Je už vo 4. mesiaci tehotenstva vidno bruško?

anndrea
12. mar 2006

Ahojte kocky...je uz vo stvrtom mesiaci tehotenstva vidno brusko?

kamilecka
12. mar 2006

Ahoj 🙂 gratulujem v prvom rade. Moja kamoska je v 2.5 mesiaci a jej uz zacina byt vidno,ale zasa ona je taka ze na nej vsetko vidno. Ale myslim si ze v 4 je to pohoda,malicke brusko je zlate 😉

cukrikk
12. mar 2006

ahoj mne bolo vidno brusko brusko v 5tom mesiaci 😉 a potom to uz islo ako lavina 😀

lara1znk
12. mar 2006

Anndrea, gratulujem aj ja. 🙂 U kazdej tehulky je to ine. Jedna moja kamaratka sa vydava v 4-mes. a nebolo vidno vobec nic. A dalsia kamoska uz bola takmer pred porodom a vyzerala akoby len trosku pribrala na brusko, vobec nie ako tehotna zena.
Kazdopadne 4-mes. je este v pohode, len take malinkate brusko.

cukrikk
12. mar 2006

ja negratulujem lebo keby je asi v 4tom mesiaci tak sa nepyta ci vidiet brusko nie asi by to videla? 😀

metal_ada
12. mar 2006

awoj 🙂
ja som vo stvrtom a mne je vidiet ako ked sa velmi prejem xi. svadbu mam o mesiac, tak dufam, ze to este nebude ziaden extrem. aj moja sestra sa vydavala, ked bola v piatom mes. ale ona je taka stihlejsia, tak malo-kto si to aj vsimol na nej.
ako to tu uz bolo povedane, je to individualne

madeleine
13. mar 2006

ak riešiš svadobné šaty, určite nie korzet cez brucho... mohla by si dieťatku ublížiť...

liska
13. mar 2006

anndrea,ja pomaly koncim 5.mesiac a brusko mi tak trosku vyslo az teraz posledne cca 4 dni,ale ak by som potrebovala,dokazem ho este v pohode zamaskovat oblecenim 😉 je to velmi individualne,kazdopadne vhodne svadobne saty urcite vela veci vyriesia 🙂

tilly
13. mar 2006

pozri si môj svadobný album, či bolo vidieť, bola som v 20 tt

samera
13. mar 2006

moja svagrinna sa vydavala vo 4 mesiaci a mala korzet, bolo to trosku vidno, ale ti co nevedeli, si to nevsimli.....nemozes ten korzet moc utiahnut...... 😒

emjee
13. mar 2006

je to indi-vindi ja tehotna nie som a brusko mam aj tak 😀 ale to je o inom 😀

adkag
13. mar 2006

emjee, tak to sme dve 🙂

anndrea
autor
14. mar 2006

Caute kocky.Tak Vam velmi pekne dakujem za Vase rady 😀 prajem pekny den

evelyna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka111111
17. mar 2006

no ja som v 4 mesiaci a brusko mi uz riadne trci a v aprilz svdba asi sa uz ani do siat nevojdem ale pred otehotnenim som nemala uplne ploche brusko tak asi aj koli tomu 😠

metal_ada
17. mar 2006

no ja tiez nepatrim k najstihlejsim a k tomu este aj moje babo v 18tt, hm uvidime... mam korzetove saty, ale iste sa nebudem do nich stahovat a robit zo seba stihlu, to ani nie som a a ni nechcem. nech vidia aj moje babo, nehambim sa za neho. korzetove su mozno aj vyhodou, ak sa viazu, tak sa aspon daju lepsie prisposobit momentalnemu stavu nevesticky 😉

masa
17. apr 2006

Čafte babenky...Som v 27 týždni, a mne bolo vidno brušino už v 4 mesiaci.......

sunny6
17. apr 2006

Mne ho uz bolo vidno v 3,5 mesiaci.
Masa ako prezivas tehotenstvo,bude girl or boy? 😉

bianca
17. apr 2006

Ahoj.Taktieš gratulujem.
U kazdeho je to individualne.Niektore maminy(a to us mi ich prešlo pod rukami haba kuk)pokial neukazu teh.knisku nepoznaš ani v 5mes.vinimocne i v 6mes.,no niekomu stacia 2mesiace a us sa nieco risuje.

mercy
19. apr 2006

Mne ho bolo vidno už 2.mesiaci, je to fakt indivindi

zdstar
21. apr 2006

ahojte, rozmyslali ste uz nad satami po polnoci? ake si date? ..lebo ja budem mat podobny problem s bruskom..a este vooobec neviem ako to vyriesim..

nelika666
21. apr 2006

ja sa spolieham na to ze za ten mesiac co ostava do svadby sa nejak rapidne nezvacsim a tak som si nechala tie saty ktore som povodne chcela.. a aj keby som sa zvacsila saty maju vzadu snurovacku a daju sa aj upravit..
problem bude ked sa aj tak do nich nezmestim.. to si budem musiet hladat rychlo ine saty.. 😒

zdstar
21. apr 2006

nelika666 a v ktorom budes na svadbe? ...no ja tiez dufam,ze to uz az tak rast nebude...ale neviem neviem.. 😖 ja som uz rozmyslala nad nejakymi materskymi,co potom vyuzijem aj cez leto...takze este uvidim.. 😝

nelika666
22. apr 2006

ja budem na svadbe v 16tt.. a teraz uz teraz si ludia vsimnu brusko na mne kedze som stihla..
skus pobehat nejake obchody s materskymi vecami mozno najdes saty ktore by sa ti pacili a sadli ti alebo si daj saty usit
alebo si zober klasicke spolocenske saty ktore su volnejsie a strihovo vyhovuju brusku (napr tie ktore sa rozsiruju uz pod prsiami)..
a ja budem dalej dufat ze sa zmestim do mojich ale keby predsa nie budem hladat nieco na ten styl ako som ti napisala

mirka
22. apr 2006

ja som začala štvrtý a ešte sa mi ho darí úspešne schovávať, aj keď tí, čo vedia, ež som tehotná, to vidia 😅, ale keď sa riadne najem, tak to je koniec, to vyzerám ako v šiestom 😀

zdstar
22. apr 2006

no ja som uz zacala obehavat obchody na svadbu mi to pripada na 20tt tak uvidime ako to dopadne...aj nad takymi som rozmyslala,co sa pod prsiami rozsiruju...aj sa mi pacia... 🙂 teraz som v 15tt a brusko mi velmi nevidno...len akoby som bola stale dost najedena.. 😀

chrobaak
22. apr 2006

baby, a co takto saty v style 20.-30. rokov? tie su strihane so znizenym pasom a mozu byt i trosku nariasene. tam sa vam brusko poprace a navyse, pekne to ukaze... 😉

mirka
22. apr 2006

my ideme na svadbu keď budem v 20 tt, idem si dať šiť šaty, ktoré budú trošku obtiahnuté, nech ho vidno, riadne 🙂 to už aj tak neskryjem a nemám ani pred kým. Konečne sa budem môcť riadne najesť bez toho, aby som chodila potom so stiahnutým bruchom 😀

zdstar
22. apr 2006

no mirka Ty to mas lahsie, ale ja budem nevesta...no v bielych to nejako zanikne a po polnoci uz aj ja ukazem co "doma mame" 😀 a mozno si dam aj ja nejake usit...aj tak som take "akurat" pre mna nikde nenasla.. uz sa na to celkom aj tesim..

nelika666
22. apr 2006

no ved to.. len aby sme nepodrastli tak ze nas tie saty nakoniec na bruskach budu tlacit.. od tolkeho dobreho jedla 😉

zdstar
22. apr 2006

aale nastastie tie saty maju vzadu snurovacku a ta sa da uvolnit..podla potreby... 😀 takze myslim,ze s tlacenim problemy nebudu...a Ty ked budes len v 16tt tak to je pohodicka... 🙂 Ty uz budes mat svadbu za sebou a mna bude este cakat.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre