Februárovky 2018

morandia
1. dec 2017

Ahojte mile mamicky, najde sa ru mamicka ,ktora bude rodit vo febr. ,v Saci ...potrebujem poradit ,co si beriete pre babatko do porodnice, aku velkost ,oblecenie, ci to nie je potrebne ?tam daju? Ja vobec netusim aku velkost a co , bude sekcia.Dakujem:slight_smile:

zuzik307
1. dec 2017

@morandia oblecenie staci len na cestu domov, v nemocnici obliekaju do svojho erarneho...

morandia
autor
1. dec 2017

@zuzik307 na 100% ? Viete my dat zoznam co je potrebne mat pri sebe pre babatko ,pre mna ?

zuzik307
1. dec 2017

@morandia na 100%, rodila som tam 2x...zoznam ti daju, ked zacnes chodit do poradne...ale v podstate nic specialne, mozes sa nachystat podla zoznamov, co koluju na nete...

morandia
autor
1. dec 2017

@zuzik307 ok, dakujem 😉 a ked si tam rodila 2x bola si spokojna?

mirkamirko0809
1. dec 2017

A vsak si uz rodila,tak vies co do nemocnice,vsade je to iste!

morandia
autor
1. dec 2017

@mirkamirko0809 ano viem co ,rodila som ,ale pred pomali 6rokmi ,za ten cas sa mohlo co to pomenit...

mirkamirko0809
1. dec 2017

@morandia tam sa nema co zmenit odrodis a ides dalej😀

morandia
autor
1. dec 2017

@mirkamirko0809 myslim skor veci, niekde davaju v nemocnici babatku oblecenie a pod.,niekde zase musis doniest veci ,viem ze na istatnych veciach sa nema co zmenit.... a zase je right zdiel prirodzeny a cisarskt, prvy som mala prirodzeny, druhy bude planovana sekcia..

teduazemer
2. dec 2017

Pridam sa do fora,nech mam prehlad 😅 Kedy mas termin? 🙂

morandia
autor
3. dec 2017

@teduazemer ja? Ak ano ,tak 27 febr. ,ale bude skor ,kedze sekcia ,to este nemam datum ...

teduazemer
3. dec 2017

@morandia A preco sekcia?
Ja 10.2 🙂

morandia
autor
3. dec 2017

@teduazemer do porodnych ciest sa mi tlaci nejaka tepna a pri prirodzenom by mohla prasknut ,pod tlakom , tak musim sekciou, tam hrozi vykrvacanie pre mna aj malu 😞

morandia
autor
3. dec 2017

@teduazemer a kde sa chystas rodit?

teduazemer
3. dec 2017

@morandia Tak dufam,ze ti to dobre dopadne :(
Do Šace 🙂

morandia
autor
3. dec 2017

@teduazemer aj my Saca...Dakujem

kaciko7
27. dec 2017

@morandia ahoooj.Kedy maš termin?Ja 13.2 ale tym ze idem sekciou budeme skvor.Prve som tam rodila spontane a max.spokojnost.

morandia
autor
27. dec 2017

@kaciko7 ahoj 😆 termin mam 27 febr. ,ale tiez hrozi sekcia ,tak to bude skor,no to este netusim kedy

kaciko7
28. dec 2017

@morandia tak napis potom .Mozno sa tam stretneme😊Ja uz predychavam.Mam zapaleny sedaci sval mala.mi nanho tlaci no jedna katastrofa.Uz len vydrzat☺

morandia
autor
28. dec 2017

@kaciko7 dobre ,aj ti napis a drzim prsty, uz nech to mame za sebou.😁

kaciko7
3. jan 2018

@morandia Tak presne strasne sa tesim.na februar😂😂😂buduci tyzden idem Šaca a da mi.konečny termin sekcie tak ich trošku posúrim☺

morandia
autor
3. jan 2018

@kaciko7 ja este nemam konecny termin ,15-teho idem na poradnu..

kaciko7
4. jan 2018

@morandia ja taktiez buduci tyzden mam volat dosedlovi nech sa.objednam.na poradnu tak uvidim ktoreho.Uz sa neviem dockat😂nech sup sup daju termin a mala je s nami😇🤗kazdym dnom sa citim katastrofalnejsie.Teraz mi zacali zas migreny a sedaci sval strasne problemy robi no vsetko toto stoji za tommale stvorenie

morandia
autor
4. jan 2018

@kaciko7 Dosedla je v Saci?

kaciko7
22. jan 2018

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre