

mata2
24. sep 2010

jedina cudna vec na foto je,ze davate dietatu pivo..

dominka11
24. sep 2010

teda ja tam nič nevidim...

vejula
24. sep 2010

jo až teraz som si všimla... neboj sa 😉 aj ked chapem že sa obavaš ja by som sa asi chovala pdoobne ako ty, som totiž bojko 😅

vejula
24. sep 2010

baby ako pozeraš na tu fotku tak na pravo od slečny na tom zelenom vyzera to ako ufon s takymi šikmimi očami

zuziq
24. sep 2010

ked si foto stiahnete a priblizite tak tam potom vidno trosku tvar akoby mimozemstana 😀 ale pride mi to ako hra s oblacikmi, ked sa snazime povedat, ktory nam co pripomina 😀 vo vela veciach sa da najst podoba 😉

dominka11
24. sep 2010

až teraz som to zbadala, ale to je len nahoda, že zrovna sa to tak zvraštilo.

cherub
24. sep 2010

já vidím ufouna, ale je to prostě čistě náhodný útvar, který vytvořila čepička 😅 vůbec bych si s tím nelámala hlavu 😀

monkula
24. sep 2010

@mata2 napadlo ma úplne to isté 😅 😅

adky
autor
24. sep 2010

@mata2 preboha,my jej nedavame pivo...to si len privonala kedze bola zvedava

adky
autor
24. sep 2010

Kazdy ma na to iny nazor,mne sa to zda dost zvlastne 😠

monkula
24. sep 2010

@adky hej, vyzerá to hnusne... aj my máme jednu takú fotku, z prechádzky ,vedľa malej je obilné pole a tam ej dokonca niekoľko takých potvor... 😝 😝

adky
autor
24. sep 2010

@vejula ved to,verim na take veci 😒

adky
autor
24. sep 2010

@monkula ou, brrr

adky
autor
24. sep 2010

@traktor ja som si najprv tazku hlavu nerobila-az neskor,ked som to foto ukazala viacerim ludom...

monkula
24. sep 2010

@adky no, keby si to videla.. fuj, naozaj hnus... 😝 😝

adky
autor
24. sep 2010

@monkula ved ju sem pridaj 😉

traktor
24. sep 2010

@adky pisala som asi....ale furt ma to taha pozerat na nu...a brrr 😅

cherub
24. sep 2010

hups, tak teď jsem si všimla i ksichtíku na kočárku 😅

tak to už je ale divné, nicméně bych raději tuhle fotku smazala a už na ni nemyslela 🤐

zuzik.3
24. sep 2010

jaj 😕 je to strašidelné. Nejdřív jsem taky nic neviděla, ale po zvětšení ,,to" na mě kouklo taky.

michaela80
24. sep 2010

@adky ono to vyzera ze je aj take nieco na ciapocke... 😀 😀 😀 😀 😀

suzik77
24. sep 2010

@adky ahoj, po priblizeni som si to vsimla. ale to len ty vidis to, co vidiet chces. mna by to nenapadlo hladat v "pokrcenom" kociari nejaku potvoru. to mas ako s oblakmi na oblohe. kazdy v nich vidi nieco ine... 😉

monkula
24. sep 2010

@michaela80 to si ju určite ukľudnila... 😀