Linea nigra. Máte ju?

janninnka
23. aug 2007

máte všetky svoju lineu nigru? 😕

nevesta
23. sep 2007

Moja linea negra sa objavila koncom 4. mesiaca a teraz ju mas uz aj od prs dolu 🙂

maca793
23. sep 2007

TAK TO STE MA NEPOTEšILI 😢

andrea.m
23. sep 2007

lineu negru som mala iba v prvom tehu a zmizla okamžite po pôrode.

biba12
24. sep 2007

Maca,

na pigmentove skvrny na tvari je lepsie poradit sa s koznou lekarkou , alebo v UStave lekraskej kozmetiky. Vybielia Ti ich. Je to lepsie robit v zime ako v lete. A budes musiet pouzivat na tvar vysoky ochranny faktor. Mne sa zacali robit pigm.skvrny na tvari, ked som vymenila antikocepciu. Zacala som brat Cilest a ten mi to sposobil. Lekarka mi potom zatrhla akukolvek horm.antikoncepciu. Pouzivam na tvar 50 faktor a pomaha to. Ale ja to nemam take hrozne, aj ked je to vidiet a casom tento zakrok urcite absolvujem aj ja.

emjee
12. jún 2008

luciar79 • 2d • Dnes o 14:12
Ako dlho ste po pôrode mali na bruchu túto čiaru? Mne nechce zmiznúť.Čítala som že zmizne hneď po pôrode alebo po prvej menštruácii.Menštruáciu som mala hneď po 6nedelí., ale čiara si tam svieti stále.Stále dojčím.

catrin1 • 1d • Dnes o 14:14
luciar ja ju tam mam tiez stale..ale ako som sa zacala opalovat,zacina mi to miznut... 😉

certica • 2d • Dnes o 14:15
luciar, som na tom presne tak isto. akurat som si to minule uvedomila, ason mi pripomina tehu 😎 ,ale vobec si nepamatam, kedy mi zmizla ta po prvom porode

bianca • 23tt • Dnes o 14:15
baby ja trosku od veci ale kedy sa vam objavila?

jahodka11 • 1d • Dnes o 14:15
kuciar, mne sa ju az nedavno podarilo trosku zosupat a nieco zmizlo same...tak sa neboj, mas dost casu 🙂

certica • 2d • Dnes o 14:16
bianca, mne az niekedy po 30tt

luciar79 • 2d • Dnes o 14:18
no jahodka11 veľmi si mňa nepotešíla, na verejné kúpanie môžem rovno zabudnúť.Ešteže má otec bazénik 🙂

jahodka11 • 1d • Dnes o 14:19
aaaale neboj, ved to je prirodzene, nemas sa zaco hanbit 🙂 mna viac trapi celulitida 😀

certica • 2d • Dnes o 14:19
luci a preco? to ti tak vadi? 😕

sammy • 1d • Dnes o 14:20
Tak sa podrzrte, ale mne tu ciaru stale vidno! Je uz o dost slabsia, ale vidno ju a to ma mala 8 mesiacov a menzes som mala uz 3x 😲

luciar79 • 2d • Dnes o 14:20
aj ano.čiara cez celý pupok a medzitým piercing 😀

ren1 • 1d • Dnes o 14:20
Luciar, neviem presne kedy zmizla, ale zmizla sama od seba... A ako vidis, tak mame 7 mesiacikov, tak neboj. Casu dost! A ako spomina Catrin, ide leto a opalovanim sa to rychlejsie strati... 😉

Bianca, neviem presne, tiez sa objavila "necakane", ale asi az tak v tretom trimestri, si myslim, ze som si ju zacala uvedomovat.... 🙂

certica • 2d • Dnes o 14:21
luciar, ber to tak, ze si vynimocna 😀 😎

martina46 • 1d • Dnes o 14:35
luciar79,
ja ju mam stale 😀
je malicko svetlejsia, ale iba malicko 🙂

deina • 1d • Dnes o 15:35
Sice je uz ovela svetlejsia, ale este stale ju mam. To by ma az tak netrapilo, ale stmavol mi aj pupok a ten je este stale taky tmavy a to veru vyzera divne. 😨

jahodka11 • 1d • Dnes o 15:42
deina, aj moj bol taky, lebo brucho sa scvrklo, aj pupok a tak to stmavlo, ale uz je ok...zosupala som to 🙂

ada78 • 1d • Dnes o 15:43
prave si kukam na pupok a stale ju vidno. 😕
sice len slabo, ale predsa.

deina • 1d • Dnes o 15:44
Zeby som si pupok vypealingovala? 😕 😅

jahodka11 • 1d • Dnes o 15:54
haha, skus, mne to islo normalne zosupat dole

mywiel
12. jún 2008

Ja nie. 🙂 Pocula som ze je to skor na tmavsej pokozke a ja mam dost svetlu. 🙂

krista
29. okt 2008

rendex1 • 1d • Dnes v 08:11
Ahoj holky... kdy vám zmizela ta černá čára, co se táhne od prsou dolu? Je to docela hnusná čára a né že by mi chtěla zmizet a to jsem už 3 měsíce po porodu????? Je to normální?

kalo
29. okt 2008

Ta čára od pupku je prý tmavá, když čekáte chlapečka...když holčičku, bývá světlá... 😉

sirinka
29. okt 2008

kalo ja som ju mala pri klarke tmavu a dost vyraznu....a zmizla ani neviem kedy, nejako som nezaregistrovala...teraz zatial nemam...

xena22
29. okt 2008

Nemala som ani prve dva razy ani teraz a nie som az takej svetlej pokozky - taky normal.Nevem od coho to zavisi,ale pobavila ja v seriali Ordinacia v ruzovej zahrade jedna pacientka,ktora sa na to stazovala doktorovi ze vyzera ako by sa opalovala cez skaru vo dverach 😀

sarkal
29. okt 2008

Tak já ji mám asi tak 3-4 týdny a to jen nad pupkem a hooodně slabounkou a přerušovanou..Pod pupkem mám jen hnusné strie 😖

daduda
29. okt 2008

ahoj holky, já tu čáru měla od puberty a to od pupíku dolů, pak v prvním těhu mi vyšplhala až mezi prsa, ztratila se asi do půl roku po porodu a to úplně celá, no a teď v druhém těhu ji nemám vůbec 😀 . nenapadá mě čím by to mohlo být 😅

modicana
29. okt 2008

Mne sa objavila asi tak pred mesiacom (teraz som 27 tt) a stale je tmavsia... Dufam, ze teda po porode zmizne... Ale sranda je, ze nie je uplne rovna, je nad pupkom smerom hore (dole vobec) a pri pupku zataca doprava. Zda sa mi to take srandovne 😀 Mna ale viac hnevaju take jemne chlpky okolo pupku, mate ich aj vy? Dufam, ze aj tie potom zmiznu...

trpezliva
29. okt 2008

ja som pol roka od porodu a stale tu ciarku mam..asi mi uz zostane natrvalo a v dalsom tehu sa mi objavi dalsia vedla 😀

jankapo
29. okt 2008

trpezliva, aj ja ju mam, omnoho svetlejsiu, ale stale je tam... 😉
kolko deti planujes? len si predstavujem ze budeme jak zebry... 😀

klarikaba
29. okt 2008

mozte mi prosim napisat co je to ta linea negra?len sa nesmejte ze to neviem, 😅

jankapo
30. okt 2008

klarika, taka viac alebo menej tmava ciara veduca cez brusko...cim ma tehula viac pigmentu, tym vacsia pravdepodobnost ze sa objavi...a po porode mizne...no...komu ako 🙂
daj si do googlu linea negra a klik na obrazky a uvidis

http://www.roda.hr/_upload/tekstovi/linea_negra...

🙂

sarkal
30. okt 2008

modicana já mám také o kolo pupku takové chloupky,jsou světlé,jemné,skoro nejsou vidět,ale jsou tam a někdy mi i stojí když se svléknu 😅

munu
30. okt 2008

ahojte tehulky
aj ja mam lineu negru 🙂 zatial este taka slaba a len od pupka dole, lebo som este len v 22.tyzdni, tak asi preto
a mozno ze uz ani viac nebudem mat 😉

beponka
30. okt 2008

ahoj. já jsem 26tt a zatím nic. ale za to pod pupíkem se mi začali dělat tmavé chloupky☹

evulinkab
30. okt 2008

Tak já jsem 30tt a vubec nic, žádná čára...Zato mám ale chlupaté břicho, to mě trápí teda dost.Kdyby to byly světlé chloupky, ale tohle jsou tmavé chloupky a ještě je jich dost.Já doufám, že se to po porodu vrátí do normálního stavu a bříško budu mít zase bez chlopuků

lenkabu
30. okt 2008

Já ji neměla celé těhu 😉

jankapo
30. okt 2008

Leni, asi preto ze si svetly typ, ako pozeram foto, aj vlasky aj oci ma svetle...ako som pisala, cim mamina tmavsia, tym ciarka vyraznejsia...vacsinou, isto su aj vynimky 😉

janka_fr
30. okt 2008

Mne sa linea negra objavila asi v 7 mesiaci pod pupkom a bola velmi tenka a slaba. Stratila sa asi 3 mesiace po porode.

zuzube
30. okt 2008

ivka ma 3 mesiace a stale ju mam, ktovie kedy zmizne.....a objavila sa, ked som sa opalovala🙂 a je dost vidiet 🙂

noangel
31. okt 2008

ja mela cca od 5 mesice tmavou tlustou krivou i chlupaty bricho 🙂

7 m po porodu svetla sotva viditelna kriva carka chlupy dikybohu pryc 😎

emjee
31. okt 2008

moja sa objavila okolo 10tt 😀

bzucinka
1. nov 2008

mne este furt nezmyzla .. a mam cca. 5 tyzdnov po porode... a dost je tmava ...a ja som blondava a bleda ... vytvorila sa mi okolo 7 mesiaca

certica
1. nov 2008

bzucinka, mne uplne zmizla mozno 4 mes. po porode a tiez sa mi spravila az tak koncom 7.mesiaca tehu

bzucinka
1. nov 2008

a brucho mam celkovo take tmavsie oproti zvysku tela.. a kozu mam taku smiesnu 🙂 .. volam to vodna postel ... aj ked ludia vravia, ze vobec nevidno, ze som nedavno rodila ... 🙂 asi preto, ze som nemala velke brucho a ani vela nepribrala ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre