Maternica otočená dozadu a snažilkovanie

marianna044520
4. apr 2016

ahojte chcem sa poradit snazime sa o babatko a neuspesne pri sono vysetreni mi doktor povedal ze mam maternicu otocenu dozadu .moze mat stym suvis tazsie otehotnenie? dakujem

nikoletka_h
4. apr 2016

Po prvom tehotenstve sa mi tiez nahla maternica dozadu,a v pohode som otehotnela aj druhykrat,dokonca neplanovane 🙂 ale niekde som citala ze pri tomto probleme pomaha sex odzadu

maminkynafazulka
5. apr 2016

Hlúposť 🙂 ona sa otoci sama ked bude babo rast 🙂 aj moja bola vzadu aj moja mamka ju ma vzadu a to ma tri deti 🙂

misel0806
5. apr 2016

Ja ju mam tiez otocenu mam jedneho syna ktory sa mi podaril po roku. A o druhe sa snazim styri roky bez uspechu😊

labajka
5. apr 2016

Ja mam tiez otocenu dozadu a nam sex odzadu priniesol Jurinka😊

elenita
5. apr 2016

Ja mám tiež otočenú dozadu (je to tzv. retroverzia) a podarili sa dvojičky na prvý šup 😅
Ale mám ju tak stále, neotočila sa, je to vrodené.
Ale ktovie, možno to bolo prvýkrát náhoda a keby sme chceli ďalšie, nešlo by to tak ľahko...
Každopádne, dvojičky neboli splodené polohou odzadu... 😅

mischelin
5. apr 2016

Ja mam tiez otocenu a mam dve deti kt.boli na prvy sup😁

werci
5. apr 2016

Ja mam tiez otocenu dozadu a nezda sa mi, ze by som za to nejak tazsie otehotnela. Mam aj polycysticke vajecniky a trvalo nam necele 4 mesiace snazenia, nez to vyslo. Dolezite je skusat v obdobi ovulacie.

suz20
5. apr 2016

Mne sa otocila pri prvom porode a cakam tretie

ajko
5. apr 2016

tiež mám maternicu otočenú dozadu.. o prvé dieťatko sme sa snažili niečo vyše pol roka, ďalšie dve sa podarili na prvý šup 🙂