Meškajúca menštruácia a kŕče v bruchu

polovnicka92
3. dec 2017

Dobry den, ahojte, poslednu menstruaciu som mala 5.10.17.. v novembri uz neprisla( nikdy som nemala pravidelnu, cca tyzdnove meskanie no v oktobri mi prisla na 26den 🙂 )... Priznaky gravidity ziadn, len posledne dva tyzdne mavam vecer jemne krce v bruchu ako ked mam dostat menzes no a nic, sem tam pichanie vo vajeečnikoch, teh. test som si robila 30.11.17 a negativny. Mate niekto podobnu skusenost a bola tehotna?? 🙂 v piatok iddem k dr. dakujem za Vase odpovede a skusenosti 🙂

asia83
3. dec 2017

Dobrý deň. Podľa mňa by ste už príznaky tehotenstva mali mať. Tú zmenu žena jednoducho cíti, stačí si viac všímať samu seba. Chute, vône. Ja som to zistila tak, že som dostala obrovskú chuť na jedlo, ktoré som dovtedy ani odvtedy nejedávala, lebo som to proste nemala až tak rada. Uvarila som si to a keď som zjedla, zrazu som vedela, že som tehotná. Proste tá spokojnosť z toho jedla bola iná ako bežne. Doktor to určite vyrieši. Nech je to ku vašej spokojnosti.

polovnicka92
autor
3. dec 2017

Dakujem krasne za odpoved 🙂.. no co sa chuti tyka stale soom bola masova a nejak mi niekolko dni nejde. Uvidime v utorok teda.

asia83
3. dec 2017

Môže byť aj to. U každej je to iné. Odbočím, vraj chuť na mäso v tehotenstve znamená dievčatko, odmietanie mäsa chlapček. U mňa to vyšlo, ja som mala chuť na mäso (okrem kuracieho, pri tom ma napínalo) a máme dievčatko.

lavieenrose
3. dec 2017

to by si mala byt 8tt to by mali byt kolajnice na teste

polovnicka92
autor
3. dec 2017

@asia83 ano moze to byt cokolvek 🙂 no ja som uz poosledny rok mala dvakrat zivy sen ze som mala dievcatko a naozaj neopisatelny pocit z malinkej ako som citila ako ma potrebuje a usmievkala sa na mna uzasne, ale babo estee neplanujeeme 2 roky mam skolu ale ak pride bude 🙂 presne kuracie mi neberie, bud som sa ho za svoj zivot uz objedla alebo... neham sa prekvapkat

zuzanatribulova
3. dec 2017

Tiez mam problem s menstruaciou,ale sposobili mi to antidepresiva,uzivala som duphaston a nezabral som z toho nestastna,antidepresiva uzivam uz dlhsiu dobu neviete poradit co mam robit?

klaudiaden
4. dec 2017

Podľa mňa keby si bola tehotná tak sa už aspoň nejaké príznaky objavia ako únava a podobne. Doktor bude asi pre teba najistejší. Alebo možno budeš mať nejaké špecifické tehotenstvo 🙂

polovnicka92
autor
4. dec 2017

🙂) ale zas únava to áno to mam, aj nechuť k jedlu nafúknute brucho, len mi je divne ze ma prsia neboli a to ma stále pred MS a teraz nič. Uvidíme teda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre