Je už vo 4. mesiaci tehotenstva vidno bruško?

anndrea
12. mar 2006

Ahojte kocky...je uz vo stvrtom mesiaci tehotenstva vidno brusko?

nelika666
22. apr 2006

no jeden tyzden rozdiel tam je medzi nami..
a aj ja mam saty vzadu na snurovacku nastastie 😉
a 16tt uz je vela ked vezmem do uvahy ze mne zacalo rast brusko uz v 2.mesiaci 😅

zdstar
22. apr 2006

jaaj no ked si bola chuda tak to asi tak vyslo..ja som nikdy nebola prilis chuda, ale teraz to uz vidno... kazdym dnom viac..tak len dufam,ze sa fakt do tych svadobnych vmestim, aj ked je tam snurovacka a su "dobre site"...takze zekryku "chybicky"... 🙂 ..ale v popolnocnych uz budem na svoje brusko hrdaa 😀

nelika666
23. apr 2006

drzim palce 😉

anndrea
autor
3. máj 2006

Ja budem na svadbe @ 16 tyzden tak som zvedava ako to cele dopadne 😵

zdstar
3. máj 2006

anndrea 16tka je v pohodeee.. 🙂

mucilienka
3. máj 2006

ja neviem babulky, ja som v 14tt a uz to ide... 🙂

zdstar
3. máj 2006

u mna to zacalo az v tom sestnastom....a zatial je to este take "neviditelne"..ale ide to tiez 🙂

lienka82
15. máj 2006

Gratulujem.Tak ti poviem ja som vo stvrtom mesiaci a brusko uz vidno.Ked mas nejake volne oblecenie tak ani nie,ale ked mas trochu napnute na brusku tak ti povedia -joj take pekne okruhle brusko-ako to hovoria aj mne.A budu ti hladkat brusko a tesit sa spolu s tebou.Vsetko dobre 🙂

anndrea
autor
17. máj 2006

Dakujem Ti lienocka ((o: len som zvedava ako mi na poslednej skuske padnu svadobne saty, kedze budem akurat v 16 tyzdni...ale hlavne nech je babatko zdravucke, no nie? 🙂

ivankaalenka
17. máj 2006

Uvidis, ze to nie je vidno, teda, pokial si zatial nepribrala, pozri si moje fotky, ja som bola v 19 tyzdni. 😉

zdstar
17. máj 2006

ahojte babule.. no tak ja som bola v piatok na skuske..(budem na svadbe v 20tom tyzdni)..a esteze som mala dvojo siat rezervovanych...lebo jedny z nich uz boli malicke.. 😀 ...kym brusko rastie zatial je dobre.. 😀 anndrea drzim paste..

anndrea
autor
18. máj 2006

Dakujem...ved to musime nejako zvladnut... 😀

aktak
18. máj 2006

ja som v 12 tt a nic moc, skor sa moze zdat ze mi trci slaninka tak sa snazim brusko bud vtiahnut alebo ked sa napapam tak uplne uvolnit aby to nebolo take medzi 😅

nika.r
18. máj 2006

pamätám sa na jednu časť v Step by step, kde Carol čkala bábätko a nosilo tričko so šípokou na brucho a nápisom Baby, aby si nikto nemyslel, že je náhodou obézna... 😉

aktak
18. máj 2006

to som nevidela 😀 ale ja by som tak rada uz mala brusko, aby som si pripadala tak uplne terhotna, teraz v 3om mesiaci vazim stale menej ako kamaratky tak ma to aj stve
ale uz mi dost ludi povedalo ze inak vyzeram, ze zdravsie a stasnejsie (co nechapem lebo mi je skoro cely den zle tak sa tvarim kyslo) ale ja na sebe ziadne zmeny nevidim 😵

nika.r
18. máj 2006

možno z Teba žiari psychická pohoda a radosť, že čakáš bábätko. také veci vidno niekedy viac ako fyzický vzhľad. 😉
neboj, keď nebudeš vládať zašnurovať topánky, budeš spomínať na tretí mesiac. 😀
/píšem tu ako dáka skúsená mamička 😅 , hoci nie som veľmi "kompetentná"/

lienka82
20. máj 2006

ivankaalenka tebe to ani nebolo tak velmi vidno ale nieco sa dalo tusit.Inak mas krasne fotky v albume.aktak nieje dobre ze si este nepribrala,lebo babo musi predsa papat a rast.Ale mozno ta to este caka.Ja mam 19 tyzdnov a doktorka mi povedala ze som pribrala malo.a to mam 4,1 kg viac.ale povedala ze to je okej mohla by som pribrat viac ale nemusi byt.Na moju vysku je to vraj optimalne.Mam 164 cm a teraz 64,1 kg.Tak tak 😉

lienka82
20. máj 2006

inak andrea neboj este do siat vojdes.moja teta sa vydavala ked bola v 5 alebo 6 mesiaci.A bavila sa vynikajuco.Drzim palce na svadbe.A ziadny sterss. 😉

dea
20. máj 2006

Ahojte takze ja som teraz v 15tt a na mne to uz poriadne vidno, ja som mala brusko aj predtym,, ale tento tyzden sa mi moje brusko pekne zvacsilo, a svadbu mam az na buduci tyzden, takze mne je ho uz v stvrtom mesiaci vidno. Kazdy den ked vstanem tak je to brusko vacsie a vacsie, a zatial som pribrala len 2 kg, ale na mne to vidno akoby som pribrala nejakych 5 - 6 kil

sue
20. máj 2006

Babuľky, ja by som tak s vami menila...aby v brušku bolo, aj keby ho bolo vidno...aj keby som sa nemala do šiat vmestiť a zháňať na poslednú chvíľu...držím vám i vašim drahúšikom (veľkým i bruškovým) všetko NAJ...buďte hrdé na to, že ste maminky... 🙂

mirka
21. máj 2006

sue, ďakujeme 🙂
aktak, aj mne sa zdalo v tom 12 tt, že skôr slaninka ako bruško, ale teraz som už v 18 tt, čo je stále 4-tý mesiac a bruško už je tehotné 🙂 a vytešujem sa, len keby nebol taký problém so zháňaním nohavíc 😖

aktak
21. máj 2006

mirka, s tymi nohavicami bude asi fakt problem, tiez neviem kde si kupim teh.veci ale sak obeham co najviac a snad sa neco pritrafi 😎 ja idem v 16 tt na svadbu tak som zvedava ci uz to bude vidno 😵

mirka
21. máj 2006

bude, tak trošku, ale už bude 😵, my ideme za 2 týždne 🙂

lienka82
21. máj 2006

Dakujeme Sue.A prajem ti aby si aj ty pocitila male pohyby v brusku...Drzim palce.. 😉 pa

dea
22. máj 2006

no baby a ja sa v sobotu vydavam, tiez som teraz zhanala saty po redovom tanci, no ale v satach som vizerala ako v mechu, takze zajtra musim zohnat nohavice a nejake pekne topko navrch, tak dufam ze sa mi to podari, lebo inac neviem v com si to odtancujem, najvacsi problem mam vsak s prsiami, uz som si musela kupit novu podpiru,velkost F, takze u mna je toto najvacsi problem

ivanka592
30. jún 2007

babusky mne coskor zacina 4mesace a brusinko je malinke takmer rovnake ako pred tehu 😉

benabianca
30. jún 2007

no pri prvom som mala brusko uz v 8.tyzdni a pri druhom az zaciatkom 5.mesiaca.A vraj pri druhom dietati je brusko viditelne skor,nepravda.

maca793
30. jún 2007

pri dvojičkách som v 4mesiaci vypadala ako pred pôrodom a teraz som ani do 6 mesiaca nevedela vlastne okolie, že som tehotná. záleží len na genetike.

hviezda
1. júl 2007

ja som v polovici 4. mesiaca a nevidno nic.. teda - vidno asi tolko, ako ked som sa predtym na obed dobre najedla.. proste nemam ho ploche, ale myslim, ze nezasväteny to nevidia 🙂. ale svagrina mi povedala, ze ked cakala prve, tak ona uz v 3. mesiaci vyzerala ako v 6tom 🙂

kiwuska
1. júl 2007

Ja som sa vydaval v stvrtom mesiaci s dvojickami a moc to este vidno nebolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre