Mali ste bolesti v podbrušku v 22 týždni tehotenstva?

janus141
9. mar 2012

ahojte tehulky mali ste niektora v 22tt bolesti v podbrusku moj gynekolog mi dal 3krat dene magnezium ale stale nic bolesti neustupuju uz ich beriem skoro tyzden a ze vraj je vsetko v poriadku som z doli uzatvorena a robil mi aj ultrazvuk a vsetko je ok co ste robili vy ak niekto mal podobny problem dakujem vopred za odpovede 🙂 🙂 🙂 🙂

daniela00030
1. okt 2017

Ahojte, ja som teraz 22+3, od 17 tt mi tvrdne brucho. Dnes sa pridruzili aj bolesti v podbrusku, tak som sla radsej do nemocky vzhladom na to ze prvy porod som mala predcasny... hned si ma tu nechali na magneziove infuzky... dufam ze to povoli :(

ivkacmuk21
17. okt 2017

@daniela00030 ahoj chcem sa opýtať ako si dopadla s tými bolesťami lebo ja som 24tt a tento týždeň mi začali ako keby menštruačné bolesti len v noci som sa na to zobudila som znepokojena. žijem v Uk tak k doktorovi sa tu dostať to trvá.

daniela00030
17. okt 2017

Utekaj do nemocnice... ide o cas keby si sa nahodou otvarala tak to vedia zastavit ale ked uz prides neskoro tak moze sa stat ze porodis...a v tomto tyzdni to je strasne skoro :( ja som bola 8 dni v nemocnici, kontrakcie uz nemam len tonizacie, krcok drzi zatial ale musim mat kludovy rezim a lezat.

daniela00030
17. okt 2017

@ivkacmuk21
Ja som dnes 24+4 a uz tri tyzdne lezim... je to na nervy ale radsej takto ako by sa malo nieco stat...

ivkacmuk21
18. okt 2017

@daniela00030 dnes napríklad nič cítim sa lepšie zajtra idem k midwife tu tak jej to spomeniem.co znamenajú tonizacie?

daniela00030
19. okt 2017

@ivkacmuk21 su to nepravidelne slabsie kontrakcie. Ak ta to preslo tak super. Mne sa to zhorsovalo. Daj vediet ako si dopadla.

ivkacmuk21
22. okt 2017

@daniela00030 tak moja midwife vravela že sú to kontrakcie ale len prípravné to je všetko čo som zistila.odvtedy som to nemala tak hádam má už nebude nič strašiť 🙏

daniela00030
22. okt 2017

@ivkacmuk21 to je fajn, tak drzim palce ;)

marienka987
19. jan 2019

ahojte ja som 22 tyzdni a už od včera mi tvrdne bruško a od dnes mam na ľavom vaječníku také slabulinké vpichy ako ihla neboli to veľmi kto mal také iste problemi prosím pomocte mi to je moje prve tehotenstvo

annapompova
17. jan 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať som 18t a mávam bolesti podbrusku keď chodim alebo viac keď stojím a často chodím cikat je to ok alebo nie ďakujem.

lukasko12
3. aug 2020

@kajuska9999 dobre rano nebudem uz otravna na tej pohotovoati ze tam stale chodim s problemom ide mi o babetko aby bolo v poriadku kopanceky citim mierne

ivkaivkaivv234
9. okt 2022

@sudabe ahoj aj ja som mala silne bolesti podbruska ledva som chodila hospitalizovali ma s tým že som otvorená na špic prsta a mám zvýšené zapalove hodnoty načo mi podávajú výživy 2x denne aj antibiotiká 2x denne bolesti ešte mám ale uz nie tak časté a silne som tu 5 deň ako to zabralo tebe ak si náhodou pametas dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre