Kolostrum v 28. týždni tehotenstva

evkakozickova
10. aug 2020

Ahojte som v 28tt a strašne mi vyteká z pŕs kolostrum hlavne večer je stoho špinavá celá posteľ aj pyžamo včera ma tak napadlo si to odstrieľať a ráno som vstala čistá na pyžame boli len pár kvapiek moja otázna však znie môžem si to takto odstriekávať každý deň ?

pibza
10. aug 2020

@evkakozickova zevraj to drazdi maternicu. ale nie som dr tak neviem..toto som pocula...lepsie je dat si podprsenku a tamponiky...hold toto bude cele kojenie ak budete mat mliecko

evkakozickova
autor
10. aug 2020

@pibza och keď ja v noci nemôžem zaspať s podprsenkou strašne ma to tlačí reže už som to skúsila ale vzdala som to a dala som ju dole

pibza
10. aug 2020

@evkakozickova no to verim...mam to podobne..a strhavam ju hned po prichode domov...alebo si skuste dat obtahnute tricko a len tamponiky a ze mozno to udrzi na mieste a splni ucel

ajka0207
10. aug 2020

@evkakozickova ak máš v pláne dojčiť, tak budeš spávať po pôrode v podprsenke, tak možno je načase si zvyknúť.

krisbar
10. aug 2020

Prave predvcerom som citala o tom, ake je super to zbuerat a mat potom pre pouzitie po porode. Bolo to tusim na IG jemne zrozeni.

evkakozickova
autor
10. aug 2020

@krisbar ja som tiež niečo také čítala ale bolo len písané že pár týždňov pred pôrodom alebo pár hodín 🙄neviem teraz ale či počas tehotenstva to môžem odstriekávať to som sa nikde nedočítate na poradni sa poradím s mojím gynekológom

krisbar
10. aug 2020

Post z IG jemme zrozeni

evkakozickova
autor
10. aug 2020

@krisbar takže až od 37tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre