Krátky spánok a časté močenie počas tehotenstva. Je to normálne?

lienka.
21. aug 2006

Som v 18tt a od 14tt mam problemy so spanim zaspim od lahnutia do postele za 2 hodiny.Spim asi 3 hodiny.No a este jeden problem v noci idem cikat asi 5 krat zda sa mi to dost,je to normalne?

lulu4
29. dec 2009

no ved esteze to maju vo vsetkom jednoduchsie tie nase potvory muzske 🙂)) Garonka ty si taky pokladik, vzdy ma vies ukludnit... len aj teraz mam pocit ze mi uz ide prasknut mechur, tak ja beziiiim zase na wc... ale musim aj vela pit ked tolko vycikam... musim na to davat bacha...
a ty ako manzel sa ti uz vratil?

nikush4
29. dec 2009

lulu ja mam cele tehotenstvo pocit ze ked vyjdem z wc... ze zase potrebujem ist ... a do siesteeho mesiaca som chodila tak ze som uz aj so zatvorenymi ocami popamati nasla zachod a uz smo ani nevnimala ze vstavam kazdu hodinu na wc 😎

garonka
29. dec 2009

lulu aj ja som sa v začiatkoch bala a bola neista, u mňa to bola katastrofa chodiť stale na cik cik a v nemocke ako som zbierala 24hod moč len na mňa civeli kde toľko chodím či tu vodu stále pijem 😀
drahy? ten sa prikmotri večer 😲 ale aspoň som sa normalne vyspala hoci každé dve hodky som vstavala na zachod

lulu4
29. dec 2009

nikush: tak to si ma potesila ze ty si take cik cik mala az do 6 mesiaca, viem ze to je individualne ale ja uz na wc tiez idem pomaly so zatvorenymi ocami uz si nikde ani nesvietim ked idem az na wcku 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre