Je už vo 4. mesiaci tehotenstva vidno bruško?

anndrea
12. mar 2006

Ahojte kocky...je uz vo stvrtom mesiaci tehotenstva vidno brusko?

zuzannas
2. júl 2007

Ahojky, na mne to zacalo byt vidiet asi v 19tt 🙂

cubatour
2. júl 2007

ahojte, no ja som mala dost brusko uz v tretom 😅 je to indi vindi, inak mam aj fotky v albume, tak snad..

zlobivco
2. júl 2007

ahojte, ja koncim 4.mesiac a je to vidno dost, takze budem asi velika. ale dvojicky necakam. je asi fakt, indi vindi. 😉

franziska
2. júl 2007

ahojte,

tak ja som bola v 17 tyzdni este "plocha", ked som bola na odbere plodovej vody tak sa ma pytali lekari "a brucho mate kde". Neboj ono to vyskoci 😀
Mne to bolo vidno tak od 21 tyzdna

angua27
2. júl 2007

ja som mala pocit, že je to snáď na mne vidno už od začiatku. 😀 ale podľa foto a reakcie ľudí, to začalo byť vidieť až od toho 4. mesiaca. zato teraz vyzerám už občas ako pred pôrodom, hlavne keď sa malý natlačí dopredu. 😉 myslím si však, že je to indi-vindi. veď pozrite album.

zucha
2. júl 2007

no, mne malinko vykuklo brusko uz okolo 11tt - ale videl to iba ten, kto ma poznal uz predtym. Teraz som v 17tt a uz to naozaj vidno.

ista
4. júl 2007

Mne zacalo byt vidno brucho vlastne az tento tyzden, zavisi ci si prvorodicka,lebo vtedy neskor. A tiez ci mas pevne brusne svalstvo a tiez od vysky a typu postavy (udajne vyssim zenam to vidno neskor,je to aj u mna).

jankasnv
4. júl 2007

Baby co ste v 4 mesiaci...budte radi ze mate este male bruska..neskor sa budete citit ako balony 😒 ..a pridu probleemy ako palenie zahy, problemy s dychanim a ked lezi moc vysoko tak pride aj zvracanie.. 😖 aj ja som chcela mat brusko hned ale teraz by som bola rada keby sa to uz narodilo 🙂

lubkaaa
18. júl 2007

ja som v 4.mesiaci nemala viditeľné bruško. vydávala som sa v 20,tt a nebolo to vidno-len to všetci vedeli, tak to aj videli..(:

bubwajz
13. jan 2010

Ahojte, som v 15tt a brusko mam este velmi malinke, skoro ho nevidno. Pocula som, ze ho zacina byt vidno az v 5.mesiaci...

katka22r
13. jan 2010

bubwajz moja ja som v tvojom tyzdni ziadne brusko nemala zacalo mi vykukat az v 6 mesiaci zalezi od toho ako je ulozene

ninkaa89
13. jan 2010

no baby ja som v 8tt a uz mi ho je vidno, je sice male, ale vidno 🙂 je to v poriadku? ci u kazdeho je to asi individualne ze?

barbina182
13. jan 2010

Ahojte ja som brusko nemala až v 5.mesiaci...kuk foto...v 20tt mi ho bolo az vidno... 😉

pepppe
13. jan 2010

ahojte ja som v 15tt a si myslim,ze brusko uz trosku vykuka,,neviem mozno si to len namyslam,ked chcete kukuk album,,,,ale u kazdeho je to inak

mywiel
13. jan 2010

Mne bolo vidno a pri druhom tehotenstve je to vraj vidiet este rychlejsie resp. je vacsie brusko rychlejsie nez pri prvom. 😉

vejula
13. jan 2010

No tak mne bolo vidno bruško už v 3 mesiaci, a to celkom dosť... Je to indivindi... Niektorým kočkám ani v šiestom ešte poriadne nevidnoa bábatká su v poriadku a možno väčšie ako tie vo velkých bruškách.

zuzajka4
13. jan 2010

Ahojte 🙂 Ja som pri prvom bábätkú mala bruško až v polovici piateho mesiaca a teraz pri druhom mi začalo pomaly 'vykúkať ' už v 16tt 🙂

kukucka26
13. jan 2010

je to pravda pri druhom je vidno brusko skor ja som druhy krat tehulka a teraz som 3 mesiace a mam pekne male brusko, prve mi bolo vidiet az skoro koncom 5 mesiaca a potom sa to rapidne zväčšovalo

medinila
13. jan 2010

Caute,ja uz so v 14tt a tiez sa mi ziadne brusko neukazuje a nepribrala som zatial ani kilo.A to sa tam schovavaju dve deti.Až som mala obavy či je to v poriadku.Minulý týžden som bola u lekárky a vraj su v poriadku a zodpovedaju aj velkostou k danému týždnu.

lucia.kl
13. jan 2010

ahoj. ja som 15tt a konečne sa mi začina bruško ukazovať, tiež su tam dve, to keĎ sa rozbehne, tak potom budeme mať take sudky pred sebou 🙂

adelaine
13. jan 2010

..ahojte, ja brusko mam, vyskocilo mozno 2 tyzdne dozadu, predtym som mala akokeby nejaky spek 😀 t
eraz je to brusko...aj ked je pravda, ze mne nerastie velmi dopredu, ale dost do bokov, vyzera to dost objemne...ale nevadi.
..neviem od caho to zavisi, mozno aj od toho, ze som doteraz od zaciatku pribrala 4 kg 😖 tak sa to muselo asi niekde odrazit..

alenk
14. jan 2010

ja som na zaciatku tretieho, a uz to je vidno. zakryvam ako sa da, lebo som to este v praci neoznamila 😉 to je ako na potvoru 🙂

bambulka333
14. jan 2010

ja som na konci 3 mesiaca a tiez uz trosku vidno...v druhom mesiaci som chytila sok, ze ake brusisko mam, ale mala som problemy s travenim a bola som nafuknuta jak zaba 😀 momentalne je to take normalne, ale napr. mamina si vsimla ze mam brusko v polke tretieho mesiaca, asi sekundu predtym ako som jej to oznamila 😀 ale mamy to vidia vzdy 🙂

vefi89
14. jan 2010

addelaine, aj som v tvojom tt bola+ 8kg, takže si nelám hlavu..a teraz mám +17kg 😀 😀

dobi382
18. máj 2010

ahojky som v 3 mesiaci brusko mi je len vidiet troska bojim sa ze sa mi uz nezvecsi

dobi382
18. máj 2010

ahojte mam taky problem mam mensie bolesti nie su to ani bolesti pod bruskom cize v maternici je to normalne:-O

lussy211
17. sep 2011

@cukrikk Ja som v piatom a bruško nemám, pošlem Ti fotku?!Kľudne aj zo sona. 😠

lussy211
17. sep 2011

@zdstar No ja som tiež chudá a nevidno:D

dani84
17. sep 2011

u mna nebolo nic vidno az do polovice 5. mesiaca 🙂

lussy211
17. sep 2011

@zuzannas Tak to sme dve 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre