• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Linea nigra. Máte ju?

11. januára 2016 
ahojte, mne sa spravila niekedy v 8. mesiaci. teraz budem mať 3 mesiace od porodu a stale tam je.mne sa žiadne chlpy neobjavili... :slight_smile:
1. nov 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nemala vacsinou je to u zien co maju matnu plet cize tmavsiu, ja som skor bledsia, ale netreba s tym nic robit po porode to samo opada. :wink:
1. nov 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně to přišlo nekonečné, než to po porodu zmizlo, ale rodila jsem v dubnu a v létě tam najednou nebyla :sunglasses:
21. nov 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja uz asi druhy tyzden pozorujem ako tmavne :grinning: ale este je taka slabucka...inac preco vam to tak strasne vadi? mne to je v podstate fuk, ci som predelena alebo nie
21. nov 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě je to taky celkem fuk, spíš mi to přijde vtipný,ale proč jí mám nakřivo? Mám snad půlku jinde než kde jsem myslela :grinning: ??
23. nov 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja ju nemam :unamused: a to som si i vsimla ze mi rastu pomensie chlpy na nohach :wink:
23. nov 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasom, třeba se ještě dočkáš :wink: , mě se udělala docela pozdě , nejdřív pod pupkem asi v 17tt a teď docela nedávno už i nad.
23. nov 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja tu ciaru tiez zatial nemam a to som v 27 tt..ale co neni moze byt vsak? Ale mam za to poriadne strie co ma stvu nez cela ciara, radsej keby sa mi ta spravila :slight_smile: A som typ pokozky tmavsej, takze ktovie od coho to zavisi ta ciara? A pupok mi tiez zatial nevybehol
23. nov 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evuse aj moja je kriva...ale ja nemam ano tvar sumernu...no a co...
tie strie by ma teda asi nastvali viac :angry:
23. nov 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som v 27t,nemam ani ciaru ani pupok vonku ani strie nemam natieram sa kremom od zaciatku Bonella,mam pekne gulatucke symetricke brusko :wink: zato ine problemy mam horsie.papa
24. nov 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa tiez ciara urobila az po 30. tyzdni, ale pre zmenu ju mam este stale :grinning: a to uz som 7 mesiacov po porode :grinning: ale pomaly bledne...
24. nov 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jsem při prvním těhu čáru vůbec neměla. Ani trošku. A při druhém mě ze dne na den vylítla málem až pod prsa!Ale nebyl to žádný široký pruh, jen slabá,ale hodně dlouhá tmavá čára. Jsem skoro čtyři měsíce po porodu a pořád je znatelná. Ale bledne :wink:
24. nov 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju mala este 7 mes po ukonceni tehotenstva...spod prs az dole ,dole,dole :slight_smile:
25. nov 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulinkab ja to mam tiez take ako ty.ziadna ciara ale tmave chlpky cez brusko.aj ja dufam,ze to zmizne :wink:
26. nov 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Ditka, si 470tt - si rekordmanka :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna sa doki spytal ze co mi operovali, ked mam taku jazvu na bruchu. A ja ze to je ta linea...skoro odpadol, ze taku este nevidel :grinning: :grinning: po pupok bola asi 2 cm siroka, nad pupkom uz taka tenucka. Teraz vidno len tu nad pupkom, ale len slabucko...
Inac ja som v tehu cela zhnedla, doktorka na porodnej sale ma chcela sprdnut, ze preco som chodila do solarka...takze asi aj preto som mala tu ciaru taku vyraznu...
26. nov 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..aj ja ju uz mam je sice slaba..ale uz je tammmm :wink:
29. dec 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri prvom tehu som ju mala ,teraz som 31tt a stale ju nevidim a pupok som nemala a ani nemam vypukly
23. aug 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V prvom tehu som ju mala velmi vyraznu, teraz ju nemam. A prave som v Mama a ja citala, ze pri ocakavani chlapca je linea negra takmer vzdy pritomna a pri dievcatkach nemusi byt, ale to je asi ako s tym spicatym a sirokym bruskom, povera :slight_smile:
29. sep 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupok je vraj zalezitost genetiky - cize nezavisi od toho, ako sa odstrihne atd. Tak isto, ci v tehu vytrca alebo nie - niekto ma taky pupok, iny onaky.
Lineu negru som nemala ani raz, ani naznak, a mam dve baby :wink: @zeleny_cajik
29. sep 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opytat mal niekto tu ciaru tak dlho ako ja? Mala uz bude mat 9 mesiacov o tyzden a ja ciaru stale mam, je trocha vyblednuta ale stale dost vyrazna. Uz mam pocit, ze mi ostane navzdy...ako sa jej zbavit?
26. jan 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asteri ahoj, moc te nepotesim, ale ja ji taky porad mam, sice hodne vybledla, ale je tam. a to je nasemu "robatku" uz 20 mesicu... :confounded:
26. jan 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ji taky nemam, nejrpve jsem se vydesila, ale mamca ji pry taky nemela:slight_smile:
26. jan 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@losice no veru, moc si ma nepotesila ale aspon viem kolko to este moze trvat, lebo doteraz som si myslela ze ako to postupne 9 mesiacov vznika tak to potom aj zanika 9 mesiacov ale u nas to nejako nesedi :confounded:
26. jan 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam a dokonca je nakrivo od pupka mi ide trochu dolava z mojho pohladu,je to smiesne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo. objevila se v 9-10tt. všiml si toho manžel :slight_smile:
11. mar 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám, ani v prvním těhu jsem neměla
11. mar 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam od 35tt asi a je ovela svetlejsia ako pri prvom tehotenstve :wink:
11. mar 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som svetlej pleti a mala som ju, ale nepamatam sa od ktoreho tyzdna...a mala som ju az nad pupok- skor potial, kde sa zrovna nachadzal koniec maternice..a isla pekne nakrivo..:slight_smile:)) nie cez stred bruska ale viac do prava..:slight_smile:)) a este stale je mi kusok pod pupkom vidno, i ked mam 19m po porode..:slight_smile:)))
11. mar 2012 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mám tú čiaru a ani niesom tehotná .. je to normálne ? mám 17 rokov.
14. jún 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok