Kedy a čo kupovať bábätku na oblečenie?

fialkaann
24. okt 2018

Ahojte baby,

prosim poradte. Kedy ste zacali nakupovat oblecenie a co ste kupovali? Myslim tym, ci sa oplati kupit overaly, dupacky, teplaciky, puncosky .... ja sa v tom nevyznam a nemam tusenie, do coho budem babatko obliekat. Len takym obycajnym rozumom mi pride cudne kupovat mikiny, alebo gate na gombik, ked babatko bude v kociku a prikryte dekou. Nechcem kupovat vsetko naraz, no teraz je este pravdepodobne skoro. A ked ste nakupovali, s cim ste zacali? Je to pre mna taka velka neznama vsetko :D

sarahj
26. okt 2018

A pri nákupoch online sa dajú ušetriť nejaké peniaze pri použití stránky / kde vám vždy vrátia nejaké % z ceny nákupu 🙂

lacibo
26. okt 2018

@fialkaann máš pravdu, nepraktické veci nekupuj..zbytočné.. na začiatok : zásobu bodíkov - to je TOP! ( 10 ks), overalov na spanie (4 kS), dupačky (6 kS), zopár látkových plienok, čiapočky (2 ks) a niečo teplejšie navrch do kočíka ( mikinka, kabátik) ..prípadne overalík zimný..nám sa osvedčila aj zavinovačka na prvý mesiac a potom spací vak..hlavne nech sa to dobre perie a oblieka..napr. overaly z Lidla sú väčšinou super praktické..zvyšok dokúpiš hocikedy, teraz je všetko dostať a všade.. budeš sama vidieť čo potrebuješ..

marion09
26. okt 2018

Kuk môj bazarik,mám tam to čo na začiatok najviac potrebuješ😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre