Určil niekomu MUDr. Grochal pohlavie už v 12-13 tt ?

7. jan 2020

Ahojte dievčatá, určil niekomu grochal pohlavie už v 12-13 týždni? Na Tom prvom sone? Ďakujem

amazony
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snehulienka8
7. jan 2020

ja som sa docitala, ze az v 15tt je tvarovanie/rast genitalii plodu v takom stadiu, ze sa da povedat to bude chlapec/dievca, skor je to vraj len tipovanie a ani v tom 15tt to nemusi byt jasne vidiet..ak vobec

vevesh
7. jan 2020

@snehulienka8 da sa to uz od 11tt.- treba dobre sono a dobre vediet merat (mera sa totiz uhol lonovej kosticky, kedze v tomto stadiu je pohlavny organ rovnaky u oboch pohlavi).

snehulienka8
7. jan 2020

@vevesh to ze je to rovnake u oboch viem..ze je tam rozdiel v dlzke lonovej kosti, som nevedela..dik za info😉

vevesh
7. jan 2020

@snehulienka8 nie v dlzke, ale v uhle - ak je to do nejakych x stupnov je to chlapec, nad je dievka...

mackos
7. jan 2020

mne babu a je to baba 🙂

autor
7. jan 2020

@mackos
@vevesh
@snehulienka8 ďakujem pekne 😊

nini1010
7. jan 2020

Jasne,uz v 12 tt sa da a mne sa trafili na morfo sone oba razy.Ked ma gyn.dobre sono a babo je dobre otocene tak to podla tej kosticky vie predikovat.Oni si sice robia alibi ze "pravdepodobne"a ze uvidime neskor,ale Grochal ak bude babo z profilubto vie povedat.

autor
8. jan 2020

@nini1010 dakujeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre