Poraďte gynekológa v Dunajskej Strede

zuznaskubi
15. feb 2014

Prosim poradte mi dobreho gynekologa v dunajskej strede , ktory berie nove pacientky

eruuuska
17. feb 2014

@zuznaskubi ahoj ja som bola na vysetreni u Dr. Feldmara a musim povedat, ze bol uzasny, sice k nemu nechodim a bolo to jednorazovo ale spokojnost najvyssia aj s pristupom aj pri vysetreni bol ohladuplny, vsetko mi vysvetlil a zodpovedal vsetky otazky, bez naznaku nejakej nevrlosti ci netrpezlivosti.... len neviem ci berie nove pacientky, a ozaj pani co bola so mnou v cakarni si ho tiez velmi chvalila....

zuznaskubi
autor
18. feb 2014

@eruuuska veľmi pekné ďakujem a tento pán doktor ordinuje v nemocnici ci ma súkromnú amb.?

cmulinko
18. feb 2014

@zuznaskubi mna ucil gynekologiu Dr Feldmar a aj Dr.Foldes a obaja su uplne super.Dr Feldmar sa specializuje aj na detsku gynekologiu.V praxi som ich videla iba ako student...pacientka som nikdy nebola,to by som sa citila trapne pri nich 😀

zuznaskubi
autor
18. feb 2014

@cmulinko jej ďakujem , a nevieš ci ordinuju v nemocnici či majú súkromné amb.?

aniko82
18. feb 2014

Mudr. Fldmar (gyn aj detsky ynkolog) so synom (gyn) maju ambulanciu v meste, http://www.hipokratesds.sk/ .... Ja chodim k dr. Kmetovi (v budove kliniky Sagax), som s nim spokojna aj po 2 tehotenstvach;)

eruuuska
18. feb 2014

@zuznaskubi ja som bola v sukromnej ambulancii, viem, ze je to kusok od posty, ale nepamatam si presnu adresu....ale maju to tam pekne zariadene aj cistucke....

zuznaskubi
autor
18. feb 2014

@aniko82 a prosím tá v tej klinike sagax to ako funguje? Platis si všetko sama či cez poistovnu?

aniko82
18. feb 2014

Su tam sukromne gyn. Ambulancie-mudr. Kmet a Mudr. Drienovska, obaja maju zmluvu so vsetkymi poistovnami, na kony nad rmec maju vyveseny cennik.....u Dr Kmeta platim minmalne - 1x rocne 10 eur za sono a preventivku, pocas tehu som neplatila vobec, staral s o mna, mal som rozikove-spociatku ma volal na poradnu a odbery kazdy tyzden, ked s mu nieco nezdalo, pre istotu ma poslal do nemocnice na pozorovnie...sestricku ma tiez velmi milu takze ja len dobre skusenosti... v klinike funguje aj tzv jednodnova chirurgia-mensie operacie aj gynekologicke, tie sa platia cele.....mnohi si este chvalia dr Foldesa al. Lesnickeho (su v nemocnici) alebo dr. Tibora Nagya ( v meste)...

szabina1984
18. feb 2014

Ahoj, ja chodím k Mudr. Földes,u neho som aj rodila.. som velmi spokojná, aj sestričku má velmi zlatú, peknú, modernú ambulanciu má..😊

zuznaskubi
autor
18. feb 2014

@aniko82 veľmi pekné ďakujem, a ak sa môžem.opýtať, rodila si potom v ds v nemocnici? Ako si bola spokojná?

aniko82
18. feb 2014

Ano, rodila som v ds, bola som max. Spokojna, moj dr k porodom uz nechodi, nemala som zazmluvneneho lekara....ak hladas lekara, kt moze byt aj pri porode, tak dr. Nagy (ja som ho mala), dr Foldes alebo Dr. Budayova (ambulanciu ma v Gabcikove)🙂

zuznaskubi
autor
18. feb 2014

@aniko82 veľmi pekne ďakujem

janula2511
22. okt 2014

ahojte takze dr kmet je dobry?lebo rozmislam ze prejdem k nemu.a ma este ine poplatky okrem sona na preventivke?

edita0527
8. aug 2016

Ahojte,mate skusenosti s Dr. Szabò?ja chodím k doktorke Drienovskej,ale nemam dobre skusenosti.Poradte prosim 😉 dakujem

hanka1978
31. máj 2017

@edita0527 Viem že oneskorene,ale aj tak napíšem.Aj ja som totálne sklamaná z dr.Drieňovskej,som v 17 týždni tehotenstva a normálne premýšľam nad zmenou gynekologičky.

edita0527
31. máj 2017

Ahoj @hanka1978, ja som už u Dr. Nagy Tibor. Som 100% spokojná.
Odporučal mi laparoskopiu, jeden vajcovod mám nepriechodný, a teraz mám // čiary 🙂 V piatok idem k doktorovi.
Ja Ti odporúčam zmenu. U Drieňovskej som trápila 2 roky a žiadne vyšetrenia mi nerobila, ani folikulometriu, raz brali krv, potom zabudli volať, furt chcela aby som brala clostil. Nakoniec som mala cystu, lebo nesledovala ma pravidelne po tabletkách.
Na druhej strane 2 moje kamošky boli spokojné s ňou počas tehotenstva, veľa komunikovala s nimi, povedali ,že úplne sa zmenila...no neviem....
Ty prečo si sklamaná?

hanka1978
31. máj 2017

@edita0527 ak môžem,radšej by som napísala súkromnú správu.

zaba_v_ponozke
17. jan 2018

@aniko82 plati sa teraz v tehu u dr kmeta nieco? Presla som k budayovej a zidtila som ze za kazdu poradnu chcu 25e a zakazdym daco platim. Kamoska u nej bola pred 3 rokmi a ze platila len 3x po 25e :( tak som ostala sklamana a hold, nemam tolko financii...

aniko82
18. jan 2018

@zaba_v_ponozke no ja mam uz stare informácie, syn má 10 r, dcéra 5😉 ale urcite som vtedy neplatila a bola som spokojna. Sestricka je velmi milá, dr. je skúsený, on rozpráva menej, ale na otázky samozrejme ochotne reaguje: ) Myslim si, ze sa nic nezmenilo, aspon podla toho, co som pocula.... pan dr ale nechodí k porodom do ds, mne to nevadilo, niekomu mozno áno.

zaba_v_ponozke
18. jan 2018

@aniko82 porod mi nevadi, nechcem rodit v ds 🙂 dakujem

flower24
24. jan 2018

@cmulinko Ahoj, proism ta, ktory z Mudr. Feldmar je otec, ktory syn? 🙂 Tibor je otec? Jedneho z nich mi pordail moj gynekolog ako detskeho pre nasu malu dceru a nepamatam si, ku ktoremu ju objednat. Dakujem

cmulinko
24. jan 2018

@flower24 ja som poznala len Tibora- starsi a on bol aj detský gynekológ. Jeho syna nepoznám...ja už nežijem dlho na SK

zaba_v_ponozke
25. jan 2018

@flower24 nie som si ista ci stare Felmar este ordinuje. Kedysi davno som k nemu chodila ako pubertacka a nic moc... Vobec mi nepomohol... K mlademu chodi spoluziacka a zevraj je dobry.

flower24
25. jan 2018

@zaba_v_ponozke A mlady je detsky tiez? Mne ho odporucal mj gyne pre dcerku, no nie som si ista, ci mladsieho ci starsieho.

zaba_v_ponozke
26. jan 2018

@flower24 viem, ze starsi bol aj pre deti. Ale o mladom neviem.

sanatadharma
11. apr 2018

Prosím vás, neviete niekto či pani doktorka Beáta Budayová berie nové pacientky? Ďakujem 🙂

zaba_v_ponozke
11. apr 2018

@sanatadharma urcite. Ja som k nej nedavno prestupila. Ale je dost draha, pracuje u primara v ambulancii a on urcuje ceny.

sanatadharma
12. apr 2018

@zaba_v_ponozke Ďakujem za odpoveď 🙂 Mne to nevadí, čítala som o nej množstvo skvelých recenzií a hádam ani jednu zlú tak by som chcela prestúpiť k nej.

zaba_v_ponozke
12. apr 2018

@sanatadharma je mila, vela vysvetli, taka kludna, nikam sa neponahla. Dlho k nej nechodim ale tiez som k nej presla z toho isteho dovodu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre