Linea nigra. Máte ju?

janninnka
23. aug 2007

máte všetky svoju lineu nigru? 😕

cessy
1. nov 2008

ahojte, mne sa spravila niekedy v 8. mesiaci. teraz budem mať 3 mesiace od porodu a stale tam je.mne sa žiadne chlpy neobjavili... 🙂

mywiel
1. nov 2008

Ja som nemala vacsinou je to u zien co maju matnu plet cize tmavsiu, ja som skor bledsia, ale netreba s tym nic robit po porode to samo opada. 😉

garfieldmail1
21. nov 2008

Mně to přišlo nekonečné, než to po porodu zmizlo, ale rodila jsem v dubnu a v létě tam najednou nebyla 😎

sirinka
21. nov 2008

no tak ja uz asi druhy tyzden pozorujem ako tmavne 😀 ale este je taka slabucka...inac preco vam to tak strasne vadi? mne to je v podstate fuk, ci som predelena alebo nie

evuse
23. nov 2008

Mě je to taky celkem fuk, spíš mi to přijde vtipný,ale proč jí mám nakřivo? Mám snad půlku jinde než kde jsem myslela 😀 ??

jasom
23. nov 2008

Ani ja ju nemam 😒 a to som si i vsimla ze mi rastu pomensie chlpy na nohach 😉

evuse
23. nov 2008

Jasom, třeba se ještě dočkáš 😉 , mě se udělala docela pozdě , nejdřív pod pupkem asi v 17tt a teď docela nedávno už i nad.

krasulka
23. nov 2008

Ahojte, ja tu ciaru tiez zatial nemam a to som v 27 tt..ale co neni moze byt vsak? Ale mam za to poriadne strie co ma stvu nez cela ciara, radsej keby sa mi ta spravila 🙂 A som typ pokozky tmavsej, takze ktovie od coho to zavisi ta ciara? A pupok mi tiez zatial nevybehol

sirinka
23. nov 2008

evuse aj moja je kriva...ale ja nemam ano tvar sumernu...no a co...
tie strie by ma teda asi nastvali viac 😠

ditka1
24. nov 2008

ahojte baby ja som v 27t,nemam ani ciaru ani pupok vonku ani strie nemam natieram sa kremom od zaciatku Bonella,mam pekne gulatucke symetricke brusko 😉 zato ine problemy mam horsie.papa

alusha
24. nov 2008

Mne sa tiez ciara urobila az po 30. tyzdni, ale pre zmenu ju mam este stale 😀 a to uz som 7 mesiacov po porode 😀 ale pomaly bledne...

konja
24. nov 2008

Tak já jsem při prvním těhu čáru vůbec neměla. Ani trošku. A při druhém mě ze dne na den vylítla málem až pod prsa!Ale nebyl to žádný široký pruh, jen slabá,ale hodně dlouhá tmavá čára. Jsem skoro čtyři měsíce po porodu a pořád je znatelná. Ale bledne 😉

lienka79
25. nov 2008

ja som ju mala este 7 mes po ukonceni tehotenstva...spod prs az dole ,dole,dole 🙂

sysa04
26. nov 2008

evulinkab ja to mam tiez take ako ty.ziadna ciara ale tmave chlpky cez brusko.aj ja dufam,ze to zmizne 😉

norik1
26. nov 2008

No Ditka, si 470tt - si rekordmanka 😵 😵

norik1
26. nov 2008

Mna sa doki spytal ze co mi operovali, ked mam taku jazvu na bruchu. A ja ze to je ta linea...skoro odpadol, ze taku este nevidel 😀 😀 po pupok bola asi 2 cm siroka, nad pupkom uz taka tenucka. Teraz vidno len tu nad pupkom, ale len slabucko...
Inac ja som v tehu cela zhnedla, doktorka na porodnej sale ma chcela sprdnut, ze preco som chodila do solarka...takze asi aj preto som mala tu ciaru taku vyraznu...

dicinka1
29. dec 2008

ajojte..aj ja ju uz mam je sice slaba..ale uz je tammmm 😉

tinika
23. aug 2011

pri prvom tehu som ju mala ,teraz som 31tt a stale ju nevidim a pupok som nemala a ani nemam vypukly

zeleny_cajik
29. sep 2011

V prvom tehu som ju mala velmi vyraznu, teraz ju nemam. A prave som v Mama a ja citala, ze pri ocakavani chlapca je linea negra takmer vzdy pritomna a pri dievcatkach nemusi byt, ale to je asi ako s tym spicatym a sirokym bruskom, povera 🙂

zitaje
29. sep 2011

pupok je vraj zalezitost genetiky - cize nezavisi od toho, ako sa odstrihne atd. Tak isto, ci v tehu vytrca alebo nie - niekto ma taky pupok, iny onaky.
Lineu negru som nemala ani raz, ani naznak, a mam dve baby 😉 @zeleny_cajik

asteri
26. jan 2012

Ahojte, chcem sa opytat mal niekto tu ciaru tak dlho ako ja? Mala uz bude mat 9 mesiacov o tyzden a ja ciaru stale mam, je trocha vyblednuta ale stale dost vyrazna. Uz mam pocit, ze mi ostane navzdy...ako sa jej zbavit?

losice
26. jan 2012

@asteri ahoj, moc te nepotesim, ale ja ji taky porad mam, sice hodne vybledla, ale je tam. a to je nasemu "robatku" uz 20 mesicu... 😖

kacenka1111
26. jan 2012

Ja ji taky nemam, nejrpve jsem se vydesila, ale mamca ji pry taky nemela🙂

asteri
26. jan 2012

@losice no veru, moc si ma nepotesila ale aspon viem kolko to este moze trvat, lebo doteraz som si myslela ze ako to postupne 9 mesiacov vznika tak to potom aj zanika 9 mesiacov ale u nas to nejako nesedi 😖

ewka0012
26. jan 2012

ja mam a dokonca je nakrivo od pupka mi ide trochu dolava z mojho pohladu,je to smiesne 😝

svoba
11. mar 2012

jojo. objevila se v 9-10tt. všiml si toho manžel 🙂

andelka
11. mar 2012

nemám, ani v prvním těhu jsem neměla

misik1
11. mar 2012

mam od 35tt asi a je ovela svetlejsia ako pri prvom tehotenstve 😉

00matula
11. mar 2012

ja som svetlej pleti a mala som ju, ale nepamatam sa od ktoreho tyzdna...a mala som ju az nad pupok- skor potial, kde sa zrovna nachadzal koniec maternice..a isla pekne nakrivo..🙂)) nie cez stred bruska ale viac do prava..🙂)) a este stale je mi kusok pod pupkom vidno, i ked mam 19m po porode..🙂)))

alena209
14. jún 2012

ahojte, ja mám tú čiaru a ani niesom tehotná .. je to normálne ? mám 17 rokov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre