Ako užívať Femibion 2?

triesocka
16. jún 2017

Ahojte dievčatá, užívate niektorá Femibion2, ja od dnes by som ho mala začať používať ale neviem nikde nájsť ako sa má užívať a v lekárni mi nevedeli poradiť a doktorovi nechcem volať a otravovať ho..niekde som našla, že jednu tableku denne. Ďakujem za každú radu

l1991
16. jún 2017

Kazdy den uzijes jednu plnu a zaroven aj jednu priesvitnu tabletu. Cize beries kazdy den dve tbl(z kazdeho blistra jednu),balenie ma30+30 tbl cize jedno balenie je na mesiac.

l1991
16. jún 2017

A ako to,ze ti v lekarni nevedeli povedal?to je zaklad,a uz ked nevedia,tak je aj net a mali by sa pozriet(robila som v lekarni pred MD a si ma v celku rozosmiala 🙂) a mam dojem ze to na krabicke je napisane(presne neviem dlho som ju nedrzala v ruke,som na MD uz dva roky,zatial som na1)

triesocka
autor
16. jún 2017

Ďakujem za radu, nie v lekárni nevedeli aj si čítali leták a tam bola písaná jedna tabletka denne

l1991
16. jún 2017

Ono keby si to chceli precitat ako sa patri a vedeli kde hladat tak najdu 🙂 1+1sa berie,ale nuz aj taky ludia musia ,,pracovat,,len neviem si predstavit,ze by si sa prisla pytat na nejake lieky ktore su na recept,ze co by ti povedali 🙂

lubka3232
16. jún 2017

jasne 1+1. inak ja som na femibion počula aj rôzne názory, ale ja som ho užívala celé tehotenstvo a nebola som ani chorá a všetko bolo v poriadku 🙂

ewanell87
16. jún 2017

Femibion je super! (aj keď koluje taká fáma, že sa po ňom rodia väčšie detičky, ale tak to môže byť len hoax/zhoda náhod 😉 ) Uživaš tak, ako spomenula @l1991 Tiež nechápem, že ti nevedeli v lekárni poradiť, ale tak ľudia sú rôzni 🙂 Prajem pekné tehotenstvo! <3

peta2202
28. júl 2017

@ewanell87 samozrejme, ze to moze byt zhoda nahod. Taktiez som ho uzivala a mala sa narodila s peknymi, povedala by som, ze az s ukazkovymi mierami, takze ja takymto veciam neverim nejako. Vlastne ani nerozumiem, ze preco by sa mali rodit vacsie, ved dostavaju len to co potrebuju 🙂

flofli
28. júl 2017

Babule chcem sa vás spýtať. Moja sestra je teraz tehotná, čakajú s mužom prvé bábätko a lekárka jej odporučila aby začala brať nejaké vitamíny s kyselinou listovou. Ale už nie je na začiatku tehotenstva preto by chcela vedieť od koľkého týždňa tehotenstva sa berie táto dvojka 🙂

l1991
28. júl 2017

Myslim,ze od ukoncenia 12tt cize od zaciatku 13tt(nemsm u seba krabicku nie som si ista ale ,myslim,ze takto 🙂

marylinmary
31. júl 2017

@flofli dobre ti @l1991 napisala 🙂 Je vhodne ho uzivat od 13tt. Taktiez som ho uzivala, skoda, ze nezacala s uzivanim vitaminov skor, ale osobne si myslim, ze radsej zacat v 13tt ako vobec. Aspon nejake vitaminky to dietatko bude mat. V kolkom tyzdni tehu sestra je? Kamoska je teraz na zaciatku piateho mesiaca a tieto vitaminy uziva, teraz pred par dnami jej doslo balenie tak si kupila nove a mala v nom aj tetovacky, tak hned mi fotku posielala 🙂 Celkom mile, nie? 🙂

peta2202
3. aug 2017

@marylinmary jeeeejo to je krasne 😍 to teraz su take tetovacky v baleni ci ako je to? Ja ho este mam musim vyuzivat, aby som si nove balenie mohla kupit, ale neviem na ake brusko by som si ja tetovacku vytetovala, kedze malicka je uz na svete 😅 Napisala som, ze malicka, ale rastie tak rychlo ako z vody, normalne az nechapem 😲

marylinmary
21. aug 2017

@peta2202 aj mne sa to paci. Hej, hej, ze to je v baleni, ze ked si kupis duopack. 🙂 Hahaha tak to ano, uz ked nie je brusko, tak uz to je tazsie s tymi tetovkami, keby bolo brusko, tak by to bolo super. Ze aj nejake ine su, nie len taketo srdiecko, asi by sme mali zostat opat tehu aby sme mohli si taketo tetovacky lepit na brusku 😝

laurakrauz
17. okt 2017

Ahojte, kupila som si pred 2tt nové balenie FEMIBION 2 no nemôžem ho kvôli iným liekom užívať.... Balenie je nenačaté, úplne cele, ak by mal niekto záujem posuniem za rozumnú cenu

zubrie
17. okt 2017

@laurakrauz pisem spravu

zu25
31. okt 2017

@laurakrauz Ahoj, ten Femibion ešte máš?

peta2202
29. nov 2017

@zu25 zohnala si tieto vitaminy, ci nie? Napadlo mi, ja som si zvykla obcas objednat aj cez internet, ked boli nejake balenia vyhodne alebo nieco take a inak normalne som v lekarni kupovala, ak sa ti nepodari takto zohnat 😉

helena1982
30. nov 2017

baby ahojte, o tychto vitaminoch som sa dozvedela az teraz, premyslam, ze ci v mojom pripade ma este zmysel sa na nieco taketo dat alebo je to uz zbytocne a mam to nechat tak? som trosku na vazkach a neviem co by som mala spravit, viem, ze dost neskoro toto zacinam riesit, ale tak hovorim si, ze radsej neskor jak nikdy ci pri tomto to neplati?

marylinmary
15. dec 2017

@helena1982 jasne, ze ano, ved tie vitaminy dietatko potrebuje aj teraz, ked si uz v 33tt 🙂 Je fajn ich uzivat aj ked uz porodis a budes kojit, takze ja keby som na tvojom mieste, tak tie vitaminy este tomu dietatku dam 🙂

vektricka16
26. jún 2019

Dievcata a mozem uzivat femibion 1 aj v druhom trimestri?mam este jedno cele balenie na jeden mesiac a neviem co s tym...

matuska96
18. máj 2021

Ahojte mamičky..už dlhšiu dobu sa mi nedarí otehotnieť.. preto sa chcem opýtať ako je to s febiom tabletkami...mam sa poradiť s dr o tom alebo ako? Zatiaľ mi dal Lady Vita (kyselina.listova)keďže mam vraj policysticke vaječníky....aký je váš názor na to?

marylinmary
31. máj 2021

@matuska96 toto sme aj my mali, co som sa ja naplakala, ked sa nam nedarilo. A pocas jedneho vysetrenia mi doktor spomenul, ze nech vyskusam aj vitaminy, lebo som podstupila rozne vysetrenia a vsetko bolo v poriadku, tak som si kupila Femibion, ten som zacala uzivat a pozri 🙂 Mam uz pomerne velkeho zdraveho syna 🙂 Nie je na skodu uzivat nieco, co obsahuje ovela viacej toho ako len kyselinu listovu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre