Grochal a určenie pohlavia

55minnie55
24. sep 2015

Určil vám pohlavie dobre? 🙂 🙂

nikusk1991
1. máj 2019

ahojte ja sa idem zajtra k nemu objednat..koli genetike...pretoze s krvi mam zvysene hodnoty na DS.. SLOS a Trizomie 18 co je edwardsonov syndrom..a male je 2 tyzdne pozadu s vyvinom..tak dufam ze mi len dobre spravy povie..som teraz v 17tt

siu04
1. máj 2019

@nikusk1991 ahoj.toho edwardsona mala aj moja kamoska z krvi a tusim aj tvoj rocnik je a u Grochala vyslo vsetko ok a mala je uplne zdrava.Pri tomto teste vraj staci ze si otehotnela neskor alebo skor ako ti vychadza podla ms a uz to skresluje.Tak mi to vravela moja dr.Drzim ti palce, napis ako si dopadla 😉

55minnie55
autor
2. máj 2019

@nikusk1991 ahoj, mne vyšli zlé tripple testy na DS teraz pri tomto druhom tehu...bola som u neho v20. tt..vsšetko podľa neho ok .... a takisto sme si zaplatili trisomy testy tam vyšlo všetko v poriadku ... stojí síce 350€, ale tak človek je kľudnejší ..

nikusk1991
2. máj 2019

@siu04 jasne hned dam vediet objednal ma na 18teho sobotu...len ako ono male bolo v 12tt iba tyzden pozadu a teraz uz je dva tyzdne..tak neviem preco sa to zvysuje..snad bude setko ok pretoze ako mat na troch syndromoch daku sancu s toho dve velke..ale verim tomu ze male je ok a pozadu je len skrz stres co mam..

nikusk1991
2. máj 2019

@55minnie55 no mne na DS vyslon 1 ku 7300 a na edwardsonov 1 v 18 a ten treti viac ako 1 v 5

cmaq
14. nov 2019

@rheia27 a čo ste prosím mali?

rheia27
15. nov 2019

@cmaq dievcatko, tak ako povedal

heln
23. mar 2020

Trochu oživím túto tému, lebo bola som na morfo sone v nemocnici, kde mi povedali chlapec. Týždeň na to mi Grochal povedal, že chlapec, pomeral bábätko, vytlačil papierik z ktorého mi sestrička napísala správu a tam je napísané dievča. Takže dnes ma môj doktor na kontrole dosť zneistil. 😀

siu04
23. mar 2020

@heln ktory tt?Grochal sa fakt este ani raz vraj nepomylil, tak som celkom zvedava 😁

derdia
23. mar 2020

Ano aj nam urcil spravne.....v 20 tyzdni to musi uz uuuurcite vediet....v 13tom sa moze stat omyl,ale urcite nie jemu....ja si myslim.

derdia
23. mar 2020

@nikusk1991 no asi to nedopadlo dobre....😕😣😔

heln
23. mar 2020

@siu04 tak on (Grochal) mi možno povedal dobre a len sestrička to zle zapísala, ale predsa len je to pochybnosť.

admontis
10. apr 2020

Pána doktora môžem len a len odporučiť! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre